Драгажен флот Истър АД /img/frontend/nomap.png"

Драгажен флот Истър АД

Тези от Дунавският флот Свищов са ТИМаджии.Всичките им кадри са завършили Военноморското училище.Все офицери, подводничери и прочие морски силоваци.

От години сме клиенти на ДФ \"Истър\"...те ни извършват превоз с тяхни  кораби и знам, че са много бързи в логистиката.Клиенти сме и на пристанището им в  Свищов и сме най-доволни от тях, макар, че ползваме и услуги и на други пристанища.Пристанище Свищов работят когато се наложи нон стоп, но ни обработват бързо товарите.И като време и като ценови нива нямат конкуренция.
Както винаги, когато пишат  бивши служители те нормолно  са негативно настроени....Гроздето е кисело.Това е добре известно.

Това е препратка към вестник \"Дневник\" в която пише че Драгажен Флот Истър оспорва сделката за летище Търговище.
Чудно, чий ли са и откъде са дошли парите с който господин Йорданов смята да закупи летището??
И как от един редови служител в ДИК (Държавна Инспекция По Корабоплаване) се стига до длъжността \"Изпълнителен Директор\"?
Нивото на поддръжка на наличната техника е сведено до нула а заплатите на работниците и служителите му са направо казано мизерни, а и как иначе?, след като заплатния фонд се разпределя на 2 части, 50% от фонда който му се отпуска за заплати се раздава на работниците и служителите а остналите 50% остават за заплата на Изпълнителния Директор.
А да не говорим за персонала на Пристанще Свищов който премина на концесия към фирмата през 2007 година, такъв почти не е останал, а на тези който са имали \"Щастието\" да останат на работа към фирмата заплатите са намалени с по 200-250 лв. месечно.
Много са негативите на фирмата и на сегашното и ръководство в лицето на господин Румен Йорданов докато той самият блгоденства на гърба на служителите и работниците си.

Много е лошо положението . Директора сам ще си затъне в калта и то в наи скоро време , само че още не го знае. Но е така - с кражби и корупция до никъде не се стига .

DOKATO SE RAKOVODI OT SEKRETARKATA SI DIREKTORA NE6TATA XI4 NQMA DA VARVQT.TOI ZAGYBI STRAXOTNI PROFESIONALISTI 'ASEGA IMA SAMO PIANITSI
I LUDI .TEXNIKATA E POD VSQKAKLA KRITIKA.XORATA STOQT S MESETSI BEZ DA SLIZAT.KRAINO VREME E DA SE OSAZNAQ OT GORE ZA KAKVI KRAGBI STAVA NA VAPROS.ISKRENNO SE NADQVAM DA POTRAGNAT NE6TATA NO S DRUG NA4ALNIK .

изпълнителния директор .... .....със своята некомпетентност алчност и корумпираност води фирмата към абсолютен провал. сега е взел на концесия и пристанище свищов и иска да съсипе и него. незнам защо навсякъде по медиите се съобщава че фирмата е много добра че била незнам си каква че щяла да направи незнам си какво но това е напълно невярно. който не вярва да заповяда и сам да се убеди. техниката се руши кадърните хора биват уволнявани или сами си напускат остават само тези които нямат друг избор в тази безработица да работят за единия хляб и за ракия менте.

Както продължава да се ръководи тази фирма от Р.Й. скоро може и да остане без персонал.,но явно за господина е важно да лизне хубаво софийските дупета,да си им снесе квото трябва за месеца та да го държат да издевателства в/у хората с крайната си некомпетентност.Кво да кажа-шеф на флот му става лошо като се качи на кораб!Заплати,уважение,сигурност,потенциал за развитие-кво е това!?!?!?