Петрол АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43

Петрол АД

Мнението ми е насочено към онези, които смятат да си подадат документите за сервизни специалисти в град Пловдив. През пролетта на 2021ва година кандидатствах за сервизен специалист ЕИТ, и имах среща с шефа на сервиза Михаил Михайлов. До тук се изчерпват хубавите неща.
Отначало говорихме по телефона, и уговорихме среща на място в петролната база в гр. Пловдив на Карловско шосе. Е да, само че се оказа, че им трябва момче за всичко за има няма 1300 лв бруто, при положение, че имам стаж като инженер електроник. Позицията е формулирана Електронно изчислителни машини... ама можеш ли да смениш лампи на тотема, на осветителните лампи на 6метра височина, ама от хладилници разбираш ли, от газ разбираш ли... Може и да разбирам, може и да мога, но ти не можеш да си платиш за претенциите които имаш, и затова обявите ти вървят през 3 - 4 месеца. Този юнак, явно живее в 1986та година, защото явно не е забелязал, че дюнерждия получава 2000 лв нето... а готвач в Хепи на 2500 лв се мръщи.
Успех на всички, които са се съгласили да му вадят заплатата, и работят като серивзни специалисти , на които да им бъде заплатено като миячи на автомивка включително и бонуса.

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Дарко, гледам че м.Април пак са имали обява за сервизен специалист, днес имат пусната отново, и отново за Пловдив.

Как мислиш, дали си струва толкова често да им излизат обявите, през толкова кратко време?
И аз така мисля! :)

Като бях в Мароко един арабин ми каза следното: по - добре гладен, отколкото изморен и гладен. Но нерядко пъти решения за отпускане на бюджет се вземат от хора, които изморени вода не са пили.

Някой може ли да разкаже какви са нещата в Пловдив, и по - специално за позицията сервизен специалист ЕИТ? В първия момент реших да кандидатствам, защото бях известно време в Рое България, но след като видях 1500 лв брутна заплата ми стана ясно, че търсят специалист в областта на информационните технологии, компютърни мрежи, операционни системи, който да бъде съгласен на заплата, отговаряща на продавачКА в мол. Наистина ли заплатите са толкова трагични, за да знам дали изобщо да пробвам... Можеби ръководството е решило заплатите да бъдат на ниво 2008ма година, защото тогава получавах 1500 лв нето.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Първо трябва да ставаш рано в 6:00

Освен Касиер-продавач?

Трябва да бъдеш и Чистач?

Да зареждаш Стоката?

Да разтоварваш?

Да косиш тревата отпред?

Да ринеш Снега Зимъзка?

Работно време от 8:00 до 19:00

Или на Смени 1 ва 2 ра смяна ако си

Всичко това за 600 лева?

Бонуса ти са едни ароматизатори за 50 лева

Ако успееш да ги продадеш на някой балама

Ще има бонус

13г работник съм в тази фирма. Сега ще ви разкажа подробно, какво трябва да правя за 650лв. Там сте и касиер и ПКБ. Приемаш гориво, стоки и отговаряш за хигиената на обекта. Косиш, боядисваш, ринеш сняги и куп други глупости. А и да не забравяме, че вече е един човек на смяна с малки компромиси за събота и неделя, и то от 11:00. Добре че управителка ни е печена и работи на равно с нас. Трябва да продаваш по 120 ароматизатори за 50лв, който делиш с 5 колеги(това било бонус за месеца). Хора бягайте от там, както и аз ще направя. Подигравката е пълна. Който и да управлява тази фирма със сигурност ще я докара до фалит. Читавите хора си тръгват и идват само такива, който искат много пари без никаква работа. Благодаря ти Петрол за всичките години подигравка, но такива като мен и други колеги, който си вършим работата с честност и труг ще търсите много. А и щях да забравя. Заповядайте при нас да опитате късмета си, ще можете да пускате тото и да търкате билетчета много скоро. Хубав ден!

уважаеми кандидати, обявите на тази фирма висят с години. отношението на дамата в човешки ресурси е абсолютно несериозно и показва неуважение към тези които все пак търсят работа, а не се разхиждат безцелно. преценете правилно дали си струва да си губите времето.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Здравейте започнах работа в фирмата януари месец, като месец след него ми прекратиха договора поради несправяне с работата