ESS Group Ltd. / ЕС ГРУП ООД /img/frontend/nomap.png"

ESS Group Ltd. / ЕС ГРУП ООД

Ани като е толкова перфектно в тази фирма, защо си им набичила -40 оценка и направо си ги затрила като възможност който попадне на тази страница да кандидатства за тях :) Или там не правите разлика кое е минус кое е плюс?

Искам и аз да изкажа мнението си за компанията. Работя тук от доста годинки, а преди това съм имала доста работодатели (предимно български). Отношението, което видях от колеги, мениджъри и директори е в пъти по-добро от това, което съм видяла от предишните си работодатели.
Заплатите се преразглеждат един-два пъти в годината и са на базата на това което показваш - ако си скатавка и само гледаш как да ти мине работния ден, естествено че няма да видиш увеличение. За себе си мога да кажа, че откакто съм тук всяка година ми преразглеждат заплатата. За мен това е доказателство че явно си върша добре работата.
Привилегии - намаления за фитнеси, безплатни спортове, партита, тим билдинги. Наскоро на всеки служител, който е от година в компанията раздадоха служебен телефон и безплатна допълнителна здрана застраховка с ДЗИ. Безплатно кафе и чай за служителите, а тези които са нощна смяна имат даже и безплатна храна.
Ангажираност - работа има доста, така е. Но едва ли в днешно време, има някой който си мисли че ще стой в един офис цял ден, ще си цъка в нета и ще взема големите пари.
Потенциал за развитие - има нови позиции за които всеки от компанията може да кандидатства, и ако те одобрят се местиш. Вскички мениджъри и тим лидери са започнали като редови служители все пак.
Колеги - по-голямата част са супер. Е, има и такива които гледат повече да говорят и да правят интриги, ама то къде ги няма такива :))))
До Елица Георгиева: Според мен, ако искаш опит в международна компания и възможност за развитие, не се колебай ами пробвай. Нищо няма да загубиш. Успех :)))

Ох, отчаяхте ме...  Днес ми се обади една мома, разговорът беше проведен на английски, обяснява ми колко им харесало CV-то ми, и аз, като безработна студентка, естествено ми стана драго. И после прочетох коментарите... Сега се чудя дали си заслужава да ходя на интервю..

Работих във фирмата половин година и си загубих това време да чакам заплатата ми да стане такава, каквато ми бяха обещали на 4–те интервюта, които минах, за да благоволят да ме вземат. Абсолютни мошенници са. всички хубави позиции са заети естествено от някакви диви селяни( и селянки). Самия факт, че има такова текучество говори достатъчно. Всички сайтове за работа са пълни постоянно с техни обяви!като кажеш, че напускаш, винаги почват да ти правят мизерии. работата е страшно много, поне в този отдел, в който аз бях и вечер си мортос, направо ти пуши главата.колегите се държат отвратително към новите, с много малки изключения.естествено изключенията са мъже, защото жените са озверели- на един мъж във фирмата се падат над 10 жени и борбата е голяма, въпреки че аз например не съм искала да се състезавам за никого.абе "извън конкурса" ако ме разбирате...

Здравейте. Аз съз един от многото студенти, които бяха измамени и ограбени през 2004г. Накратко ще коментирам дадените оценки и след това ще има малко свои думи как аз виждам фирмата.
Заплащане - тук не мога да коментирам, т.като не ми е известно какво е заплащането
Уважение - под всякаква критика. Бидейки от страната на клиент, говориха на Вие и се опитваха по всякакъв начин да са любезни, но криейки информация относно статуса на данъците ти ... тека кажем, че поздравявам родата на всички
Привилегии - единствено ако си добър познат на някой по - старите служители или височайши постове в йерархията
Фирмена сигурност - оценката е положителна защото имаш достъп само до две стаи (най - непотребните)
Съотношение работа / св. време - никакво. Поне това, което забелязах, е че бачкаш като ненормален
Потенциал за развитие - връщаме се на едно от по - горните писания, но с малка поправка - трябва да си само познат на височайшите особи!
Местоположение - още една положителна оценка. В центъра на Варна. Има комуникации от почте всяка точка в града.
Колеги - присъствах на един скандал м/у служители. На някой служител явно не са му издържали нервите и почна да раздава майни.
Работна среда - тук малко народен фолклор - 1:1 с дядовата ръкавичка. И малко от драг град, но предполагам повечето ще се сетят (става дума за автобус 280) - винаги може да влязат още двама.
Малко свои думи: Надявам се фирмата да фалира и е крайно време икономическа полиция и данъчните да започнат проверки. Не ми е ясно как може да инвестираш и след това да построиш сграда (сградата в която в момента се помещава ЕСС Груп / Taxback) и никой де не те провери. По едно време Господарите ги бяха подхванали, даже им бях писал на господарите и изпратил документи как кешват чековете, но някакси и устата на господарите затвориха...
Като финал - ако искате да ползвате услуги за връщане на данъци НЕДЕЙТЕ. Има много други фирми във Варна и другите градове на страната, които няма да ви излъжат и ограбят.
А ако искате да работите - помислете отново. Едва ли си струва да си хабите нервите в такава фирма.

ESS Group = taxback.com

l