Toyota Bulgaria / Тойота Балканс ЕООД / ТМ Ауто ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Toyota Bulgaria / Тойота Балканс ЕООД / ТМ Ауто ЕООД

Мислех да напускам ама ни оправиха ни бонусите. Малко късно обаче серииозно ги пипнаха. Не ми се разправа да започвам тепърва некъде щото всичко друго си е ок. Сега търсат още тенекеджии дано да стане по леко. И на механиците чух че са им ги оправили

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Бих искал да изразя разочарованието си от представителството на Тойота в гр. Сливен.
Става въпрос за публикувана обява от оказионните автомобили на дилъра. Въпросната кола изглеждаше много добре на снимките, а описанието беше пълно и изчерпателно. След като разговарях със служител на компанията, ми беше дадена детайлна информация. Реших да отида да видя колата, като пропътувах 600 км в двете посоки. За моя неприятна изненада, отивайки на място, автомобилът нямаше нищо общо със състоянието и описанието от обявата. Беше ми казано, че е само за смяна на фар, но се оказа, че предната броня е спукана и е за смяна, двата фара, преден калник, изместен преден капак от удар и.т.н.
Почувствах се измамен, тъй като пропътувах цялото разстояние с надеждата да закупя автомобил от официален представител, но реалността се оказа друга.
Споделям тази информация с оглед предотвратяване на други потенциални купувачи да изпаднат в моята ситуация.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Какво е положението във фирмата в момента , тъй като по-долните мнения са стари? Заплата, отношение, работна среда

Не започвайте работа в тази фирма, ако уважавате себе си!

1 точка

Работех в компанията до преди една година и това, което искам да споделя е, че това е едно хубаво място за работа, на което можеш да се развиваш и учиш, ако си достатъчно упорит и не очакваш помощ от другите (ако имаш късмет да си в добър отдел, може и да получиш подкрепа). Като цяло, колективът е страхотен, в компанията има много компетентни и приятелски настроени хора. Заплатите са ниски, което определено кара хората след известно време да търсят други възможности. Напрежение се създава излошно от определени хора, главно дами на ръководни позиции. Като цяло - фирмата е стабилна и си заслужава, ако нямате по-добри алтернативи.

Мисля да кандидатствам за работа в Тойота Болканс. Как е там - хората, атмосферата, възможности за развитие, заплащане?

преди 2 години си купих кола от тойота,е,ако ви кажа,че един  път не ми се обадиха да попитат как е колата и т н???????търся сега къде да им пиша и да ги попитам няколко неща,но не мога да открия къде??????на бмв им изпращат картички за нова година,защо в тойота са толкова нетолерантни ????????не стига,че в бг се продават най-скъпо колите им,просто съм изумена как може за 2 години един път да не вдигнат телефона,моля някой,ако знае къде да пиша-веднага да ме информира

Когато ходих на интервю за работа там,началникът на сервиза ме прие мн.пиятелски,но.Започна да ми разтяга лукуми,как са номер 1 какви инструменти имали,как работниците били доволни и т.н.Направо си го попитах,каква заплата ще бъде и да не ми говори за инструменти и доволни работници.Той ме изгони направо.Това отношение ли е?