Суиспорт България / SwissPort /img/frontend/nomap.png"

Суиспорт България / SwissPort

някой може ли да даде повече информация за длъжността тикетинг агент - постоянно върви обява - заплащане за 8ч ?

Какво е мнението ви за позицията чекин агент в тази фирма?

Не си заслужава да си губите времето. Работа по всяко време на денонощието за изключително смешни пари и без грам уважение от супервайзори и понякога и от колеги.

Мара още ли е на чек-ина?
Всички изгони тя от тая фирма, пуууу.

Не знам от къде да започна.
Бих казала,че хората в офиса са пичове или поне Крис,с когото най-често се налага да комуникираш.Не е отказал помощ или д аотговори да някой въпрос,дори и неудобен.Ако имаш нужда от помощ,от някакво съдействие,съвет - бил е насреща.За HR нямам много наблюдения - на интервюто ми момичето беше мила,но от другия офис две лелки ни гледаха злобно.Пича в гардероба е готин и разбран.
Като заплащане,не бих казала че парите са много за този сектор - фул тайм взимат около 1200,парт тайма - 500/600лв.Имаш едни 80лв. транспортни разходи или парко място,и 60лв. за храна.Имаш едмомесечно платено обучение и се организират,периодично,различни курсове.Ако имаш желание,можеш да работиш с два трудови договора при тях,а и така няма да ти е скучно.Защото през повечето време,докато няма полети,ще ви е скучно.Натоварването е повече лятото.И като цяло хубавите неща свършват тук,ако сте видяли нещо хубаво.
Супервайзерите са над 40-годишни и толкова оттегчени от живота и от всичко,че като видят някой нов ентусиаст,гледат да убият всичкото му желание.Обучението,макар и едномесечно,в началото изглежда много подробно,много добро,но като слезеш на гишетата и реалността е тотално различна.Всеки от мениджърите,супервайзерите,по-старите агенти,ти говори за спазване на правилата и дисциплина,а в същото време всеки си прави каквото иска.Графика се прави както се паднеш;отпуски можеш да взимаш по точно определен начин,но в никакъв случай накуп!Всеки си върши работата както му падне,за отношението към повечето пътници няма да говоря.Ако хванеш 5 агента и ги попиташ едно и също нещо,всеки ще ти отговори различно.
Така че,ако решите да опитате,няма да ви казвам Недейте!Научих доста нови неща от Суиспорт,което е плюс!Може пък това да е вашето място.

Много е зле положението в Суиспорт. 20 годишни са супервайзори на 40-50 годишни служители. Само ти викат и крякат, за тях си роб. Ниска заплата, няма уважение, само те тъпчат. То затова и постоянно има обяви. Изобщо не си струва. Изцяло побългарена работа.

Има много какво да се желае от фирмата,като цяло.Натоварването е голямо,но поне графиците вече са ок.Много неща започнаха да се променят за добро.От известно време има нов директор,който се опитва да промени много неща и работи за интереса на служителите..Условията се подобряват,дано нещата продължават да се развиват в позитивна насока.Успех на всички - било то бивши или настоящи служители!

Фирмата генерално е не много добре,но не и толкова зле,в крайна сметка никой не те кара на сила.Има някакво момче Оперативен Директор ,който изглежда голям пич и се опитва да прави нещо,може би ще се пооправят нещата

Пуснах св. във въпросната фирма още на следващия ден ми звъннаха няма да обяснявам за отвратителното отношение на служителката,която ми се обади беше нагла с отвратително държание.Дотук зле отказах интервюто,но мисълта ми беше друга работил съм в цяла европа със Суиспорт навсякъде положението е такова като и тук,но поне откъм заплати са малко по-добре.Във всеки един офис на Суиспорт по летищата персонала е само гърци и турци и тук таме някой по беличък за цвят не че съм расист,а за тукашния Суиспорт мога да ви кажа какво искате от Тимаджиите те пари не дават,както и България Еър,както и Силвър Уингс всичко е тяхно.Добре че спряха приватизирането на Летище София,че тия се бяха засилили и за него е тогава щеше да стане страшнооооо

400 лева заплата и само ти викат на главата разни истерясали супервайзорки. Не си е работа.