ПРОМЕЛА ООД /img/frontend/nomap.png"

ПРОМЕЛА ООД

Мога да потвърдя поне за 1 който напусна точно заради въпросното "некадърно мениджърче". Нещата вече са излезнали извън контрол - фирмата явно вече умира. Всички заплати се даваха с известно закъснение, а текущите са забавени с повече от месец (а вероятно изобщо няма и да бъдат изплатени). Има напуснали служители чиито възнаграждения за последните 1-2 месеца не са изплатени.

Толкова за текущотото положение. Иначе добра фирма беше и имаше доста компетентни хора, които систематично бяха прогонени заради лош мениджмънт, липса на планиране... и всевъзможни други причини.

Сега да обоснова оценките които ще дам - до момента в който заплатите се изплащаха бях доволен, но в предвид текущото положение - колкото и да ти е заплатата , ако не ти я дават ... -5

Уважение - с колегите е приятно , но съм съвсем искрен като казвам че тези хора (собствениците , с изключение на Делян, който е мнго готин) изобщо не могат да уважават дуги хора - било то подчинени , клиенти или партнйори -5

Привилегии - в тази категория не е имало големи плюсове или минуси - може би леко в положителната посока +1

Фирмена сигурност - няма такава -5

Съотношение работа / свободно време мхм, ами има си и работа и свободно време +2

Потенциал за развитие - преди смятам че имаше, сега смятам че е нулев -5

Местоположение център - добро (хех, докато си плащат наема, след това не се знае) +4

Колегите са добри и приятни +4

Работна среда - това е леко субективно за мен някъде между -1 и 0

Промела и Силдекс са две в едно. Собствениците са добри техничари но в бизнеса и управлението ги няма. Хората които наемат във фирмата са по неясни критерии, последното доказателство е едно некадърно мениджърче с пълен чувал с въздух и голи обещания, което е изхвърлено от Мултиплекс за некадърност, сега ще мине много време докато шефовете се усетят за него а междувременно заради този ще напуснат много свестни хора

Шефовете са много яки експерти, но не го чуват изкуството на управление. Освен това залагат на назначения по експертиза, а не по това дали хората ще се сработят. Като цяло се е събрала уникално лоша паплач от хора. Тука не се търпи, работата е интересна, но работната среда е отвратителна. Не перпоръчвам фирмата на никой, аз също си търся работа....