Петрол АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43

Петрол АД

Колеги, положението при вас в Петрол ще се подобри. Най-големите измекяри от вашето управление сега акостираха в НИС Петрол-Газпром и правят същите идиотизми, както при вас в Петрол. Вие поне се отървахте... Има един регионален меринджей, който със сигурност ще яде бой в скоро време.
Здраве и късмет за всички колеги от Петрол.

Като ви гледам повечето от вас мрънкате за нищо.  Какво искате пари да взимате, а да не работите нищо.

Всичко, което са писали тук е самата истина, почти няма какво да допълня, но ще изразя възмущението си от Петрол и се надявам повече хора да четат сайта преди да се набутат с тази фирма. Защото това е Петрол-фирмата абсурд. Системата е толкова объркана и измислена, че просто няма накъде повече. 1 длъжност=няколко длъжности=заплата за 1 длъжност=300-400 лева. Освен това има и глоби за всяко нещо, непрекъснато следене с камери. Не стига, че възнаграждението е смешно, ами и искат глоби. Абсолютни мизерници. Буквално бачкаш като луд и нищо не получаваш насреща си. Да не говорим за измислените промоции, които ако не покажеш на камерите, имаш глоба. Не мога да си обясня що за хора са тези хора от ръководството и как въобще са достигнали до ръководни позиции-те нямат елементарни познания, за да заемат такива длъжности. За това е такава системата на Петрол. Дори и децата да отидат да работят там, ще разберат, че тази фирма не е наред. Аз имах „удоволствието“ това да ми е първата работа и съжалявам за изгубеното време в Петрол. Направо си е една голяма подигравка със служителите. Но докато има кой да работи, така ще е. Чудя се защо има толкова хора, които работят там с години? А тези некадърници от ръководството докога ще седят там? Според мен тази фирма трябва да я забранят, докато не стане пълна трансформация на системата и начело на фирмата застанат кадърни и свестни хора, които имат понятие от мениджмънт, икономика, маркетинг и знаят как да се грижат за служителите си, оценяват реално трудът им. Но това едва ли ще стане, щом години наред нищо не се е променило в дружеството, даже става и по-зле. Направо съм потресен-по-абсурдно нещо от Петрол почти не съм виждал. Фактически длъжността ПКБ е длъжността общ работник и за нея заплатата трябва да е поне 3-4 пъти по-висока. А те не стига, че не плащат както трябва, ами и гледат да откраднат някой лев от работниците с така наречените глоби. Но не е виновен този, който хвърля въдицата, виновен е този, който се хваща на нея. Няма да се учудя ако след време заплатата стане 0 лева, само бонуси дават, и пак има работещи там. Прочетох доста коментари тук и се радвам, че са написани толкова истини за тази фирма, ако изобщо може да се нарече фирма. „Блестящ“ старт в кариерата имах с Петрол. Знам, че всеки си решава сам какво да прави, но ще помоля читателите на БГ работодател нещо: НИКОГА И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ РАБОТЕТЕ В ПЕТРОЛ. ВРЕДНО Е ЗА ЗДРАВЕТО, ЗА ФИЗИЧЕСКОТО СЪСТОЯНИЕ, ЗА ПСИХИЧЕСКОТО СЪСТОЯНИЕ, ЗА ФИНАНСОВОТО СЪСТОЯНИЕ И ЗА МНОГО ДРУГИ НЕЩА. Единственото хубаво нещо са горивата, но като се има в предвид какво представлява фирмата, клиентите непрекъснато се губят. Това е от мен, бъдете живи и здрави!

Лъжат с газта зареждат ми 25литра на 30литрова бутилка а аз съм минал едва 100км и принципно колата ми харчи 14литра на 100км и ми пищи датчика като остават 10литра в нея много зле това става на 12.11.2014г. имам и касов бон не ми е парите просто е смешно.

На вниманието на господата от централно управление,абе хора вие давате ли сметка,1 служител на смяна да зарежда  автомобилите,да бъде на каса-касиер,да предлага промоций,да  чисти тоалетни,и всичко това на обекти на главен път Е79,не се подигравайте с нас ,

Крайно време е някой началник да каже, какво става в тази фирма?! Работниците, като нас в провинцията, а чувам и в ЦУ София, сме в невидение за промените в структурата на Петрол АД! Кои ще продължат да работят в Петрол, кои ще бъдат съкратени / ако има такива де /? Мисля, че е нужно пояснение по въпроса, защото повечето хора са в стрес и съвсем не им е до работа!!! Явно на началниците в Петрол им е през оная работа и за фирмата и за хората, какво друго да си мисля?....Защото за да се работи нормално е необходима яснота, па било то, да знаеш, че си на работа още месец дори...но, психологията на труда, явно е тема много далечна на господа Началниците... :((

Преценявайте дали искате да работите за тях - аз работх отвън на колонките , работих 3 на 3 ,като имаш и нощни смени ,които би трябвало да се заплащат по високо. Задълженията ти не са само да зареждаш коли,ами си и като общ работник - метеш им,чистиш им и какво ли още не. Работиш по 12 часа на смяна. Заплатите явно се определят по симпатии. На мен първата ми заплата беше мизерните 420лв,а на др колега 500+ . Още преди да започна там бях говорила за поне 500 и ми казаха,че ще е миномум 470 + бонуси от продажба на масла и промоционални продукти. Едни си вършат работата както трябва,други не, но това не определя заплатата ти. За мен са мизерници и там никога няма да се върна.

НАпълно нелоялна верига. При 45 капацитет на резервоара, който не е напълно празен ми сипват 52 литра, като преди това никога не е можело да се събере толкова Винаги зареждам, веднага като светне на таблото, където ми остава за още 60км, т.е. резервоара не е напълно празен. Иначе има някакво измислено намаление.  НЕ ГИ ХРАНЕТЕ ПОВЕЧЕ!!!. И РАЗПРОСТРАНЕТЕ ТОВА, ЗА ДА ЗНАЯТ ПОВЕЧЕ ХОРА!

Благодаря...  За пореден път се радвам, че мога да проверя състоянието на някоя фирма,  за която съм кандидатствал за работа и ми предстои интервю... Радвам се,  че го има този сайт и такива хора, който изказват мнението си... Много ми помагата.... Работя в охранителна фирма вече 3-та година и съм доволен и от управата, и от колегите,  заплащането е редовно и точно всеки път.... Парите не са много,  но в сравнение с други фирми са си доста... А и с извънредните се докарват 550лв-600лв....  Не знам и аз защо се опитвам да се измъкна,  но ми идва малко в повече... Дежурствата почти не са ми проблем, като се има в предвид, че карам и 24 часови... С колегите се разбирам и са много печени въпреки че не сме на една възраст, но има и по-млади естествено. Работата е монотонна и няма движение и може би за това искам да намеря нещо по-добро, с заплата, която да не се налага да работя почти двойно, за да ме удовлетворява, макар и да не стига....  Но като виждам, какво е на други места ми се "отщява" да търся но по-добро....  И пак.... БЛАГОДАРЯ и на сайта и на хората, които пишат в него....

петрол е фирма която държи на служителите и клиентите си но в даден момент решават че са господари на света и почват да си правят гаргара със всичко и всеки. правят малко неприятен график от рода на 4 смени от които 2 нощни един ден почивка и нови 5 смени, защото няма персонал, а преди това управителя заявява демонстративно на всички че не сме заменими и за нашите работни места чакат 500 души които са предварително одобрени. решиш ли да напускаш те шибат във въздуха и се подиграват с теб въпреки че си си изработил като хората предизвестието без да ползваш класическия сценарий от болничен. също така бонус системата е много идиотски измислена и хора които по цял ден се чудят в кой крачол да си го преместят взимат повече от тези които работят както трябва. съгласен съм с един от коментарите по долу че всеки е човек на някого и точно от тази шуробаджанащина повечето търговски обекти са на това ниво. другото което е като клиент съм много разочарован от повечето обекти. има само една петролска бензиностанция в страната в която си заслужава да се работи и да се зарежда, става въпрос за петрол в мусагеница - в близост до кат. имаше служител който беше преместен от там при нас с идеята да стигнем тяхното ниво. в последствие установихме че въпросния служител е изгонен от там защото е откровен идиот но въпреки това шефовете непрекъснато го даваха за пример на останалите. сигурността е под всякаква критика докато аз служех там поне веднъж месечно имаше ненаказана кражба на гориво пълен резервоар. контактувам със бивши колеги от време на време и разбирам че повечето обекти са минали на франчайз като новия шеф е намалил и без това малките заплати за това ви съветвам ако видите обява за работа в петрол освен ако не става въпрос за тази до кат директно я игнорирайте