Моканин ООД /img/frontend/nomap.png"

Моканин ООД

Ще се съглася с мнението под мен. Аз не стигнах и до теста. Попитах за нощните смени и ми се отговори, че има и е от 22:00 до 8:00. Казах, че това не ме устройва и ми се зададоха въпросите дали съм семеен, къде живея и дали имам някакви проблеми в личен план.

Останах с доста неприятно впечатление от HR-ката. В началото дори гледаше CV-то на друг човек.

"Офиса" е в жилищна сграда и е доста неприветливо, поне за мен.

Казах просто да не си губим времето и си тръгнах.

Привет,
ще споделя моето мнение от проведеното вчера "интервю" за работа за някаква съпорт позиция.
Първо ме учудиха 2та часа дискусии и тестове, упоменати в мейла, но вече свикнах, че навсякъде те разпитват поне по три различни начина, космонавти ще ставаме.
След това ме учуди "офисът". Хубаво, кежуъл. Може би малко повече кежуъл за мен.
Дамата, която ми проведе интервюто - Петя Иванова, е един от най-некомпетентните хора, при които съм попадала. Освен напълно ирелевантните въпроси, които ми задаваше, тя не успя, или не пожела, да ми обясни как точно се формира бонусната им схема. Отговорът на всичко беше: "ами то от теб си зависи". Използване на учтива форма.. спорадично, предимно беше на ти, което е.. непрофесионално, за човек с подпис Human Resource Manager. Ако някой обръща внимание на подписите, понеже всеки си пише както му звучи добре.
Тестовете.. тестове ще. Но като в инструкциите на теста ти пише да се предостави хартия и химикал, за да не се използва калкулатор, е хубаво да ги осигуриш тези неща.
Същата беше заета, като приключих, и ме освободи с "добре, свободна си, можеш да си ходиш". Та така приключи нарядът ми. :D

Със сигурност няма да ми се обадят, ама и аз не бих отишла, та всичко е точно ;)

Аз пък до скоро бях част от екипа на фирмата, наложи се да напусна, тъй като заминах да работя в чужбина. За всички кандидатстващи мога само да кажа, че голяма част от коментарите в сайта са пълна измислица и глупости породени вероятно от човешка злоба и некомпетентност. Докато работих в компанията нито веднъж нямаше закъснение на заплатата, сумите се изплащат точно и коректно, на време, както е договорено, колегите са супер яки и определено има какво да научите и евентуално да ползвате вбъдеще.

Работих за кратко там преди 5 години. На скоро открих, че Моканин или както се наричат вече Хостинг Уел Дан ООД не са ми внасяли осигуровките.

Трудовия договор е неизряден, подписва се на по-ниска сума. Заплатите не идват на време или поне докато аз работех там никога не са били точни.

Не си губете времето.

Изчетох всички коментари и какво да си помисля обичайната помия, типична за този сайт: 1, 2 положителни мнения и останалото плюене. Разцъках сайта на фирмата, изглеждат ми сериозни и малко се съмнявам да плащат 500 лв. нето, някой знае ли за бонусите? Имам насрочено интервю и мисля да отида, пък ще видим, ако се споразумеем, споразумеем, ако ли не - има и други фирми.

Кандидатствах за позицията Customer Service/ Support Associate.Интервюто е стандартно,после 1-2 часа попълвах IQ и други тестове на англ.
Работата е на смени,има и нощни.Работи се на празници,не попитах,но най-вероятно не се плащат допълнително.
Бях одобрен и трябваше да започна работа,но се разколебах по няколко причини.
Първо,това че абсолютно целогодишно всеки Петък пускат обявата си в jobs.bg не говори нищо добро.
Изпратиха ми оферта за 1000лв. стартова заплата + бонуси.
Ок,обаче това не е чисто вънаграждение.
Ок,да кажем,че си заслужава риска,но още едно НО!
След разговор с hr-ката се оказа,че се подписват два договора,граждански и трудов. Трудовия,демек и осигуровките са на 500! лв.! Е вече текучеството е обяснимо.
Каквото си говорих с познати за фирмата,става за начало за малко стаж и после чао. Явно там нямат за цел да задържат служителите си.
Ако сте безработни пробвайте,ако си имате горе-долу добра работа мисля,че риска не е оправдан.

Бях на интервю в компанията. Това, което ми разказаха ми допадна. Междудругото много симпатична HRка. Нямам забележка, ако ме харесат ще приема работата. И заплатата е добра.

Това беше най- потресаващото интервю, което някога съм имал през живота си! Изключително груба жена те интервюира, задавайки ти абсолютно неадекватни въпроси, заяждаща се буквално с теб. Офисът е под всякаква критика, в апартамент, с изпочупени столове и старо обзавеждане като цяло. Не си губете времето изобщо!

Фирмата е от зле, по-зле! В един блок...в един апартамент на една глуха улица в Белите брези.Свръх некоректни-в обявата им не са посочени бонуси, като работа на смени 24/7 т.е.работа през ноща на всички празници-което на всичкото отгоре НЕ Е посочено в обявата им!!! Друг бонус - има тестове които се правят за време, на един счупен лаптоп. Е това ако не е абсурд-хем за време, хем на счупена техника! Съвет от мен-не се занимавайте с тея смешници и измамници!

Един от най-лошите работодатели при които съм работил. Заплатите са ниски, не се плащат на време и се плащат на 2 части.

Не, това не е аванс и заплата. Аванс е когато получиш заплащането за текущия месец по-рано. В този случай получаваш заплащането за изработения вече месец на две части до 20-то число на следващия.

Офисът е пълна мизерия. Работата е много и средата е неприятна. Мениджмънта се чуди само как да не вдига заплатите на служителите.

Офисът е на много неудобно място в ж.л. Белите брези.

Потенциал за развитие няма. Осигуровките се укриват и не се плащат в пълен размер.