Петрол АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43&markers=София,Район р-н Лозенец, бул. ЧЕРНИ ВРЪХ, 43

Петрол АД

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Здравейте всички интересуващи се от тази невероятна компания. Казвам го съвсем откровенно и не се шегувам. Проблема не е в самата фирма или марка, а в ръководния състав. Не знам как, но винаги си избират някакви нефелни хорица да я управляват. Първо беше дружинката на Румен и Коце Пиргов, сега пък Лъчко дерибейства и избива комплекси за малоценност.
Който е решил да работи там нека запомни - ще се сблъска с абсолютно афторитарно управление, което има едничка цел - да мачка хорицата, които изкарват заплатите на всички. Не очаквайте да получите много над минималната заплата за страната. Цената е голяма - демонстрации на превъзходство и налагане на чувство за вина че изобщо си се захванал да им работиш.
Ако търсите работа на бензиностанции и по-добри пари, не се надявайте да ги намерите в големите вериги. Потърсете в малките или единичните.
Хайде успех на всички търсещи и не забравяйте че вие изкарвате парите на т.нар. шефове

Хора, не се връзвайте на обявата за 800 нето. Няма такъв филм. Като отидете там ви предлагат 560 БРУТО, обаче можело останалото да си го докарате от бонуси- някой вярва ли на тази простотия?? Това имаха наглостта да предложат на дългогодишни служители за да останат при тях. Който им се върже и отиде да имробува за 280 евра БРУТО, автоматично става техен съучастник и гаврата със служителите от страна на безбройдера Ганчев ще продължава.

Когато бях служител в Петрол постоянно чувах един израз:Който се е махнал от Петрол се е оправил... Е уверих се, така е! След 10г служител на тая фирма и вече 3г бивш така е! Оправих си живота! Разбрах какво е да получаваш нормална заплата и уважение за свършената работа. Съвета ми е напускайте, а ко се чудите дали да почнете работа във фирмата не недей те. Без значение на каква длъжност, със сигурност ще ви мачкат и рано или късно просто ще ви изхвърлят без никакво обяснение! Така, че бягай те далеч от Петрол!

Здравейте. Възможно ли е някой да обясни реално в какво се изразява работата която предлагат в момента в Jobs.bg. Обявата, която е публикувана е за регионален мениджър за район. Какво е реалното заплащане? Условията на труд? Служебният автомобил само за служебни цели ли е и тн.?
Благодаря за отговора.

Приятел, дадени обекти на ЕКО и ОМВ в гр София,всекиднедно продават между 15 и 18 тона горива,бензин,дизел и пропан-бутан, не знам коя Пе-тролска бенз.в София продава даже и над 4 000 тона горива ??? Смях в ЗАЛАТА...конКУРент бил петрол ад ,??? Бухахаха

Относно долния коментар,изключителен Циник, Петрол е умрела фирма ,на кого точно е конкурент ,че не моА да се сетА ??? Бухахаха на шотландски...на Еко,Шел,ОМВ ? Петрол е пълна нуличка...дип,че е ЛукоИла та да го подържа на системи...Петролчето...

МОЕТО МНЕНИЕ НА ПЛАТЕНИТЕ ТРОЛЧЕТА НА КОНКУРЕНТИТЕ НА ПЕТРОЛ Е ДА СИ ГЛЕДАТ МИЗЕРНИТЕ СИ ФИРМИЧКИ И БЕНЗИНОСТАНЦИИ ВСИЧКО СЕ ВИЖДА И РАЗБИРА КОЙ ЗА КАКВО ПИШЕ ТУКА.

Как да започне работа човет в тази проклета фирма. Само лъжат и само се краде . Особено на обекта на вапцаров управителката. И оная старата елеонора . Само интриги . Работех там 2 дни и напуснах. Ако не си някакър на Илияна. Не почиваш. Само тя и онази елеонора.почиват. А тия уж регионален ,зам.диретор толкова са слепи . Там изпълняваш 3 длъжности. А взимаш мизерни пари . Затова няма да дойде никой .

Никога не започвайте работа в ПЕТРОЛ!Пълна гавра с персонала във всяко едно отношение-няма място за почивки,няма кафе,вода и т.н.Персоналът там е третиран като роб за някакви мизерни 400лв.заплата,които ако напуснеш не ти ги и дават,защото при тях чл.325 от КТ не съществува и не са и чували за него.ПЪЛНИ МИЗЕРНИЦИ.Дано на Ганчев не му се пръсне дебелото шкембе от обир на персонала.