Плесио Компютърс ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Плесио Компютърс ЕАД

kakvo da kajem za plesio,prednia komentar e dosta iazvitelen,no iavno e ot 4ovek,koito e s mnoooooogo golemi iziskvania.Po povo9d zapla6taneto ima dosta firmi kudeto e dosta po-mizerno,za stoeneto prav ami recepcionistite v nai-skupite hoteli v sveta sa po 8 4asa na krak i ne hodiat prez 30 minuti da pu6at.fakt e 4e firmata bez agresivna reklama kato niakoi drugi ot bran6a uspiava dosta uspe6no da se naloji na pazara,za rukovodnite kadri 4e ima o6te kakvo da se jelae ima da,no poviarvai mi ima mesta kudeto sa v puti po-zle.Taka 4e uspeh ti pojelavam v turseneto na rabota,kudeto po cial den da sedi6 na stol s "visoka oblegalka",da ti pla6tat dosta i 6efovete da ne sa nervi i da vikat!da te osigurivat na cialata zaplata i firmata da e izriadno otvsikaude pred zakona.

Единствено работната среда и местоположението струват нещо, шефовете са под всякаква критика (особено ...... ......, който се прави на супер натоварен и изнервен - "устремения кариерист").
Колегите са РЯДКО некомпетентни (особено в кол-центъра), мрънкат, имат ужасна дикция и какво ли още не.
Потенциалът е никакъв - ...... си драпа м*рите по цял ден,не знае български много-много и дрънка с ..... на английски,който ще се стори ужасен и на обитателите на най-затънтените гета в Америка.... и взима пачката а останалите най-много да ги повишат в Обер-продавачи :)
Финансовата страна на въпроса е плачевна - ако ТЕ решат вдигат с мизерен процент (колкото да се каже "повиших заплатата на Х"). Цялата тази манна небесна се случва 2 пъти годишно. Ако през това време решиш, че искаш повишение - чакай си.
Фирмена сигурност- ако на някой му се набива чепика по цял ден или реши да хване хемороиди на столче (офисно,а понякога и посетителско - без голяма облегалка) - ТОВА е неговата....работа :).Послушните не ги закачат...много.
Уважение няма - доносничество, говорене зад гърба на другия. Много лоша имитация на сплотен колектив.
И ако досега някой не е разбрал за заплащането - мизерно, но с екстрата (която по Закон трябва да е ВИНАГИ налице) - осигуровки на пълна заплата.

Не работя в Плесио, но трябва да обърнат доста повече внимание на своите служители. Фирмено обучение, абонаменти за последните новости в света на информационните технологии, последни новини относно вноса на стоки на Българския ИТ пазар.
За да могат служителите на тази Гръцка или Българска фирма - няма значение да откликват адекватно на запитванията на клиента, а не като ги питам за даден продукт и да ми казват: "Такова нещо аз за пръв път чувам." Е аз си го купих след 1 час от друга фирма, но ме подразни отношението - та към работодателите - Обърнете внимание на персонала си. Това са хората благодарение на които вашия бизнес съществува. Ако мислите, че е лесно - застанете Вие на тяхното място.

Обичам ПлеЗио!

Искам да подчертая, че фирмата е гръцка , а не българска

Плесио Компютърс е сред малкото български фирми, които след като се убедят в потенциала на служителите не пестят средства да ги задържат. Осигуряване на пълна работна заплата! Единственото лошо нещо е стоенето прав по 7 часа на ден! Поне един стол да има!