Денси-М ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Денси-М ЕООД

Освен и аз да напиша нещо от позицията на вече бивш зам. управител(много бивши много нещо).Но няма как и да е друго дали заради може би "гневни мейли от шефката,но винаги основателни", или заради неадекватното заплащане (за всекиго по нещо малко, а не по какво реално е допринесъл съответният служител, типично по комунистически), или нещо друго, но основателни причини има.
И на човек му идва да каже спрете земята да сляза.
Фирмата не е лоша леко прилича на Спящата красавица - дълбоко е заспала.И към днешна дата там се работи така както се е работило преди 20 години и след 20 години съм убеден ще се работи по същия начин, а светът и днес върви напред,а не назад. А в Денси всичко е спряло и когато и да отида всичко си е все същото.
И ако сте по-мудни и без амбиции за нищо става и за работа там.
В интерес на истината там съм видял повече хубаво, но все пак ...
Най - голям плюс на Денси:
Толкова много добри и читави колеги по други фирми едва ли ще можете да срещнете и съм благодарен на съдбата,че ги срещнах.

Преди време си закупихме уред от магазин Денси в Ст.град на изплащане.Цял ден ни мота тяхната служителка която трябваше да ни обработи искането за кредит.Първо обърка едно нещо, после второ, трето и така писане, и подписване на всевъзможни документи, и това до безкрай, както казах почти цял ден загубихме докато най-накрая ни обработи документите, и ни одобриха, взехме си уреда, и се прибрахме вкъщи.Добре, че магазина не е оборотен и клиентите са малко иначе на тази служителка щеше да и е необходима поне една седмица за да пусне едно искане за кредит. След няколко дни от магазина пак звънят, че не всичко било попълнено точно и да минем да разпишем отново всички документи наново - отказах им, втори ден загубене нямахме. Така,че те дойдоха до нас за да си оправят грешките.Млади хора, а толкова мудни и заспали на друго място едва ли можеш да срещнеш.

Коментирам като бивш заместник-управител на магазина в Студентски град.Напуснах скоро,тъй като намерих работа с езика,който съм учил.Като цяло мога да кажа,че работната среда е приятна,колегите и шефовете са ок-е от време на време получаваш гневен мейл от шефката,но винаги основтелен.Факт заплащането не е високо,но пък и работата не е прекалено стресираща или да изисква специални умения,тъй че нещата са балансирани.Това е мойто скромно мнение,пожелавам успех на бившите колеги и на шефовете.

Как може за длъжност на позиция Зам. Управител да предлагат 850лв.?? Тези нормални ли са. А само да им видите изискванията...леле, боже.
Имам чувството, че тази фирма съществува с цел да подбира статистика колко хора са съгласни да се отнасят с тях като роби и да взимат смешна заплата за това, а също така и колко хора имат склонност към мазохизъм.
Успех с намирането на служители, аз няма да съм един от тях! ;)

Нещата са много по-лоши от описаните. Работи се за 600 лева твърдо възнаграждение. Работно време от 10 до 20 часа уж с един час почивка. На месец около 200 часа работа за невероятната заплата от 600 лева. Извънреден труд не се заплаща.Работи се на всички празници. Бонуси или някакви социални привилегии или придобивки за служителите няма.Ако тези условия ви харесат и се задържите повече от шест месеца увеличение пак няма да получите.Техниката която се продава е морално остаряла на поне десет години, някой неща вече са се амортизирали от само себе си.От там съответно много проблеми с рекламации и недоволни клиенти.Това ако сте служител, а ако сте на някаква измислена ръководна длъжност ще сте на почти същото дередже, но със 100-150 лева отгоре.И това е за работа в София-град.
И късмет на всички.

Здравейте уважаеми читатели,

всеки, който е интелигентен и достатъчно уважаващ себе си човек, може да прецени за всеки един оставен коментар от бивши служители дали е обективен, и дали всъщност служителят е недоволен от себе си, или от фирмата...
Всяка фирма дава възможност на постъпил служител рано или късно да се докаже (ако има желание) за да претърпи развитие в съответната посока.
Няма да се впускам в подробности и да отговарям поотделно на всеки коментар за фирмата или неин бивш служител, само ще кажа, че ако си асоциален и мързелив, няма да усепееш в която и да е фирма, и в която и да е сфера.
Може би първо трябва да си дадете равносметка за ''свършената'' работа по време на престоя си и да съдите себе си, а после ако ви останат обективни причини да коментирате бившите си колеги и работодател.

За разлика от вас, аз няма да скрия името си и да остана анонимен...

Пожелавам ви успех в следващите начинания!

Служител на фирма Денси: Деян Чакъров

Здравейте!
Аз съм бивш служител в тази фирма и понеже съм човек който мрази измамници и хора,които се подиграват с обикновения човек ви казвам неща от "кухнята".
Не започвайте работа там ако не сте подмазвач,човек който не иска да изпълнява повече от една длъжност,мързелив и искате да получавате повече от 27.25 лв уж на ден (10 часов работен ден) с почивен ден когато ви кажат или около 25 работни дни на месец но ви плащат 600 лв твърдо и ви уволняват без едномесечно предопреждение понеже договора ви е на 6-месечен изпитателен срок и не се подмазваш на тъпата заместник-управителка!
На обинкновените клиенти мога да дам съвет да не купуват от този магазин или чрез е-маг от него,понеже 80% от стоката им е дефектна,но я продават на нормална цена!
Имат от повечето неща само по една бройка и ако си поръчате онлайн и питате дали имат повече от една бройка ви лъжат,че имат след това вземат мострата връщат фабричните настройки и ви я продават като нова неразпечатана стока!
Ако не вярвате вижте каква картина предават телевизорите там например с някъкви лилави,розови,жълти и т.н. отенъци на цветовете!
Това го пиша за малцината обикновени хора,които все още пазаруват от тази фирма,която с течение на времето затваря все повече магазини от веригата и скоро ще фалира напълно!

Не   съм доволен  от магазина.Персонала  не обръща никакво  внимание  на клиентите.Стоката е   пълен боклук и  некачествена.Не  ходете  там  хора!!!!!!!

Скоро   пазарувах  в магазина в  Денси  Люлин.Една   служителка,  на която    на  табелата пишеше    Ирина   се  държа  безобразно,  некомпетентно и     просташки.Моля   подберете  си  по възпитан  персонал  за  да имате и  повече  клиенти.Другата   служителка си разглеждаше и   и коментираше снимки  на  кучета............ нямам думи просто!

Фирмата е много ама много зле! Единствено хубавото бяха управителите (с малки изключения), който допринасяха за добрата работна среда. Дават ви заплатите на ръка никой да не знае колко реално вземате и на колко ви осигуряват (400). Заплатата на продавач-консултант в момента (2012г.) е 450 лева за Варна. Обещаваха да ни дават 500 лева + процент, но от както започнахме не сме видели и един лев от обещаният процент. Нямало било работа. Ами как да има като човека който държи магазина не направи една реклама никъде. Само раздаваше по 10 000 брошури в град като Варна. Ало, това да не е някакво село с малко жители? Имали сме случаи ,в който идват хора след една година от както е отворил магазина и за първи път чуват за него. Всяко нещо е последно, рядко се случва да имаме по две бройки! За това ни караха да казваме, че току що е получено а познайте-имаше мостри които са на 2 години (иначе току що получени).
Работното време е както си го направите: 4 дни х9 часа(2 почивате) или 2 дена х11 часа (2 почивате). Имате един час почивка. И понеже персонала е малко, когато почивате, няма кой да ви замести. Добре (дали е добре?) е, че няма хора иначе...
За управителите в София.
Веселин Мартинов - Главан мениджър. Само мрънка и обещава и нищо не прави. Най ама, най-зле! Махни ли се магазините може и да тръгнат. За него може да се използва Българската пословица:"Лъже като дърт ц......".
Бяло: Д.Чакъров-Много разбира и работи, но според мен не му дават много да взима решения (понеже не мога до употребя цензурната дума ще кажа-ГОТИН ТИП). Никога не е правил проблеми. Има нещо да ти казва-правиш го и толкова. Ако беше според мен на мястото на по-горе описания г-н, щеше да е друго. А и така казано а продължа мисълта си, че в магазините всеки може да работи управител. Ако питате защо ами много просто: ТЕ НЕ ВЗЕМАТ НИКАКВИ РЕШЕНИЯ, просто не им дават от София. Стане проблем-звъниш, рекламация-звъниш, за отстъпка-пак звъниш и така до безкрай.
Ирина Сгурева - Собственик, нямам думи…За Великден тази година беше сложила в магазин за техника боя за яйца на касите, понеже някои и бил казал, че много вървели!!! Ужас! Добре е, че за нова година не ни докара свинско по тази логика.
Да не продължавам повече, искам да обобщя, че много неща ще ви обещават, но реално няма да изпълнят и 5% от което са ви казали. Сами преценете дали да започнете работа в тази фирма.