Стилмет АД /img/frontend/nomap.png"

Стилмет АД

cici e napalno prava za tova v stilmet nqkakvi nekadarnici se pravqt na 6efove a zapla6taneto e pot palna kritika

преди бяха много зле. С новия им склад в София нещата се пооправиха. Ходя там да купувам профили. С очите си съм виждал един от най големите шефове да показва на едно момче от склада как да си оправи нещо на компа. Като си тръгна всички се кефеха че е дошъл и явно не го мразеха. това за голяма гръцка фирма е живо чудо

там хората се третират като роби на никой не му пука за работниците .Няма никаква колегиалност.Там е на принципа /Царя дава -падаря не дава/Разни некадърници се правят на шефове .
Не ви трябва да ходите.там Ужас е взимат ви здражето за жълти стотинки

уважаваме фирмата и неините работодатели. обаче от известно време във морската столица доиде един работник на име (стелиан атанасов) на длъжност помощик началник склад. и отогава настъпа ад във склада .развали колектива,започна да краде от склада,лъжеше колегите и клиентите,обвиняваше че колегите крадът. и наи важното във всичко това е че стигна до ушите на няколко хора във софия.и някои му повярва на лъжите и взеха че го повишха а работниците искат да ги уволнят и много ви молим за някаква поткрепа от страна на работодателите. бадете искрени и честни.

Моля някой да даде малко инфо за положението към момента във фирмата.Кандидатствам за работа в администрацията и ме интересува приблизителна заплата,бонуси,атмосферата на работното място и т.н.Благодаря предварително!!!

Работих в тази фирма точно една година.Налагаше се да имам повече свободно време през деня и реших това да е фирмата.Според мен това е свърталище на некъдърници,които не стават за нищо друго и там им е добре(коментара ми е за сектор производство).Работят нещо 8 часа,взимат някакви пари и им е добре.Заплатата ми там беше около 450 лв. ака работиш много става 500. В момента работя по специалността си(механик)и заплата ми е 1459 лв.Не ми се пише повече че ще стана много груб,но ако имате някакви способности и увереност в себеси-потърсете си друга работа.

Силно застъпено е връзкарството и шуро-баджанащината. Колкото повече се мазниш толкова по-напред отиваш. Липсва съгласуваност между работата на различните отдели и това се отразява на крайния резултат. Избягват да изясняват задълженията на хората и човек не знае аджеба какво се очаква от него да прави.
Неприятно място. Липсва уважение и зачитане към персонала. Директора обича да иронизира и подиграва.
Много голямо текучество.

Сравнително добра и стабилна компания. Основен негатив е връзкарството, откоето следва некоректна оценка за тези, които държат да се доказват единствено с професионализъм.

Като цяло условията за работа са добри, има доста социални придобивки , не липсват и проблемите разбира се, процесът на вземане на решения е доста тромав но оценката ми е добра.

Така относно Стилмет София не знам, но за морската столица няма забележки.Винаги има недоволни разбира се но явно "справедливия" има за какво да нарежда, всеки има право на собствено мнение, а относно компетентността- знания се трупат с времето а и не забравяйте ЕТЕМ развива мисленето.Основния потенциал на фирмата е КОЛЕКТИВА! не го забравяйте.
Добро място за работа.
Доволен съм.