Моканин ООД /img/frontend/nomap.png"

Моканин ООД

За тези, които хулят толкова долно!

Заплащане - никога, НИКЪДЕ няма да ти дадат пари с прекрачването на прага само защото казваш, че умееш много добре да вършиш нещо. Надали има други такива фирми в България, които да могат да си позволят да задоволят нуждите на сериозните си служители, така както го прави Mochanin.
* за тези които не са били доволни - аз лично съм бил свидетел на хора, които уж знаят много, но се оказва, че всичко е без покритие - как да се дадат пари на такъв човек. Къде дават?

Уважение - Не съм чувал от друг, другаде да има таквива взаимоотношения м/у служители, PM-и и началници. Съмнявам се, че някой може да си позволи да каже на PM-а си в прав текст следното нещо : "Абе БАТКА петък е. Хайде да се разбием след работа."

Привилегии - кой недоволен бил? Искаш да си PM ли? Сигурен ли си?
Кафе, вода, баня, тоалетна...

Фирмена сигурност - какво трябва да значи това? Дали си спазвам договора и не пея на конкуренцията ли? Конкуренцията е убита от към чувсто за ритъма в природата.

Съотношения някакви - Когато има работа, работим, друг път има по- малк оработа. Винаги когато се налга не е проблем да излезнеш, че да си свършиш някаква работа, да закъснееш....Всичко се случва. Глоби няма!!!!

Потенциал за развитие - Тези които плачат по- нагоре прекалено много...Абе пичаги - като сте забравили php-то то за това не ти е виновна фирмата....А че те мързи да си го припомняш. Пак да попитам : Искаш да станеш PM ли? Сигурен ли си?

Метоположение - Не сме в Люлин 1. Винаги сме на удобно място за повечето служители на фирмата. ВИНАГИ гледаме офисите да са в хубави, в нови блокове, апартаменти с климатик, баня, тоалетна, топла, студена вода....Поне 2 вида транспорт стигат до нашите офиси. Поне...

Колеги - Млади и весели хора, с които винаги можеш да си говориш за всичко по всякакъв начин... Дори и да се скараме е весело...

Средата е каквато си я направиш. Ако си с много големи претенции винаги може да се измисли една изолирана стаичка за теб, с табел "Изолатор"....

Какво друго да ви кажа...За тези които са си позволили да пишат тук лоши неща за нашата фирма. Искам да ви каже, че аз работя тук вече почти 3 години. Дизайнер съм...мога смело да каже, че благодарение на MOCHANIN и на хората, които работят тук, аз се развих, научих се и ще продължа да работя тук, защото не парите и работата правят живота хубав и те карат да се развиваш. Приятелите те правят по- добър човек.

Заплата ми е добра. Доста добра, че да не ми се налага да мрънкам, както виждам им се случва на някои хора по- горе...Те едва ли биха си намерили нещо по- добро.

Cheers!

МОКАНИН... СУПЕР ЯКО ИМЕ, НО НИКОГА НЕ БИХ РАБОТИЛ ТАМ КАТО ГЛЕДАМ КОМЕНТАРИТЕ

Сравнително ниско заплащане, неуточнени и необосновани изисквания спрямо проектите, няма работна обстановка, няма стимул, няма развитие, няма баланса - работа/заплата. По - горе някой окрасява нещата с растящи заплати - това не е вярно.

Ама какви ги говорите, те бяха в едно апартаментче преди няколко години, вътре 3 бюрца от 70-те години сякаш, пълне майтап. Половината им проекти просрочени с 2-3 месеца, другата половина с поне 6 месеца. Ако преди е било по-добре от сега мога само да предположа какво е "сега":-)

Фирмата не е толкова лошо място за работа, наистина преди беше много по-добро. Заплатите не са супер големи, но се вдигат на 3 месеца, уважението от по-горе е в зависимост от настроението там като че ли, като цяло го има, привилегиите са безплатен хостинг, кафе и минерална вода. Има някаква фирмена сигурност, рядко се стига до уволнение на служители. Работното време е добро - 10:30 - 19:30. Малко не остава свободно време, но никога не е било проблем закъснение от няколко часа, когато се наложи или излизане за свършване на някаква работа в работно време. Колегите са компетентни и доста се научава от работата с тях. Местоположението поне на мен ми е удобно - доста близо до центъра на спокойно място. Колегите са супер, няма 2 мнения.
Винаги има още какво да се желае от 1 фирма, но Моканин има и много хубави страни.

Ей, а защо никой от вас не спомена за "големите" бонуси, които все още се лансират? Какво друго да кажа: Колегите бяха яки, отношенията между тях също. Работа е прекалено много за парите, които се предлагат. Това за НОЙ няма въобще да го коментирам! По някое време от еднообразие чак доскучава.

Каква е тая цензура?!
Изтрито е 1 мнение и част от друго?!
Тази част, която е изтрита от другото описваше как на служителя е платена половината заплата, вместо цялата, когато е напуснал.
Хайде сега изтрийте и това!

Харесвам и отношението към служителите, и обстановката във фирмата, и колегите, и работата си. Хората са мили, винаги подхождат с разбиране, некоректно отношение за 2 години досега не видях нито веднъж. Средата е много приятелска, спокойна, винаги е весело, винаги може да се разчита на колегите, които са по-скоро приятели, отколкото хора с които работиш. Заплащането е ОК отвсякъде, и заплатите растат доста добре, естествено по преценка на РМ, с който/които се работи.
Сутрин отивам с удоволствие там, не ми тежи да оставам след работно време, не следя минутите по часовника и въпреки многото работа се забавлявам и дори си почивам тук. Едва ли може да се каже същото за много фирми в бранша, нали?
Обичам това място и хората в него. Това е.

Фирмата е ОК. Постоянно научавам нови работи и винаги мога да разчитам на колегите си. А развитие разбира се, че има, но то зависи от това кой какво търси. Защото за някой хора развитието е да работиш малко, да скатаващ , но да ти се вдигат постоянно заплатата. За други е пак финансово обезпечение, но свързано и със здрава работа, професионално развитие, усилия и резултати. Лично за мен е второто, а и работата тук наистина ми харесва.

1.Некоректно отношение към служителите.
2.Не бива оценявано дори и изслушвано личното мнение.
3.Не се пращат болничните към НОЙ.
4.ФРЕЙМУЪРК друг пък.Сбор от натрупани класове,около 3000 излишни файла,кито се зареждат ВСЕКИ ПЪТ във ВСЕКИ ПРОЕКТ!