Mozzarella bar / МОЦАРЕЛА БАР / Клуб Фешън /img/frontend/nomap.png"

Mozzarella bar / МОЦАРЕЛА БАР / Клуб Фешън

1 точка от 4 мнения

това е най-ужасното място за работа, всичко там е от лошо по-лошо, собственика е ... . . . ... . . ... ..., това за лайната е напълно вярно, обящанията не отговарят на плащането, което се получава, а и клиантелата е от снобари

Sobstvenika,barabar s gena si sa nai-nepriatnite hora,koito sum sre6tala.Purvo,4e toi e edin strahlivec i izpra6ta drugi da govoriat vmesto nego,a tia e obiknovenno momi4e ot selo,hvanalo mug s pari.No kogato skoro svar6at i parite,ne znam kakvo 6te praviat povsemestno.Sme6na rabota!4e i toi ne se use6ta,koi go vodi za nosa!!!I koi go krade.Toi krade rabotlivite hora,a negovite ug blizki i dovereni lica,kradat nego!Ha-ha.Vsi4ko 6te mu se varne tapkano!!!

Mnogo mu e zle na towa zawedenie ... ot wan izglejda gotino .. a watre e super zle. SHe4eto e palno darwo ... kak moje da ne plashta zaplati .. towa e nai loshata reklama ... koqto moje da si naprawi.

Li4no powe4e ne bih stapil tam, moje li sobstwenika da e tolkowa ograni4ei i amloumen ... za drebni sumei (200 - 300) da zdarwqwa tolkowa mnogo ...

Така известният клуб "Фешън", или сега по-известното му име "Мozzarella bar" в София, въобще не може да си защити името и собственикът му да каже с ръка на сърце, че неговият ресторант е италиански и всичко, което предлагат е прясно, както той самият твърди на клиентите си. Да не говорим, че персоналът се сменя всяка седмица. А какво по-лошо за един работодател да си търси постоянно персонал??? Значи нещо не е наред в системата на управление на този ресторант. Драги читателю, собственикът дори не си прави труда да говори по разни проблеми с персонала, да не говорим, че когато идва в ресторанта не казва дори едно "Здравей" - най-кратката фраза за поздрав към хората, които му вадят парите, с които той гледа как да ги ощети. Не плаща редовно, закъснява, и най-важното - ВИНАГИ НАМИРА ПОВОД ДА ТЕ ОЩЕТИ НЯКОЙ ЛЕВ !!! Да не говорим в кухнята в каква мизерия работят горките готвачи. Плуват цял ден в лайна, ама буквално в лайна, защото запуши ли се някоя тръба от блока, всичко идва долу в ресторанта и става едно огромно наводнение от лайна!!! Постоянно ощетява персонала и тъй като си има едно поставено лице там, което ми се води управител хахаха, го кара това лице да си измисля някакви незнайни причини, за да ти вземе и последния лев и да си го пребере в джоба. За съжаление, драги читателю, така правят всички частници в нашата държава, и ако ти потребителю или служителю, в някоя си фирмичка, не направим нещо по въпроса, ще си живеем в тази държавичка, и българина ще трябва да се принуждава да живее в лъжи и измами, и все ще остава с пръст в уста, и живота ще мине покрай него и ще си работи за мизерните 400 лева, за които дори и да работи, НЕ СЕ ЗНАЕ ДАЛИ ЩЕ ГИ ВЗЕМЕ !!!