Toyaga / Тояга ООД / Те Ес Ел Комерс ООД / TSL Comerce LTD /img/frontend/nomap.png"

Toyaga / Тояга ООД / Те Ес Ел Комерс ООД / TSL Comerce LTD

2 точки от 1 мнение

Интересна дейност, но е въздух под налягане, много са надути цените а организацията не е кой знае какво.Заплатите не са високи, но поне е на седмица. Пове4ето бяхме студенти без осигуровки.Мотивациата не е ясна, даже и те не знаят кога мотивират и демотивират хората. Колегите бяха ентусиасти, това ни събираше заедно има и гъзоблизци които се правят на шефове на фирма. Общо взето не е това което о4аквах от толкова известна фирма, хубаво е 4е пове4ето са млади хора, но не се задържат много-много. Има какво да се нау4и, но пове4ето не6та се правят по много аборигенски на4ин, не се използват нови, високи технологии и едва ли 6те може да ги приложи някаде 4овек. Фирмена култура не видях. Извънредния труд е без пари от добро желание, естествено ти се сърдят ако не искаш. Много приказки, малко се действа, и празни обе6тания. Това е става, но не е не6то особено.