ГАРДЕНИ - ЕТ ВАСИЛ ГУГОВ /img/frontend/nomap.png"

ГАРДЕНИ - ЕТ ВАСИЛ ГУГОВ

Абсолютно вярно!Да ама в България им върви на такива:)Тази фирма е отврат...

Добър ден, уважаеми, никои, предполагам никът които Сте избрал не е някъкъв вид самооценка, защото това искрено би породило чувство за съжаление в мен.За разлика от Вас, аз нямам от какво да се крия или притеснявам, затова ще говоря открито и зад собственото си име.Аз съм Гергана Гугова, ако наистина Сте толкова компетентен и "навътре" колкото твърдите ще Сте наясно коя съм.Стана ми малко странна неадекватноста Ви относно производствения процес.Като начало парфюмите не се оцветяват, те носят цвета на вложените в тях етерични масла.Второ дори да са добавени оцветители това се случва още при производството на парфюмната кампозиция.Трето не виждам нищо опасно във влагането на оцветители от хранително вкусовата промишленост в парфюмерията, в краина сметка не виждам как нещо предназначено за там може по някъкъв начин да навреди приложено върху кожата.Но като бифш служител ,предполагам сте наясно с тези факти,което ме навежда на мисълта, че изсмуквате от пръстите си тази пумия или другият вариант е наистина да не сте запозната, което обяснява статуса ви на бифш служител.Относно откритите данъци, сумата която споменавате звучи прекрасно.Като дъщеря на господин и госпожа Гугови много бих се радвала на такъв годишен доход,така че от Вашата уста в Божиите уши!!!! :) Искам да се извиня на всички прочели тези злободневни и нелицеприятни слова и както споменах по-горе, поради факта, че няма от какво да се притеснявам, бих желала да поканя всеки ,които се съмнява във производствения процес на фирма Гардени, да посети фабриката във Верила и сам да прецени доколко годподин и госпожа Гугови подхождат отговорно към задълженията си.Благодаря за разбирането!!!!

Не се изхвърляй толкова - знаем се. Колегите са прекрасни и компетентни, но всичко друго е вярно.

Отличен диалог между служител и управител.Напълно несъгласна съм с мнението на 1-вия \"колега\",доста нелоялен служител,имайки предвид,че претендира за информация от кухнята,а дори не е запознат с адреса