СИЕНИТ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИЕНИТ ООД

ако погледнете какво съм отбелязва ще разберета че човек трябва да е много недяинтересуван ото фирмата за да работи само за пари.........
не се лъжете да започвате в сиенит или дъщерна фирма..........аз все още работя но съм пуснала молба.......само злобари и селяни от перущица които не разбират от нищъ работят там и са много алчни.............................

Зсдравейте,

Аз не съм работила в тази фирма, но щях да започвам уж.....Но организацията им е пълна скръб. Ще започваш от тогава....не не от тогава след еди колко си време...съжалявам но няма да може от тогава шефовете решиха нещо друго!!! И така месец и половина и накрая реших да започна на друго място. Това е страшно несериозно за такава фирма....но незнам може аз да съм прецедент. Това е което аз съм видяла....

Това е коментар на жена,писала преди мене! При мен се случи същото,даже напуснах предишната си работа заради тях,тъй като "утре ме назначаваха"... Така мина 1 месец. После започнах,2 дена имахме обучение,после трябваше да подпиша договор,а те - я утре,я вдругиден...Така вече два месеца. Най-смешното е,че още на първия ден ми дадоха служебен телефон и даже приемо-предавателен протокол не съм подписвал!!! Не го ползвам,ама иначе още е в мен. ЧАКАМ ДА МИ СЕ ОБАДЯТ ДА ИМ ГО ВЪРНА,интересно ми е колко време ще мине :) Заплатата,която ми предложиха беше нормална. Мениждърът ни беше готин,както и мениджърката,но по-висшестоящите са идиоти! Не само аз пострадах така..имаше и други,които не назначиха,а им бяха обещали. Връзкарство навсякъде. Аз лично не съжалявам,че не почнах,намерих си по-хубава работа,но наистина са МНОГО ЗЛЕ С ОРГАНИЗАЦИЯТА,говоря за търговския им отдел,не знам за строителните бригади. И не работят там никакви професионалисти,повечето хал хабер си нямат какво е недвижим имоти и мениджърът им постоянно е с тях. Смяяяххх!

Аз съм доволен.Работисе много ама се плаща.Бавят парите ама няма идеална работа.
Колкото до чичко Денин малко е луд ама така ако знаете какви улигрофени има.
Пак и на които не му харесва може даси ходи

Не съм работила там и не съм тук да давам мнение,а за да помоля ако някой е наясно към кой добър професионалист - строителен инженер или техник да се обърна за частна консултация,да ми даде координати.Благодаря предварително!

Сиенит си е типичната бг фирма със самозабравило се шефче,бездарни крадливи работници и ръководители хахаха а вие какво очаквате???

От периода ми в сиенит ми е останало само разочарованието. успях да устискам на простотията едва 9 дена и им дадох свободно. Няма такава лудница като там. Още със стъпването във фирмата всеки срещнат ми казваше дано издържиш... А инж. Денин толкова се е филмирал, че даже беше забранил да му викат господин Денин, а само инж. Денин. На първата ми оперативка още бях изправен пред всички и направен за резил още преди да ми научат името, това като за добре дошъл и след това като им казах много приятно ми беше обаче аз съм човек, не някъкво низше създание, и си тръгнах, почнаха къндърмите ама недей сега, то по принцип не е така сега е малко напрегнато, парите ли са ти малко и незнам си кво. Пълен смях, лошото е че шефчетата като наберат малко инерция и почват да се филмират много, във всички фирми със бг собственици е така, защото са роби в съзнанието си. Давам им свободно на всички такива и ще напускам на момента такива псевдофирми, защото не съм роб

Съгласявам се с мнението по-долу. Заплащането е добро, дори и на някои е повече, отколкото са заслужили. Публична тайна е как се краде безобразно. Естествено ще има санкции за това. Вие, негативните, ако сте толкова заинтересовани за работата и отношението, защо не сигнализирате за кражбите и скътаванията? Или отново е по-лесно да гледаш отстрани и да плюеш, отколкото да си размърдаш мозъка или задните части. Ако се работи 6 от 8-те предвидени часове, и то както трябва, нямаше да се налага да форсираме всичко накрая или да се чудим как да избегнем неустойки. Има срокове, пък и искате да папкате, нали?!

не мога да разбера за6то вси4ки се оплакват а седят в ''гадната фирма".Ако всеки работник си вършеше работата както трябва нямаше да имат никакви ядове.На всеки който е недоволен мога да му кажа да си отива като не му харесва защото не може да стои цял ден и да иска пари.Казвате няма организация съгласен съм но не съвсем-как може работниците на фирмите подизпълнители да работят по бързо по качествено за по малко пари от 90 процента от раб на сиенит.Във фирмата има наи много 5 бригадири с добри бригади които работят без забележки а останалите са пална скръб.ммога да ви дам мно примери но не искам да обида никои и казвате че са ви одрязали заплати и тн а колко от работниците пилеят материали поради некадърност и от това че не знаят как да направят нещо и последно защо не проверите кави заплати взимат раб в другите фирми какви са им разценките за труд или мове би чужбина и си ги сравнете с вашите и на тези които мрънкат ще им кажа взимате пари за стоене а не за работа.12 часа на мола реална работа 3 помислете за това и пак се оплаквайте

Лоша работа Стефчо Денин обижда и унижава работниците и техниците ,пускат една част от парите по картите другата част бавят 2 месеца . тоя Стефч0 ни утрепа от работа няма събота и неделя бачкаме до капване без почивен ден много злополуки стават ама ги прикриват

Фирмата си е перфектна, работодателите професионалисти, заплащането отлично!!
Аз работя там и съм много доволна.А предполагам се оплакват от нея бивши работници ,които са обичали да клинчат на работното си място и са сгафили по някакъв начин.