KMB Best of Bulgaria Property / КМБ Бест оф България пропърти енд сървисис ООД /img/frontend/nomap.png"

KMB Best of Bulgaria Property / КМБ Бест оф България пропърти енд сървисис ООД

фирма с голиам потенциал за развитие. изискжат да си по настоиателен и предприем4иж,не работят по - български мание / кеото е голям плюс/. стига да си инициативен мойе6 много да постигне6. 6ефожете са сражнително млади и може лесно да комуникира6 с тях

Мисля, че е една фирма с потенциал и при адекватно менажиране, може да постигне набелязани цели. Само трябва да са по-ясно формулирани, за да бъдат добре постигани и защитавани от служителите.

Добра работна среда, страхотни колеги.

И акоимаше кой да преразглежда работата ти на няколкомесеца!!

Заплащането беше на средно ниво, но преди 2 години, и от тогава без промени. Уважение не очаквайте от страна на мениджмънта, тъй като за шефа ние българите сме буквално магарета, а мисля че това е достатъчно. За премии и бонуси просто забравете. Нивото е едно - най-ниското.
За фирмена сигурност не можем да говорим, тъй като всеки ден може да ти е последен.

Офисът е добър, колектива също (поне беше), мястото също и с това май се изчерпват добрите страни.

Ако не ви пука как ще се отнасят със вас или ако търсите място където е по-важно да си на работа на минутата, но пък не е важно какво ще свършите то това е вашето място. Но пък ако искате да се развивате и да ви уважават като професионалист не си губете времето, пък и нервите.

И най-новата глупост - камери във всяка стая! Ами успех. Скоро май ще снимат само празни бюра.