Фарма Вет ООД /img/frontend/nomap.png"

Фарма Вет ООД

Моето мнение като семеен човек с жена и дете и на квартира едва ли се различава от долуспоменатите мнения.
Първо в тази "Фирма" не са чували за организация плащане на време маршрут и уважение,постоянно си мислят ,че някой ги краде , нямат никакви морални ценности , държанието им е под всякаква критика и са МИШКИ в пълния смисъл на думата.
Вечно ги чакаш, започваш да товариш в 14:00 след обед, като това е един бус от 3500кг и това продължава до 22:00 часа ,на другия ден тръгваш в 05:00 вообще не ги е грижа че минаваш  2000 км за 2 дни ,във "Фирмата" работят хора без дипломи ,цигани ,пияници и всякакви където могат да се експлоатират .На мен никой от Мишлетата не дойде да ми съобщи че трябва да напусна,криха се цял ден ,първо казаха че нямало работа за мен,после след 5 дни назначиха човек на същото място,постоянно лъжат мамят и любимото им да се крият. Нямат никакви търговски умения , вечно някой им е виновен .Мен ме назначиха на една заплата после след 20 дни я промениха абе изобщо не ми се коментира . Сами виждате че търсят хора постоянно и през седмица има тяхна обява , но хората вече ги разкриха колко са зле . Лично аз когато си карах маршрута и направих 5-6 курса клиентите видимо изказваха учудването си че толкова време съм се задържал в така наречената "Фирма" ....................

В течение на годините дали няма някакви положителни промени в тази фирма? Оново търсят работници. От това, което чета става ясно, че не е желателно да се започва там. Някой има ли актуана информация?

Първите дни плащат ден за ден (добри пари). После се минава на безсрочен договор (на заработка). Заплата от 400-600 и нагоре пълна лъжа! Работно време от 09:00 до 20:00 (или докато ти отключат). Работни дрехи не дават. Работи се много и не е ясно как се формира заплатата. Актоалната почивка към тази дата е четвъртък и петък. Забранено е да отиваш с дамска чанта на работа. Задължително е прозрачна торбичка. Всяка вечер малко преди 20:00 часа им излизат спешните поръчки. Заплатата е на договор (290+нещо подхвърлено отгоре).

Кажете нещо с днешна дата,пускат постояно обяви има ли смисал да се подават докоменти.

По- некоректни и непочтени "хора" не познавам!Думата хора е в кавички защото те не са такива.Не е човешко да накараш някой да открие фирма чрез ,която да работи за теб и в един момент без предупреждение , а подмолно и зад гърба да му отнемеш работата с която той изхранва четиричленно семейство.Не е красиво и чрез трето лице да приключиш взаимоотношенията си с този човек, който между другото ти е състудент а може да се каже и приятел от тези години.Нямам думи, с които да изразя разочарованието си от сем.Николови.Поговорката ,че парите развалят човека , важи в пълна сила за тях.Нека Бог ги съди.

Служителка съм там от 3 години и половина- това което пишете в сайта не е истина-доволна съм от шефовете.Работодателите се отнасят много добре със служителите-за марзеливите навсякаде е лошо.

maleeee.4uh 4e se e pojvila baba jenja.pak j nazna4avat za da ne mogat novite disributori da vzemat zaplati.(ako vse o6te ima takiva)pazate seeeee.naj 4esto pri revizija ti opisva pove4e stoka,kojto posle ti j za4isljvat,a na drugata revizija j njma tazi stoka i ti si j pla6ta6.dobar nomer a?jvno ne6ttata ne sa dobre 6tom pak sa pribegnali do "uslugite"na "jenito".ako vi trjbvat svideteli pred instituciite az 6te dojda za sledstveni pokazanija.samo kajete v koj sad.pazaj si i ot4eti i stokovi i zaplati znam i vsi4ki obekti v cjala bg.prosto pi6ete tuk 4e vi trjbva pomo6

Ако желаете да останете без пари и нерви, работете там. Продуктите са боклук, а тези които бяха читави са запорирани от комисията по контрол на фуражите. Ще трябва да разкарвате негодни стоки и да се подмазвате на докторите и на шефката, в противен случай всяка седмица ви очаква ревизия с резултат поне сто лева в полза на фирмата. Без изключения. За свободно време не си и мислете. Съботите ще прекарвате по бензиностанции, ревизии и отчети, а неделите ако все пак мангалите са произвели стоките в дозареждане. От понеделник до петък митарстване по страната и мизерстване по мотели и квартирки. С една дума глад и мизерия. Това е нагледен пример за Сървайвър в България. Хората, които все още работят там го правят поради липса на алтернатива в трудните времена на безработица. Едни крадат, други плащат. Важно е фирмата да е на плюс. Шефа не го е еня за работниците, шефката вечно е крива и недое...а. Иначе е добро място да си проверите издръжливостта на нервите и нивото на себеуважение. Приемат се само мазохисти. Ще се научите да карате един и половина тонажни бусове с три тона полезен товар. Това, което е написано като положително за фирмата или е собственоръчно направено от собствениците, или от някоя от малкото служителки, които се подмазват само и само да си запазят мястото, защото са некадърни да вършат нещо друго.

Това е вярно за подписването на заповедта при започване на работа.