Софарма АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Надежда, ул. ИЛИЕНСКО ШОСЕ, 16&markers=София,Район р-н Надежда, ул. ИЛИЕНСКО ШОСЕ, 16

Софарма АД

Ами ситуацията там е следната : ако имаш желание за работа и се домогнеш до съзнанието на шефовете - може и да пробиеш. За умните хора -има поле за развитие. Лошото е, че много хора там не знаят за какво всъщност са там и какво изобщо трябва да правят по 8 часа. Времето се оплзотворява по следния начин - към 9 пристигане на работа, докъм 9.30 -кафе с цигара и последни клюки от предния ден - кой с кого и тем подобни простотии. 9.30 - преглед на печата - последни новини от пресата , след като тя се изчете - време за интернет изданията -флиртче.бг, гепиме.бг и подобни образователни сайтове 11.30 - я, то станало време за обяд. 11.30 - 13.00 - Обяд, трябва да се яде бавно, понеже е полезно за храносмилателния тракт.13.00 - Световен търговски център Илиенци - новости в модата и хитови дизайнерски дрешки - естествено последна колекция. 14.30 - ревю пред колегите - вижте какво си взех само за 5 лева - Роберто Кавали . 14.30 - леле, от кога не съм пил/а кафе... а цигарата .... 15.00. Абе днешните кръстословици колеги няма ли да ги решаваме ????? 16.00 - ей, дай нещо да свършим, че оня досадник шефа пак мърмори.. 16.15 - ох, аман, само гърч... Ама не може толкова много да ни плащат, пък така да ни гърчат. Я малко чат/флирт с колега/колежка. 17.00 - Урааааааа.... време е да си ходим. Мили мои колеги, за съжаление за това сме на този хал в България. Вярно е, че и шефовете не могат насила да ви накарат да работите. Замислете се - ако сте на друго място дали щяхте да имате толкова свобода, лично време, безплати медицински прегледи, евтини почивни бази и други придобивки, които така и не оценявате. Наистина, в момента е хаос, но къде ли не е. Просто почнете да четете и за другите фирми. Аз поне трудно открих фирма , за която да има положителни мнения. По света е така - за работа дават пари, а не ти дават пари, понеже си благоволил да дойдеш на работа. Стегнете се и спрете да мърморите. А шефовете да влязат в час и да почнат да контролират работата в завода, а не само да мислят за акции и разраствания. Все пак поощряването на хората, работещи за благото на фирмата не е извращение спямо тях. Човек, който полуава ясни послания от ръководството е мотивиран за работа. Личното поощряване или дори разговор със сгафил работник от висшето ръководство би подействало много по-стимулиращо за мислещия човек, от колкото пълното неангажиране с "нисшите"слоеве. Пожелавам бързо излизане от кризата на предприятието, а на колегите ми - успех. В края на краищата - фирми бол, който не е доволен от настоящата си работа в Софарма - нека опита другаде.

NQMAM DUMI DA UPI6A KAKUV HAUS E V NQKOI OTDELI TAM IMA MN HORA KOITO VOOB6TE NETRQBVA DA SA TAM GOVORQ ZA RABOTNICI I NA4ALNICI.IMA I SVESTNI HORA NO VE4E SIGORNO SA NA DRUGI RABOTNI MESTA. PALNO E S DONOSTNICI I KLUKARI. TAM AKO PRADNE6 RAZBIRA CQLATA FIRMA ZA OTRICATELNO VREME.KAKTO SE KAZVA I STENITE IMAT U6I TAM I O4I.

polojenieto ne e chak tolkova zle mojebi otnoshenieto na rakovodnia kadar kam obiknovenia rabotnik e na mnogo nisko nivo no v obshti linii e dobre da ne zabravime che ima i po zle.

Пълно безхаберие на ръководството,шуробаджанащина,мизерно заплащане с изключение на богопомазаните приближени на Директора и неговите протежета.
Клюките са основното занимание сред работническата аристокрация(Изкуствено създадена).Голямо текучество и пълна незаинтересованост на персонала от качеството на работа,тъй като трепери от съкращения и се чуди как да свърже 2-та края с мизерните заплати. Ръководителите на направления нямат елементарна компетентност по основни въпроси,водят фирмата към пълен фалит. Да се чуди човек как може изп. Директор Огнян Донев да назначи такива некадърници и да ги търпи да му съсипват фирмата.Те са просто като едни лешояди,които се бият помежду си за остатаците от мършата в която се е превърнала вече Софарма

Дрън, дрън та пляс всичко е ОК. Вие да не сте от конкурентите.

Ръководителите във фирмата са с крайно ниско възпитание.Непрекъснато обиждат работниците, третират ги като роби и маймуни,най вече това се прави от настоящият ръководител производство, който е с нулеви признаци на домашно възпитание.работниците се страхуват да изказват мнение, тъйкато незабавно биват уволнявани. крайно ниско поле на изява, липсват възможности за професионално развитие.

1 точка

NISKO ZAPLASHTANE.I NESPAZVANE NA HIGIENA VAV FARMAZEFTICHNATA DEINOST.