ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Цариградско шосе 87&markers=София,Бул. Цариградско шосе 87

ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД

Като бивш служител мога да споделя мнението си за да помогна за по ясна представа за работата. Всичко зависи от това в кой клон си и дали си човек на някой. Единственото заплащане е заплатата, която не се увеличава НИКОГА за касиери. Никой никога не защитава касиерките, работа по 12 часа, защото няма кой да работи. Работиш едновременно и като каса на банката, изипей, Уестърн Юнион, правиш чейнч, зареждаш банкомат и го ревизираш, правиш ценни пратки и въобще какво ли не. Ако ти се наложи да взимаш болнични ооо тогава идва ужаса. За себе си ще кажа че съм излизала отпуска за три години по 10дни.Разбира се пак ще кажа при фронт офиса нее така и зависи от директора.

И по кое разбра, че съм необразован, Ваше Празнодумие?
Пиша в качеството на човек, който иска да разбере нещо за даден работодател, а не да чете истеричните оплаквания на поредната претенция без покритие. Смятам, че още от първия ми пост стана ясно, но май само ти не разбра.
Фермите в Англия ги препоръчвай на друг. Аз работя по специалността си в България.

1 точка

Тъпако,аз правата съм си ги защитил/а на място,вместо да "дращеш' глупости ,просто се скрий.Като не ти харесва нацията ,има еднопосочни билети за фермите в Англия,щото гледам ,че май си и необразован,работа за роби има много.80% от такива като тебе,са там,айде.

Абе,в качеството на какъв пишеш,не разбрахме, що не си гледаш работата?Ако си хейтър,има др места за писане ,не си никой,който ще има претенции кой къде да пише.Ако пък си представител на тъпото и претенциозно управление в село Ямбол - много ви е ниско нивото,ама в провинцията - не се очаква нещо друго освен провинциалност и посредственост.Айде ,със здраве, непретенциозни.В София фронт офиси масово напускат,но в провинцията си работят ,щото са без претенции.НЕпретенциозния.

Претенцио, с безразборно дращене по форумите ако ставаше... Вместо да си потърсиш правата, където могат да ти ги защитят, ти пишеш един ферман тъпотии на място, където никой няма да ти ги прочете. Ма после друг бил глупак. Цялата нация е такава. Проблемите ги борите само като седнете на маса. Аз такова образование имам, аз такъв стаж имам, аз с едикой си работя... Безсмислени празнословия. Достоен представител на 80-те процента.

Анонимен,на кого му пука за твойта болка?Да беше избрал опция "шубе го е и не казва' .А отношението в провинцията към наследници на клиенти,които с години са държали хил лв в тази "банка' беше нагло,просташко,неуважително и некоректно.В крайна сметка заплатите на тези фронт офис идват точно от парите на клиентите.А съвети кой къде да пише мнения ,не давай на хора,които са по - умни от тебе.

Алоо, недоволния глупак/ глупачка ,има опция за мнение на КЛИЕНТИ,ако не си забелязал, на кой му пука,че не ти харесва и си тъп, да не би да пишеш от името на некомпетентните "служителки ' - връзкарки ?Не съм финансистКа ,а финансист.Мнението ми е ,че са изключиелно НЕКОМПЕТЕНТНИ И не знаят елементарни закони, и ги мързи да си свършат работата,и дори да вдигнат тел да попитат 'компетентните ' си юристи,затова и можеха да си получат дело в съда.А стаж в банка аз лично имам още в студентската си практика,пък и служебно работя с др банки,ай със здраве,ЦКБ е най - смотаната банка.Моите пари ме интересуват ,защото другите банки си вършаг работата и закриват банкови сметки само за час , а смотаните ЦКБ ти държат парите с месеци.Айде със здраве,провинциални и некомпетентни!

Алоооу, недоволната финансистка, това е сайт за мнения по линията "служител-работодател". Ако не си доволна от обслужването, влизаш в ccbank.bg и в раздел "контакти" си казваш болката. На кого му пука кой какви пари ти е изплатил. Аман от претенции.

Изключително некомпетентни фронт офис, в офис Ямбол, закриват банкови сметки след 14 дни,а дори и месец ,в др банки банкова сметка се закрива за половин час.ЦКБ са най - лошата банка ,от всички.При мен закривахме сметка на починал, глупавите фронт офис ,при все ,че бяхме там всички наследдници,се опитаха да изплатят цялата сума само на единия наследник и да ощетят другите,при все ,че по Закона за наследството има запазена част за наследници от първи ред.Тъпата служителка ми обясни,че не знаела закона за наследството,тя си вършела нейната работа.Мързеше я дори да вдигне тел и да се консултира с юристите,щом е некомпетентна.Наложи се да откажа да подпиша документите,и да ги заплаша ,че ще съдя 'банката" ,чак тогава решиха ,че ще разделят парите и ще ги изплатят на каса.Целият екшън продължи около 1 - 2 часа.
Не ми е ясно защо фронт офис не носят бадж,за да им знаем имената ,щях да подам оплакване в централа - София,срещу въпросната безхаберна девойка,въпреки че в провинцията ги назначават с връзки.Добре ,че съм финансист по професия ,и въпреки това ме разиграваха ,не бих ползвала тази тъпа "банка" нито служебно ,нито лично.А, и повечето от клиентите им са роми,което говори достатъчно.

Здравейте! Имам въпрос към ръководството на банка ЦКБ. Защо няма охрана в офис Стралджа, клон Ямбол. Като клиент на банката съм много доволна от обслужването и отношението на служителите. Ведри, усмихнати и отговорни момичета. Но когато има помощи за ромското население става нещо страшно. Не е възможно нито да си спазиш реда, нито да влезеш нормално в банката. Няма охрана, а там са само жени. нормално ли е според Вас? Както и да се опитват да въдворят някакъв ред не се получава и въпреки това успяват да си свършат работата. 4 служителки и 200 роми навън. Това е просто ужасно. Много Ви моля назначете охрана, за да работят нормално Вашите служители в 21 век.