СИЕНИТ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИЕНИТ ООД

Силвия не се прави на много заинтересувана защото точно ти никаква не е вършиши и се чудя защо те търпят там!

разбираме че  има  криза  но  и  ние  имаме  семейства  и  деца  но  нямаме пари  за да си  платим  месечните  сметки.поне  да  ни  преведат  малко  пари  защото  ще  ни  отрежат  тока.а  и  трябва  да  ядем нещо.трябва  да  ходим  на  работа  но  няма  пари  за  гориво.потънахме  в  заеми.

Според мен фирмата има потенциал и то голям.Само че в момента сме в криза и не може всичко да перфектно.И тези плюят инж.Денин да си поимислят в какво полежение е и той и как всячески се опитва да задържи всички кадърни работници.А тези които мрънкат за пари,незнам защо,дали от простотия или селяния,не разбират че сме в криза.Никои не мрънкаше миналото лято когато работата беше много добре платена и даже някои работници взимаха по 3500-4000 лв заплата.

Фирмата е супер стига да не искаш пари там за заплата е мрасна дума.Заплата се дава редовно на коледа и великден.Е има много началници но пак има повече служебни коли.Но ние бачкаторите имаме касмет че повечето от тях незнаят за какво са назначени.Някои дори мислят че вартат незаконно такси.Може да почнеш работа при Стефан или Тошо няма значение те много уважат работника,ама не говори за пари че е мрасна дума!!!
Ако обичаш да ти е гадно и се чустваш негар и искаш да даваш и мразиш да взимаш заплата
ТИ СИ ЧОВЕКА!!!

Ужас! Работната среда е под всякаква критика особенно в администрацията. Там са на мнение, че трябва сам да се оправяш няма значение , че си нов служител трябва да си се родил научен. Няма период на обучение и адаптация мятат те в дълбокото и ако издържиш. Да не говорим за колектива,че го няма никакъв само злобари и комплексари. Който мисли да започва работа хубаво да си помисли!

Можели със 32лв.(бруто) да пътува по40км. на ден със личната си кола за работа и да оцелява?

ОТНОСНО мнението за Сиенит МА ООД

Много благодаря за мнението, което давате. Знаете, че от близо 2 години, откакто Николай Янков и Тодор Найденов са управители на Сиенит МА, съзнателно търсим мнението на всеки един от служителите си, защото вярваме, че всеки може да допринесе с предложения за подобряване обслужването на клиентите ни и на вътрешната среда на фирмата.

Ако желаете да коментирате някой от изредените от Вас въпроси, може да използвате:

1. Изследването на работния климат, което за 3-то тримесечие на тази година ще се проведе до седмици.

2. Кутията за коментари и предложения, която бе инициатива на Николай Янков, за да имате възможност по всяко време анонимно да коментирате важен за Вас въпрос, така че да стигне до управителите възможно най-бързо и без риск да се "загуби".

3. Също така, ако желаете, можете лично да коментирате с Николай всичко, което Ви вълнува за фирмата. С номера на мобилния му телефон разполага всеки в Сиенит МА.

Ще се радваме да чуем повече по повдигнатите от Вас въпроси, както и конкретните Ви предложения за подобрение.

Силвия Павлова

До кога ще се подигравате с подчинените Ви?До кога те ще чакат заплатити си като милостиня?До кога ще работят в извън работно време ? Дори събота и неделя.До кога в ръководството ще цари пълен хаус До кога ще си назначавате в*Белият дом* свой хора който нищо не разбират ,а и не искат да се научат,а между другото повечето от тях освен ,че нищо не правят и вземат само заплати са и ненужни. До кога ще си правите своеволията * да са на работа и да ги водите в отпуск? До кога няма да изплащате отпуските? Вземете всичко това под внимание,че сега питаме Вас ,но скоро ще питаме и уведомяваме по горни инстанции. Да го прочете Николай Янков/главният виновник за всичко/

Покозват ли се на роботниците заповедите за работа в събота и неделя? А, те подписват ли се под тях? Отговор: НЕ!!!
Кой вади хляба на техниците и др.служители в "Сиенит" при всякакви метеорологични условия с тежък физически труд? Отговор: РАБОТНИЦИТЕ!!!
А, къде са техниците през по-голямата част от работния си ден? Отговор: Във фургона,на климатика и пред компютъра!!!
Кой носи отговорнист и чии заплати се урязват неправовмерно и необосновано? Отговор: на работниците!!!
Ех, да знаете само още на колко въпроса знам отговорите!!!
Уважавайте тези, които ви вадят хляба и оценяйте труда им подобаващо!!!

чичо Денин аи вазираи някои техник на галериата за нищо не стават.То училище да беше щяха да се научат вече.