ВМ Финанс Груп АД /img/frontend/nomap.png"

ВМ Финанс Груп АД

искам да предупредя всички ит специалисти---ако уважавате себе си, не започвайте работа там!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Фирмата има имидж на стабилна голяма компания. Но всъщност труда на хората не се уважава, както и самите хора. Цари адско лицемерие и не приятелски взаимоотношения между колегите. Осигуряването върху реалната заплата е единственото положително във фирмата.

Яворе, когато ти работеше в тази фирма тя наистина се стремеше към европейските стандарти. Теб те уволниха за да назначат определен човек, който със своята мания и незнание доведе до това много хора да напуснат, доведе свои консултанти, на които се плащат баснословни суми и които успяха само да съсипят някои от дружествата в този холдинг. Отношението вече не е като към хора, а като към слуги.
Всичко е само реклама, а вътре е хаос. Някои от управителите в този холдинг са на ниво, но другите са поставени от горе и колкото и да са некомпетентни продължават да ги държат само защото са угодни и могат да се манипулират лесно. Ако човек умее да се подмазва и да няма собствено мнение, то тогава може да просперира, т.е. да живурка, да работи нещо/ако не го прехвърли на друг/ и да получава заплата за това. Въпрос на избор, но при всички случаи не се търпят хората, които умеят да разсъждават.

Честно казано, вземам да си мисля, че всички тези суперлативи са поредната съвместна акция на PR/HR хората.

Да, холдинг, да, голям. За тези, които твърдят, че не обявяват позициите си - не е така, пускат обяви в големите сайтове за работа. Приказките за предоставяне на възможности за кариерно развитие, промотиране и т.н., са леко преувеличени. Всички ключови позиции са заети от хора, които са попаднали там по всякакъв друг начин, но не и с конкурс. Търсят се единствено хора за най-ниските позиции, като ви се намеква, че се предоставят отлични възможности за израстване в йерархията. Вие работите здраво, давате всичко от себе си, после разбирате горчивата истина, че нещата са малко по-други, ала вие вече сте пропиляли няколко години и едва ли успокоението би могло да дойде след чаша студена вода.

Една българска компания, работеща по западни стандарти.
До момента най-доброто място, на което съм работил.

Холдинг от няколко фирми, който дава възможности за кариерно развитие.

Организация в която можеш да се развиваш, стига да имаш потенциала, желанието и търпението. Заплащането е много добро на фона на много други дружества от този ранг.

Условията за работа във фирмата са отлични. Пожеланиет ми е заплатите да достигнат европеските. Да обърнат внимание на служителите с дългогодишен трудов стаж във холдинга.Успех

Някой може ли да каже нещо от първа ръка за тази фирма?