Петрол АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43

Петрол АД

Бе работата има и плюсове и минуси.Зависи на какъв управител или регионален ще попаднеш.Най големия минус за мен специално, е че на нашия обект работим по един човек и на колонките и на касата(и през деня и през ноща по един). А като ти минат днес 500 човека. всеки с неговите си проблеми и си смазан физически и психически.А иначе останалото си го знаете, ако не излезе касата плащаш, ако напуснеш последна заплата няма. Иначе пък изискваията са им големи.
А относно бонуса, управителя го разпределя на който му е по симпатичен(зам. управителя винаги е пръв по бонус всеки месец).

Петрол е фирма, която обещава много, но не изпълнява почти нищо. Заплатата е плаваща и всеки месец е различна ... бонуса е много некадърно направен... не плащат нищо като хората ... решиш ли да напускаш предприятието те ебават със заплатата - дават ти някви буквално жълти стотинки... да не говорим, че половината от персонала са хора на регионалния или на управителя и за тях правила няма... НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ НА РАБОТА В "ПЕТРОЛ АД"

Адвокат.Безплатна помощ при Уволнение и Освобождаване.
Възстановяване на работа и обещетение от 6 брутни заплати.

Атанас Янков
[email protected]

я кажете мнение за бензиностанция Петрол АД до Мол Варна тауърс,двете кули?

Условията на работа са ужасни.Всичко,което го пишат във форума е  вярно.Гаврят се с нас за никакви пари. Но те не са виновни,защото ние им го позволяваме. И до кога така!? Ако ние не направим нещо... нищо няма да променим, а само ще си плачем по форумите. До кога така, бе хора?
Геноцид за българите в собствената ни държава. А ние нищо не предприемаме,защото е трудно да си намериш работа.
И въпреки това призовавам всички недоволни он Петрол АД да се вдигнем на стачка или да изказваме мнението си където трябва,но да вземем някакви мерки ,за да не живеем на ръба на оцеляването и да ни правят на ....

МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА СМЕНИХ ОБЕКТА И МЕСТОНАХОЖДЕНИЕТО.ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ОБЕКТ 2209,НО МИСЛЯ,ЧЕ И ТЕ ГО МИСЛЯТ,НО НЯМАТ СМЕЛОСТ,ЗАРАДИ КРЪВНОТО СИ.ХА ХА

И ТУК СИ ПРОЛИЧАВАТ ПРОСТОТИИТЕ НА "ПЕТРОЛ"....ПРЕДИ ИМАШЕ ФОРУМ.....ПИШЕШ И ПРАЩАШ,МАКАР И ПРЕЗ АДМИНИСТРАТОР.А СЕГА , ЧЕ ..ПОЩА, ЧЕ...ПОТВЪРЖДЕНИЕ,ЧЕ ОДОБРЕНИЕ И Т .Н.ПАК СИ ПАЗЯТ ЧЕТИРИТЕ БУКВИ.БЯСНА СЪМ ,ЧЕ ПУСНАХА НА ВСИЧКИ О    БЕКТИ-----ЕМЕЙЛ - РЕПОРТ......ЗАЩО НЕ ПРАВИТЕ ЗАСТРАХОВКИ?.........ЗАЩО НЕ ПУСНАХА....ЗАЩО НЕ ЗАРЕЖДАТЕ АВТОМОБИЛИ С ГОРИВА???В КРАЯ НА КРАИЩАТА НИЕ СМЕ БЕНЗИНОСТАНЦИИ , А НЕ ЗАСТРАХОВАТЕЛНИ АГЕНТИ.И ТОВА Е ВСЯКА ГОДИНА КЪМ ДЕКЕМВРИ.АМА ТО ЗАПЛАХИ,АМА ТО САНКЦИИ,АМА УВОЛНЕНИЯ...АМА ХОРА ВИЕ ВИЖДАТЕ,ЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ВЕЧЕ ДА ЗАРЕДИТЕ В "ПЕТРОЛ",КАКВО ОТ ТОВА,ЧЕ ДЕТЕ ВИ ПЛАЧЕ СЪС ТЕМПЕРАТУРА,И ВИЕ ЧАКАТЕ ЗА ГОРИВО ЗА БЛИЗКАТА БОЛНИЦА .НО НИЕ НЕ МОЖЕМ.....ИМАМЕ ЗАСТРАХОВКА,ЛОТАРИЯ,ВИНЕТКА,И ТРАНС КАРТ НЯМА ВРЪЗКА С ЦЕНТЪРА И НЕ МОГА ДА ПУСНА КОЛОНКАТА......И ЗАЩО???? ПИТАМ-КАТО МОЖЕ ДА СЕ ПУСНЕ,А ПРИНОЖДАВАТ КЛИЕНТИТЕ ДА ЧАКАТ С ЧАСОВЕ ДА МУ ПУСНАТ ПАРИ НА ТОЯ БЕЗ ПАРИ
АКО Е МОЕТО ДЕТЕ ...МАЛКО ЩЕ Е ДА ВИ СМАЧКАМ,АЗ ИДВАМ ЗА ГОРИВО,ЗАЩОТО ИМАМ НУЖДА В МОМЕНТА.НЕ ВАШТЕ ТЪПИ СИСТЕМИ........ОХ МНОГО СЪМ БЯСНА.И С ЕДНА ДУМА ЗА ДНЕС----НИЕ СИ ИЗГОНИХМЕ КЛИЕНТИТЕ НА КОЛОНКИТЕ.ТОВА Е НАШТА ПЕЧАЛБА.НО ПОНЕЖЕ НАШТЕ УПРАВНИЦИ СИ ВЗИМАТ ГОЛЕМИТЕ ПАРИ...НИЕ ЩЕ ИМ ПЛАЩАМЕ.НЕ СЕ ЛИ УСЕЩАТЕ , ЧЕ ЗА ВСЯКА ПРОМОЦИЯ-ИМА САНКЦИИ----ДВОЙНО ОТ ТОВА КОЕТО СМЕ ДАЛИ НА КЛИЕНТИТЕ.......ЕЕЕЕ ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО..., ЧЕ ВСЯКА ПРОМОЦИЯ СЕ ПЛАЩА ОТ РАБОТНИЦИТЕ.....ДВОЙНО.ВСЯЯЯЯКААА ПРОМОЦЦИЯ Е ОТ НАСС-МАКАР ,ЧЕ ЗАПЛАТАТА НИ Е ПО-НИСКА ОТ КРЪВНОТО.ОБИЧАМ ВСИЧКИ ПЧЕЛИЧКИ НА ПЕТРОЛ.НО

ЩЕ ДОЙДЕ ВИДОВ ДЕН!!!

МНОГО ПЪТИ СЪМ ПИСАЛА,НЕ МЕ ПУСКАТ.
ДАНО СЕГА ДА МЕ ПУСНАТ-----ПИСАХ ПО-КУЛТУРНО.ИНАЧЕ....ГИ НАРЕЖДАМ... И ... ЗА ТОВА МИ Е БАРИЕРАТА.

ПЕТЪР-ЗАБРАВИ ДА ПИШЕШ,ЧЕ МОЖЕ КЛИЕНТА ДА ПРАВИ И ДА МУ ПРАВЯТ ВСИЧКО.....ОСВЕН ДА МУ ЗАРЕДЯТ ГОРИВО.ИМАМ ИДЕЯ ДА ИМА НА ПЕТРОЛСКИТЕ Б-ЦИИ  ТАБЕЛИ................"ТУК МОЖЕТЕ ДА ИГРАЕТЕ ЗАКОНЕН ХАЗАРТ,ДА ВНАСЯТЕ И ИЗНАСЯТЕ ПАРИ,ДА ПРАВИТЕ ЗАСТРАХОВКИ,ДА СИ КУПИТЕ ВИНЕТКА,ДА ВИ ИЗМИЕМ СТЪКЛАТА-СЛЕД ПОЛИРАНЕ В ЕЛИТНА АВТОМИВКА И ДА ВИ НАЛЕЕМ АНТИФРИЗ В ДВИГАТЕЛА И МАСЛО В РАДИАТОРА,НООООО НЯМА ДА ИМАТЕ ВРЕМЕ ДА ЗАРЕДИТЕ.ТАКА,ЧЕ НАМЕРЕТЕ СИ ФИРМА КОЯТА ДА ВИ ЗАРЕДИ ГОРИВО"......ТЪЙ, ЧЕ ТРЯБВА И ДА СЕ ОБЕСНЯВАМЕ,ЗАЩО СМЕ СИ ИЗГОНИЛИ КЛИЕНТИТЕ И ДА СИ ПЛАТИМ ПРОЦЕНТИТЕ ЗА ГЛОБИТЕ-----ПОРАДИ НЕКАДЪРНОСТ И НЕКОМПЕТЕНТСТНОСТ, И НЕ ПРЕДЛАГАНИ УСЛУГИ И ПРОМОЦИИ.АМИ ЗАЩО  НЕ НИ ДАДЕТЕ И СВИРКИ ДА ПРЕДЛАГАМЕ НА КЛИЕНТИТЕ-КАТО ПРОМОЦИЯ-----ЩЕ ГИ ПРАЩАМЕ ДА СИ ВЗЕМАТ НАГРАДА НА" ЧЕРНИ ВРЪХ"СОФИЯ. А? КАК МИСЛИШ ПЕТЪР ?  ?  ?

само едно 6те ви кажа хора НЕ РАБОТЕТЕ В ПЕТРОЛ!!!!
ДЛЪЖНОСТИТЕ КОИТО 6ТЕ ВЪРШИТЕ СА - Зарежда4, касиер, 4иста4, косене на трева, застраховател, зареждане на стока, главен с4етоводител, приемане на гориво, маркетингов експерт. 6те предлагате 10 стоки на всеки клиент с вдигната рака високо така4е да се вижда на камерата (ако забравите глоба % заплата) кои са стоките, застраховка, те4ност за 4иста4ки, сладки, други сладки, о6те сладки, масло, 4иста4ки, и ос6те дозина. и вси4ко това докато на вън ви 4акат осхте 10 клиента да ги заредите и обслужите. Като излезнете на вън да зареждате клиент 6те трчбва да му предлагате пак стоки, те4ност с високо вдигната рака да се вижда пак на камерите. ако забравите от многото клиенти глоба (процент от заплатата).

извод, работа за 3ма 4овека а работите сам, длъжности от 6 до 8= 1 служител 190/200 4аса на месец минимум по 12 4аса, (само ако имате късмет 6те са 12.

1. работите сам
2. до тоалетна 12 4аса++ не можете да отидете!
3. не можете да седите докато сте на работа!
4. пла6тате липси нон-стоп които са огромни
5. 6те имате глоби всеки месец
6. 6те работите 6/8 длъжности на веднъж
7. заплата (300лв)
8. оправителите 6те ви глобчват всеки месец за6тото докато ви глобчват те така взимат пове4е пари.
9. на всеки 30 мин подпис в тоалетната, лизане стъргане на лаина вътре, и тн...
на кратко: дори не знам как тази фирма не е в господари на ефира ве4е...

Най после се открива възможност за стабилизиране на компанията.Новият изпълнителен директор ЕРШОВ има потенциала и най вероятно ще го направи.През годините,благодарение на доверието към М.Събев-Денис Ершов позволи грубото ограбване на фирмата. Очакват се размествания на пластовете на бул.Ч.Връх и това ще е основното,с което трябва да се започне,тъй като големите кражби и далавери започват именно от това място.