СИЕНИТ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИЕНИТ ООД

Аз съм доволен.Работисе много ама се плаща.Бавят парите ама няма идеална работа.
Колкото до чичко Денин малко е луд ама така ако знаете какви улигрофени има.
Пак и на които не му харесва може даси ходи

Не съм работила там и не съм тук да давам мнение,а за да помоля ако някой е наясно към кой добър професионалист - строителен инженер или техник да се обърна за частна консултация,да ми даде координати.Благодаря предварително!

Сиенит си е типичната бг фирма със самозабравило се шефче,бездарни крадливи работници и ръководители хахаха а вие какво очаквате???

От периода ми в сиенит ми е останало само разочарованието. успях да устискам на простотията едва 9 дена и им дадох свободно. Няма такава лудница като там. Още със стъпването във фирмата всеки срещнат ми казваше дано издържиш... А инж. Денин толкова се е филмирал, че даже беше забранил да му викат господин Денин, а само инж. Денин. На първата ми оперативка още бях изправен пред всички и направен за резил още преди да ми научат името, това като за добре дошъл и след това като им казах много приятно ми беше обаче аз съм човек, не някъкво низше създание, и си тръгнах, почнаха къндърмите ама недей сега, то по принцип не е така сега е малко напрегнато, парите ли са ти малко и незнам си кво. Пълен смях, лошото е че шефчетата като наберат малко инерция и почват да се филмират много, във всички фирми със бг собственици е така, защото са роби в съзнанието си. Давам им свободно на всички такива и ще напускам на момента такива псевдофирми, защото не съм роб

Съгласявам се с мнението по-долу. Заплащането е добро, дори и на някои е повече, отколкото са заслужили. Публична тайна е как се краде безобразно. Естествено ще има санкции за това. Вие, негативните, ако сте толкова заинтересовани за работата и отношението, защо не сигнализирате за кражбите и скътаванията? Или отново е по-лесно да гледаш отстрани и да плюеш, отколкото да си размърдаш мозъка или задните части. Ако се работи 6 от 8-те предвидени часове, и то както трябва, нямаше да се налага да форсираме всичко накрая или да се чудим как да избегнем неустойки. Има срокове, пък и искате да папкате, нали?!

не мога да разбера за6то вси4ки се оплакват а седят в ''гадната фирма".Ако всеки работник си вършеше работата както трябва нямаше да имат никакви ядове.На всеки който е недоволен мога да му кажа да си отива като не му харесва защото не може да стои цял ден и да иска пари.Казвате няма организация съгласен съм но не съвсем-как може работниците на фирмите подизпълнители да работят по бързо по качествено за по малко пари от 90 процента от раб на сиенит.Във фирмата има наи много 5 бригадири с добри бригади които работят без забележки а останалите са пална скръб.ммога да ви дам мно примери но не искам да обида никои и казвате че са ви одрязали заплати и тн а колко от работниците пилеят материали поради некадърност и от това че не знаят как да направят нещо и последно защо не проверите кави заплати взимат раб в другите фирми какви са им разценките за труд или мове би чужбина и си ги сравнете с вашите и на тези които мрънкат ще им кажа взимате пари за стоене а не за работа.12 часа на мола реална работа 3 помислете за това и пак се оплаквайте

Лоша работа Стефчо Денин обижда и унижава работниците и техниците ,пускат една част от парите по картите другата част бавят 2 месеца . тоя Стефч0 ни утрепа от работа няма събота и неделя бачкаме до капване без почивен ден много злополуки стават ама ги прикриват

Фирмата си е перфектна, работодателите професионалисти, заплащането отлично!!
Аз работя там и съм много доволна.А предполагам се оплакват от нея бивши работници ,които са обичали да клинчат на работното си място и са сгафили по някакъв начин.

Като клиент на фирма "Сиенит" съм много доволен- изпълнение на обекта в срок, в сравнение с конкуренцията високо качество, гъвкаво и добро ръководство. За съжаление и при тях се чувства липсата на професионално подготвени кадри. Лошо впечатление ми направиха част от работниците- оплакват се къде с право къде заради спорта, но при първа възможност се скатават и крадат. Когато някои началник е на обекта работят по-добре.

Фирма Сиенит тръгна на долу откакто Стефан Денин взе влъста.Фирмата била на загуба ще отрежем от заплатите на работниците,че мен къкво ме интересува че не си си направил сметката приходи разходи.
Техници и бригадири пълна скръб,има един двама по свестни.
Работното време от сутрин до вечер,че и събота и неделя а пари за пари не се говори.
Моят съвет към бъдещите служите ли на Сиенит ООД е да вървят на друго място,може и за по-малко пари,просто неси струват мъките и нервите които ги очакват