Ernst & Young / Ърнст и Янг Одит EООД /img/frontend/nomap.png"

Ernst & Young / Ърнст и Янг Одит EООД

Виждам, че последните мнения са от миналата година, някой запознат би ли споделил как стоят нещата сега?

Това е ужасно, изцеждащо място, в което се НАСЪРЧАВА подлизурството, л*зането на з*дници, мишкарството и себеотрицанието. Тотално побългарена фирма, жалко за реномето. Не знам как няма мнения?! Има огромно текучество, никой не издържа. Работи се 10-12 часа на ден, често и уикендите. Оувъртайм се плаща, ако си се подмазал като хората на шефовете.

Като видите обява от тази компания дори не й обръщайте внимание. Това е една прогнила компания в която няма никакви социални, европейски и човешки практики. В нея се уважават само подлизачите и тия които доносничат.

служителите на по-ниски позиции се задържат няма и година там, а това добре ли е питам аз??? моля ви не се оставяйте да ви лъжат!!!!!!!

бих искал да попитам дали предприятието предлага стажове, тъй като съм студент последна година в СА "Д.А. Ценов" и бих искал да работя именно в тази насока

Моля да споделите мнение за работната среда, заплащане и условия за развитие във фирмата към настоящия момент. Интересувам се във връзка с обява за работа, публикувана на 24.03.2010 за позиция Junior Auditor. Благодаря предварително.

Къде си тръгнал да кандидатсваш там, те там карат хората да си взимат неплатен отпуск че кризата ги удря ( в някой отдели съкращават направо). Ако искаш да работиш за малко пари и да слушаш колко са велики и как след време като се докажеш ще дойде и твоето време кандидатсвай( това време обаче никога не идва в ЕУ). Ако ти се работи сред амбициозни провинциални душички също си добре дошъл, всички кадърни и свестни хора напуснаха в рамките на 1 година. Сам си преценявай.

Може ли някой да остави контакти за връзка с Ernst&Young?

Аз съм доволна на този етап.Е, винаги може и какво още да се иска.Фирмата се води една от " Големите 4 ", има много офиси из целия свят.Предлага различни курсове за обучение.Заплащането е добро, но за България.Ако се отиде в друг чуждестранен офис на фирмата със заплащане от Българския - не е достатъчно .Българският офис е поддържан, колегите са различни, с различен потенциал, но човек може да си намери приятели между тях.Понякага е доста натоварено и работното време надминава 8те часа.Човек има възможност за равитие и натрупване на опит ако има амбиции.Фирмата предлага някои бонуси, макар че може и още като например осигуряване на средства за транспортни карти или превоз на многобройните служители, както HP, който има личен транспорт, тъй като Бизнес Парка се води на края на града.

Като цяло си е .... бе може и по зле.... Потенциала за развитие е след напускане, Колегите са като цяло по-добре не, БПС е станал все по-голяма гадория, Работната среда е интригантска ...