Еником ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Красна поляна, Квартал КРАСНА ПОЛЯНА 1, СУХОДОЛСКА, 3&markers=София,Район р-н Красна поляна, Квартал КРАСНА ПОЛЯНА 1, СУХОДОЛСКА, 3

Еником ООД

abe mijiturko 6to ti nevzeme6 da se pregleda6 pri va6iqt psihiatar v magazina XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX GLUPAK

Който плюе е редно да се покаже "на светло", иначе се превръща в абсолютен загубеняк или просто си е такъв!
Работя от година в Еником М - има огромен потенциал, постепенно се изгражда и правилната структура, а този който иска наготово и без да е дал нещо на работодателя си или поне да е показал потенциал му казвам това - ДА ГО ДУХАШ БЕ МИЖИТУРКО, ТИ НИКЪДЕ НЯМА ДА СИ ДОВОЛЕН........ ПРОСТО НЕ СИ ДОВОЛЕН ОТ СЕБЕ СИ И ОТ ЖИВОТА, КОЙТО ВОДИШ - прегледай се при психиатър, може и да ти помогне!

tinq tinq tinq i ni6to pove4e nqma ama absoliutno nikakvo razvitie vuv tazi firma abe sus dve dumi za ni6to nestava samata firma e edna golqma i mizerna dupka kakto v drujba taka i v nadejda

Аз съм бивш служител и се радвам, за което! Няма възможност за развитие. Шуро-баджанащината е застъпена още при създаването на фирмата. По-голямата част от колегите бяха приятни хора. Не разбирам тези, които се задържат по-дълг там, те си знаят. Ръководството в 90% е съставено от меко казано смешни хорица. Честно казано фирмата е т....к, иначе заплащането е ................ Няма лошо добре е да поработите там, за да видите колко зле може да е = )

Има човешко отношение и потенциал за развитие.

А и забравих да спомена, че всичко с документацията изглежда наред, но не е.Преди да търсите работа е хубаво да се запознаете със законите.
Но имайте предвит, че работодател който да спазва кодекса на труда на 100% както би трябвало, в БУЛГАРИСТАН много трудно ще го намерите

Благодаря!

Изразявам мнение за работата в склада на "фирма" еником-м в обекта им в Дружба. Тъй като на много хора им става ясно за определено работно място по текучеството на персонал......ооооо да, тук е точно тази причина поради която си мислите че напускат от склада, а доколкото знам и продавачите също така постоянно напускат.
Ако тези хора желаят да задържат персонал долу в дълбините на склада, или продавачи трябва да си направят "чистката" на сегашните репи, всичките.Също така да си сменят и онова дълго тъпо нещо, на което му викат управител на склада.За администрацията не говоря, там предполагам са уйчови момчета и момичета, на чийто етаж мнооого мириже на пот!

Не се обричайте на безпаричие и зацикляне.

няма организация не плащат заплата

като бивсш служител в тази фирма мога да кажа за фирмата че е голям провал - първо че мебелите са им под всякакжа критика, второ че... наистина ме учуди отношекието на хора който са на по-главни позиций как се отнасят с теб като че ли ти трябва да им "лижеш подметките" един от по главните няма да споменажам имена но ми направи травма на крака ... и думите му знаете ли какви бяха- ае махаисе ма! Нямаше извиняжай!или пък : съжелявам как си? човешкото отношение там го няма! и всичко това засщото исках да помогна!Е ИЗВИНЯВАЙ ЗА КАКВО ГОВОРИМ!???абсолютно всички продавачи ако отидете ще видите че приличат на зомбита ... те не са хора ... подмазвачи ...

От скоро съм част от фирмата и засега съм доволен :)