Toyota Bulgaria / Тойота Балканс ЕООД / ТМ Ауто ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Toyota Bulgaria / Тойота Балканс ЕООД / ТМ Ауто ЕООД

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Какво е положението във фирмата в момента , тъй като по-долните мнения са стари? Заплата, отношение, работна среда

Не започвайте работа в тази фирма, ако уважавате себе си!

1 точка

Работех в компанията до преди една година и това, което искам да споделя е, че това е едно хубаво място за работа, на което можеш да се развиваш и учиш, ако си достатъчно упорит и не очакваш помощ от другите (ако имаш късмет да си в добър отдел, може и да получиш подкрепа). Като цяло, колективът е страхотен, в компанията има много компетентни и приятелски настроени хора. Заплатите са ниски, което определено кара хората след известно време да търсят други възможности. Напрежение се създава излошно от определени хора, главно дами на ръководни позиции. Като цяло - фирмата е стабилна и си заслужава, ако нямате по-добри алтернативи.

Мисля да кандидатствам за работа в Тойота Болканс. Как е там - хората, атмосферата, възможности за развитие, заплащане?

преди 2 години си купих кола от тойота,е,ако ви кажа,че един  път не ми се обадиха да попитат как е колата и т н???????търся сега къде да им пиша и да ги попитам няколко неща,но не мога да открия къде??????на бмв им изпращат картички за нова година,защо в тойота са толкова нетолерантни ????????не стига,че в бг се продават най-скъпо колите им,просто съм изумена как може за 2 години един път да не вдигнат телефона,моля някой,ако знае къде да пиша-веднага да ме информира

Когато ходих на интервю за работа там,началникът на сервиза ме прие мн.пиятелски,но.Започна да ми разтяга лукуми,как са номер 1 какви инструменти имали,как работниците били доволни и т.н.Направо си го попитах,каква заплата ще бъде и да не ми говори за инструменти и доволни работници.Той ме изгони направо.Това отношение ли е?

С една дума - бягайте! Тук никой няма да уважи труда ви; тук никой няма да ви каже какво се очаква от вас, но тежко ви ако нещо някъде се обърка. В тази фирма има 2 типа - шеф и бачкатор. Ако ви назначат за мениджър или повече, значи идвате по поръчка от "горе" и знаете, че бачкаторите са роби, а вие идвате да си разходите служебната кола. За другата група, които явно не сте с късмет - ще искат от вас (в който и отдел да работите) да вършите каквото на вашия шеф не му стиска да откаже или неможе да свърши. Никой от шефския екип няма и понятие от работата, но всички са много добри в писането на гневни майли и соченето с пръст. Тежко ви ако сте свършили нещо и неможете да докажете, че някой ви го е възложил; вие сте пионка в игрите на шефчетата - те си плюят един на друг в устите, но вие ще сте виновен - ВИНАГИ!
По-важното - не плащат добре; нищо не ви е гарантирано - особено работното време, ако сбъркате да си дадете личния телефон - жална ви майка.
Това е загиваща фирма и никой там не го е грижа за това, защото и директорите не крият че си търсят работа другаде.

В момента когато си отиде бившия ни шеф - Метаксопулос, ТМ АУТО започна своя срив. Превърнаха ни в средностатистическо ЕТ. Шуробаджанащина до дупка... Неграмотни парашутисти - близки на началството са поставени навсякъде. Гледат Ви с презрение и Ви глобяват ако евентуално паркираш колата си пред комплекса, а не в калта на поляната. Бягайте далеч - особено ако имате други варианти !

Като чуете ТМ Ауто, бягайте далеч.Тук е важно на кой си човек, мой човек, а ако не си на никой, по-добре и да не започваш.Тук ги наричаме "парашутисти", тези които са "нечии хора", защото не си разбират особено от работата.То затова и има толкова оплаквания от клиенти.Стресът е голям, парите малко, отношението и работната среда-думи нямам.И на най-големия си враг не пожелавам работа там!