Toyota Bulgaria / Тойота Балканс ЕООД / ТМ Ауто ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Toyota Bulgaria / Тойота Балканс ЕООД / ТМ Ауто ЕООД

Като чуете ТМ Ауто, бягайте далеч.Тук е важно на кой си човек, мой човек, а ако не си на никой, по-добре и да не започваш.Тук ги наричаме "парашутисти", тези които са "нечии хора", защото не си разбират особено от работата.То затова и има толкова оплаквания от клиенти.Стресът е голям, парите малко, отношението и работната среда-думи нямам.И на най-големия си враг не пожелавам работа там!

Някой може ли да каже нещо повече за Тойота?

здравейте , може ли някой да даде малко повече информация за фирмата ако е запознат. най-вече ме интересува отношението на шефовете към персонала и сащо така заплащането какво е??благодаря предварително

4uvstvam se dobre tuk.Vsi4ki kolegi se staraqt da poddarjat dobra rabotna sreda,v koqto vseki raboti i se zabavlqva poravno.Firmata predostavqvazmojnosti za razvitie i realizaciq,s koeto te stimulira da se starae6 i da raboti6 s udovolstvie,za6toto vijda6,4e trudat ti biva ocenen podobava6to.l