Токуда Банк АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, ул. ГРАФ ИГНАТИЕВ 3&markers=София,Район р-н Триадица, ул. ГРАФ ИГНАТИЕВ 3

Токуда Банк АД

Заплащането на 90% от служителите е под минималното за отрасъла. Липсват квалитетни служебни характеристики.
Уважението е насочено единственно към директорите, които непрекъсното водят "война" един с друг.
Привилегиите са САМО за тримата директори, например, премии.
Служебно задължение е , да се работи извънредно, като разбира се, не се заплаща.
Развитието зависи пряко от отношението към директорите.
Сградата на Централното управление се намира на изключително неудобно място за такъв род институции.
Колегите са в надпревара кой повече да се хареса на директорите, защото според това се определя и заплащането и отношението и възможностите за развитие.
Работната среда в някои показатели е в разрез с установените норми в страната.

Това е една ужасна банка. Няма нищо хубаво в нея и дори не знам как бих могъл да дам някакви оценки. Като се започне от средата на работа, условия и колеги и се стигне до заплащане и т.н. Искренно се надявам и други мои колеги да видят сайта и да дадат своето мнение. Впрочем, незнам дали има някой от нас в тази псевдо банка, който да не си търси друга работа, с изключение на предпенсионерите и пенсионерите, които са май болшинство в нея. Комунизъм лъха от нея, с висок привкус на експлоатация.