Петрол АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43

Петрол АД

Дарко, гледам че м.Април пак са имали обява за сервизен специалист, днес имат пусната отново, и отново за Пловдив.

Как мислиш, дали си струва толкова често да им излизат обявите, през толкова кратко време?
И аз така мисля! :)

Като бях в Мароко един арабин ми каза следното: по - добре гладен, отколкото изморен и гладен. Но нерядко пъти решения за отпускане на бюджет се вземат от хора, които изморени вода не са пили.

Някой може ли да разкаже какви са нещата в Пловдив, и по - специално за позицията сервизен специалист ЕИТ? В първия момент реших да кандидатствам, защото бях известно време в Рое България, но след като видях 1500 лв брутна заплата ми стана ясно, че търсят специалист в областта на информационните технологии, компютърни мрежи, операционни системи, който да бъде съгласен на заплата, отговаряща на продавачКА в мол. Наистина ли заплатите са толкова трагични, за да знам дали изобщо да пробвам... Можеби ръководството е решило заплатите да бъдат на ниво 2008ма година, защото тогава получавах 1500 лв нето.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Първо трябва да ставаш рано в 6:00

Освен Касиер-продавач?

Трябва да бъдеш и Чистач?

Да зареждаш Стоката?

Да разтоварваш?

Да косиш тревата отпред?

Да ринеш Снега Зимъзка?

Работно време от 8:00 до 19:00

Или на Смени 1 ва 2 ра смяна ако си

Всичко това за 600 лева?

Бонуса ти са едни ароматизатори за 50 лева

Ако успееш да ги продадеш на някой балама

Ще има бонус

13г работник съм в тази фирма. Сега ще ви разкажа подробно, какво трябва да правя за 650лв. Там сте и касиер и ПКБ. Приемаш гориво, стоки и отговаряш за хигиената на обекта. Косиш, боядисваш, ринеш сняги и куп други глупости. А и да не забравяме, че вече е един човек на смяна с малки компромиси за събота и неделя, и то от 11:00. Добре че управителка ни е печена и работи на равно с нас. Трябва да продаваш по 120 ароматизатори за 50лв, който делиш с 5 колеги(това било бонус за месеца). Хора бягайте от там, както и аз ще направя. Подигравката е пълна. Който и да управлява тази фирма със сигурност ще я докара до фалит. Читавите хора си тръгват и идват само такива, който искат много пари без никаква работа. Благодаря ти Петрол за всичките години подигравка, но такива като мен и други колеги, който си вършим работата с честност и труг ще търсите много. А и щях да забравя. Заповядайте при нас да опитате късмета си, ще можете да пускате тото и да търкате билетчета много скоро. Хубав ден!

уважаеми кандидати, обявите на тази фирма висят с години. отношението на дамата в човешки ресурси е абсолютно несериозно и показва неуважение към тези които все пак търсят работа, а не се разхиждат безцелно. преценете правилно дали си струва да си губите времето.

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Здравейте започнах работа в фирмата януари месец, като месец след него ми прекратиха договора поради несправяне с работата

Здравейте, искам да попитам ако някой знае вярно ли е това, което пишат по обявите за гр.София, за длъжност Касиер или Форкорт, заплата от рода на 1200 до 1300 лв?
Като гледам старите мнения, че заплатите са много ниски започвам да се съмнявам в това дето са го написали...
Благодаря предварително!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018