Петрол АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43

Петрол АД

Никога не започвайте работа в ПЕТРОЛ!Пълна гавра с персонала във всяко едно отношение-няма място за почивки,няма кафе,вода и т.н.Персоналът там е третиран като роб за някакви мизерни 400лв.заплата,които ако напуснеш не ти ги и дават,защото при тях чл.325 от КТ не съществува и не са и чували за него.ПЪЛНИ МИЗЕРНИЦИ.Дано на Ганчев не му се пръсне дебелото шкембе от обир на персонала.

Здравейте, Добре, че прочетох коментарите. Хората съветват изобщо да не се започва работа там. Не ми се стои права 12 часа и нощем, и то за 400 лева, които и в някои случаи ги удържали част от тях. Благодаря за мненията ви.

Внимавайте с Петрол Кърджали.Примамват с червени етикети за по-ниска цена а ти продават на по-висока. Компот с червен етикет с цена 2,39 ти го продават за 2,99. Изворна вода девин в комбинация със сникърс с червен етикет с цена 1,59 се продава за 1,98.

Здравейте Петрол. Дано да четете мненията тук!! Вчера с ужас пътувах от морето до едно малко градче на другия край на страната Бобов дол и с радост установих че и там ви има!! Дългогодишен и постоянен клиент съм ви, на бензиностанцията в бобов дол се почувствах и важен. На колонка, заруждам газ ме зареди млада и усмихвата червенокоска- Марияна, не запомних фамилия а на каса млада жена с очила и черна коса. Беше без бадж само по блуза, дойде от вън някъде, спокойна и вежлива. Беше кално снежно и студено а момичетата бяха усмихнати и търпеливи. Имаха много работа, бензиностанцията е окаяна и стара, колонката на която зареждах е почти извън бензеностанцията но тези момичета с такава лекота ни зареждаха че се възхитих! Няма да ме загубите като клиент още дълго а имам ли път пак на там ще спра задължително на тази бензиностанция даже и да не ми трябва гориво, там хората се забавляват докато работят. Градчето е по-скоро село и си говореха с клиентите по име .заслужаваше си да го видя

искам да изразя мнението си за наемателя на помещение до бензиностанция в град добрич по пътя за град варна преди година изчезна агрегата от бензиностанцията управителката много добре знае кой го е откраднал но си трае защо ли ....от години е петрол и краде .......мисля че се казва Иванка .......а за аграгата който може да захрани цяло село мълчи дали и тя няма пръст в кражбата защо петрол търпи такива служители и талива наематели ...коитовече 20 години крадат от петрол този наемател също е бувш служител на петрол от кражбите си направи къща и сега продължава да краде няма ли да се спре тази бащиния това крадене няма ли да се изгонят тези служители възмутена съм от всичко което се случва в тази бензиностанция и от тази служителка която прикрива печо няголов наемател на помещението за масла .......

Колега ,моя съвет е да подадеш сигнал в Главна инспекция по-труда,да им обясниш случая , и отделно ако вече има някакви други нарушения с оглед замърсяване околна среда или друго към РИОКОЗ.

ТРАГЕДИЯ!!! Дано повече хора да разберат, и да не започват работа при тях!!
1) Заплащането е под всякаква критика.
-Шефа и управителката крадат.Уговорената сума по договор е 420лева,а в случая те се получават в порядъка на 2 месеца.
Впрочем се изпълняват три длъжности - обслужващ колонки, касиер и хигиенист.
-Вечно режат заплатите с 100,150 или 200 лева поради ревизиите.
2) А що се отнася до работниците - сменят се много често, всеки месец са различни,поради разбираеми причини.
3) Работното време по договора изобщо не важи.
-Когато започнах работа се работеше предимно 24 часови смени. След това 2 дена се работи (дневна и нощна смяна) и 1 почивка.
4) Работната среда е ужасна. Няма условия за добра работа.
И накрая искам да ви дам пример: за април, първият ми работен месец, съм получил 380лева. А за май месец всички служители отново се сбогуват с половината си заплата. А аз с цяла заплата.

Много е зле тая фирма ,просто нямам думи. А това с ваучерите колега дето ги махнаха е направо пародия.Радвам се,че си взех багажчето и се махнах от тая фирма,дано се сетят да си ми платят изработените пари за месеца.

Айдее, честито на всички служители, вече отрязаха и купоните щели да ги компенсират към заплатата с отрязан данък върху тях. Не стига, че навсякъде дават 60лв. за 160 часа, в Петрол дават максимум 40лв ако ще и да си минал 200. Уникална фирма, уникално зачитане на труда. Не съм гледал по сметката за Велик Ден нещо има ли, аз и на 100 левчета ще съм доволен и ще почитам послушно висшето началство. Но явно всички сме с наднормено тегло и ще се вталяваме. Братя и сестри дръжте се постите продължават.

Доколкото знам охранителите, вземат повече. Тука си хем охранител, хем чистач, понякога и бензинаджия, а от скоро и крупиета. Можем вече от Петрол да се прекръстим на казино трите седмици, гледам на плота има място и за две ротативки едноръкия Джак. По-интересното е за бонуса, така и не го сениха, от горивата пак си остана на 0.5ст. на литър и седели на броя на служителите. До колкото разбрах освен петрола и цените на едро доста паднаха и говорим за марж който гони 50ст. Не е ли нагло спрямо клиентите, а да не говорим за персонала. Сигурен съм, че клиентите нямат нищо напротив 2ст. да остават за обекта. Доста кадри бегаха, останаха най-лоялните, които са пред пенсия. Аз ще поседя някой друг месец да видя дали ще има промяна в джоба ми, ако не, то е ясно. Поздрави на всички читатели.