Марк Видис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Надежда, Квартал НАДЕЖДА 1, бл. 150, вх. В, ап. 166&markers=София,Район р-н Надежда, Квартал НАДЕЖДА 1, бл. 150, вх. В, ап. 166

Марк Видис ЕООД

1 точка от 7 мнения

Чета и се чудя кога съм имала колеги на име Иво и Мариета? Не, че всичко е блестящо, ама фалшивото име разкрива фалшива действителност. Хора, защо като ви е яд , трябва и да лъжете?

гледам да не вярвам на тези мнения,но те се оказаха истина! Истина е ! не ходете там,не дават обещаните пари и май са болни от склероза. толкова некоректни! ужас.

тази фирма е пълна трагедия.на интервюто ще ви излъжат за заплащането,за работното време и въобще за всичко,от което се поинтересувате.ще останете с впечатлението,че си засллужава да работите там.ще се разочаровате още от първия ден.затова и там текучеството е голямо

ne e tolkovo kdfti.ak ste malko intelegentni.a ne ot niakoia planeta

нямам думи във всяко едно отношение.ГОЛЕМА ИЗЛАГАЦИЯ.

Тези хора не са никакъв дистрибутор на NESTLE,Те са срам за тази интернационална компания,те нямат достойнство!! Не се захващайте с тях,ще ви бъде тъжно!

Мизерията е пълна ! Там всеки върши всичко и нищо не става !За бога хора не ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!!!!!!!!