СИЕНИТ ООД /img/frontend/nomap.png"

СИЕНИТ ООД

А бе юстас,ти без стимул каква качествена работа искаш.С тея мизерни 60 процента какво да правим.Не стига че са малко ами и от дьжд на вятар.Като ни поставят в това положение така ще бьде.Стига са ни мьчили време е да фалират.Далжат на толкова много фирми как ги тьрпят не знам.

В тази фирма работата не върви...работниците се чудат как да се скътаят и да не работят...пълна Анархия...никой не си върши работата качествено...пък после мрънкат за пари-като не работят няма пари---тарикати само...за фирмата би било по добре да наеми сериозни работници

Бягай от там. Нали знаеш приказката като дявол от тамян та за назад назад са още плащат заплати за октомври и не са ги платили , САМА си направи сметката че трябва да си имаш заделени поне за три месаца пари за храна и ток пък тогава почни. Корабът потъва не се притеснявай вода има за всички това в кръга на шегата, но добре си помисли преди почнеш каквато и да е работа там и колкото и пари да ти дават. За нерви неговорим те се плащат по друга тарифа която не се плаща в България. чао и много си помисли.

Смятам да кандидатствам за работа в Сиенит. Има ли някой по-скорошна информация какво е нивото на заплащане във фирмата? Какво е отношението на ръководството на СИЕНИТ ООД към служителите? Вярно ли е, че има закъснение с месеци на заплатите и нещо повече, ако знаете?

Работил съм 2 пъти във фирмата до сега. Последния път беше преди 7-8 год.като фиянсаджия. Сега живея в София и съм без работа. Видях работници на сиенит да работят на строежа на метрото в София и се чудя дали да непопитам за работа!?   Преди когато работих беше много зле, бавеха пари, един месец назад плащаха,като си купеха някой кран нени даваха пари по 2-3месеца само аванс по100лв, техниците им недаваха пълен наряд на изработиното, но дрехи ни даваха които си платих двоино когато напуснах! Въпроса ми е сега как е? Имали смисъл да кандидатствам за работа при тях или по-добре пазач в някоя друга фирма?!?

Ето лъсна цялата истина ,макар и късно Няма  пари за заплати от месеци,а колко се прахосват на вятъра.Сега и Янков вече си има шофьор-ама наглост,край няма.

Аз не искам да критикувам фирмата а само да ми кажете като сме в криза само фирмите ли са в криза работниците в криза ли са?????на работниците пари трябват ли им ?????аз нисля че един работник работи за заплата койято ЗНАЕ НА КОИЯ ДАТА ЗА ДАДЕНИЯ МЕСЕЦ ЩЕ ВЗЕМЕ а не като в сиенит да не знаеш АКОГА И КОЛКО ПАРИ ЩЕ ТИ ДАДАТ та като е така как мислят господата Денин, Кънчев, Панчев, че работниците им ще са съвестни???????като не плащат на време какво очакват?????А ДАЛИ ЩЕ ПЛАТЯТ ДЪЛЖИМОТО НА РАБОТНИЦИТЕ СИ И КОГА ????????КАТО СЕ ПЕНСИОНИРАТ ЛИ????ИЛИ КАТО УМРАТ ОТ ГЛАД????И да обобщим:
1 КОГА ЩЕ ИЗПЛАТИЯТ ЗАПЛАТИТЕ?
2 КОГА ЩЕ ЗНАЕШ ДАТА СИ ЗА ЗАПЛАТА?
3 И КОГА ЩЕ СЕ ИЗПЛАТЯТ ИЗВЪНРЕДНИТЕ ЧАСОВЕ НА РАБОТНОСИТЕ И КОМАНДИРОВКИТЕ ЗА МИНАЛИТЕ МЕСЕЦИ СЧИТАНО ОТ ДНЕШНА ДАТА ДНЕС Е 23 06 2010г. ?
4 МОЖЕТЕ ЛИ ДА ПРЕДПОЛОЖИТЕ КАКВО ЩЕ АТАНЕ АКО ИЗПЛАТИТЕ ВСИЧКИТЕ СИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ РАБОТНИЦИТЕ НА ВЕДНЪЖ В СМИСЪЛ КАКТО СЕ ПОЛАГ??????
ЕТО НА ТОВА ИСКАМ ОДГОВОРЯТ ОТ УМНИТЕ КОИТО ПИШАТ ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД ВЪВ ФИРМАТА И ТО СЪС СМИСЛЕН ОДГОВОР А НЕ "ВЪВ КРИЗА СМЕ" ИЛИ "НАПУСНЕТЕ АКО НЕ ВИ УСТРОЙВА" И РАЗНИ ТАКИВА

какво да кажа за сиенит.заплата чакаш с месеци.Ако има пари за материали работиш.Аконяма стоиш и чакаш. Оправданието криза е.Работа имало за 2 години обаче пари за заплати не.Е как даимаш стимул и желание за работа.

Интересна е следната тенденция при написаните мнения: колкото по-неграмотни, толкова по-неблагоразположени. Това е причината, драги илитерати, да не сте на бюро и да определяте стратегическите цели на компанията. Хайде оставете грамотните да си вършат тяхната работа, а вие се постарайте да посвършвате вашата. При това не с темповете на КЕЧ-а от 1969-та година. Ако все още не сте разбрали, годината е 2009, обстановката по света и у нас се промени. Едно нещо не се променя, а напротив, важи с все по-голяма сила: старата поговорка "който не работи, няма да яде". Денин, Кънчев, Панчев или Найденов не са пъдари, но както виждате търчат по обектите, па ха дано се постреснете и не се скатавате поне за времето, през което са там.
бел.авт.: ако не разбирате някоя думичка, отворете Тълковен речник на българския език. Не е лошо да се ограмотите. Както е казал поета "родна реч омайна сладка..."

В тази прословута фирма която цялата е Шуробаджанащина съкращават младия и работлив персонал а дъртите пръчове хем си работят хем и пенсий си получават ....и никой не ги бара Пияници който по цял ден си мислят къде да се скътаят да опънат по някое друго Павурче