Суиспорт България / SwissPort /img/frontend/nomap.png"

Суиспорт България / SwissPort

Като цяло голяма фирма с потенциал. Като структура и организация на работа : много задачи и отговорности малко хора да изпълняват. Като основен стремежа да се уредиш в позиция да не работиш и симулираш някаква дейност. Основните приходи от обслужване на багажи и пътници но за тези който правят това все няма пари. Общо взето като държавна фирма. Паразити има като във повечето фирми с българско участие.

Ето начин как може да си докарате странични доходи от тези 5 сайта:
Плащат с крипто валута след което може да ги обмените с реална в този сайт:
Аз си ги цъкам от 2 години като си докарвам доста пари на месец.
За целта обаче трябва да си развиете акаунта.

Теодора какво сгафи, че я изгониха от Летище София и дойда да супервизира за Суиспорт? Да иде и в Голдеър да се пробва.

Мария Радославова е доста подмолна и зла. Супервайзрорите и те. Само пренасят клюки от чек-ина нагоре по стаите и обратно. Някакви 20 годишни пиклъовци станаха супервайзори, но пък взимат повече от някои служитли на чек-ина, които работят на "старите условия". Чек-ина само пушат и се спотайват, момичетата са много зли. Постоянно вървят подигравки с пътниците, които на фона на служителите са направо цветя. Няма кой да работи за тея пари и това уважение. Сглобяват ти униформа от разни стари останали неща. Умните в Сусипорт си взимат болничен или забременяват няколко поредни пъти и ги няма по 5-10 години докато си отгледат децата.

някой може ли да даде повече информация за длъжността тикетинг агент - постоянно върви обява - заплащане за 8ч ?

Какво е мнението ви за позицията чекин агент в тази фирма?

Не си заслужава да си губите времето. Работа по всяко време на денонощието за изключително смешни пари и без грам уважение от супервайзори и понякога и от колеги.

Мара още ли е на чек-ина?
Всички изгони тя от тая фирма, пуууу.

Не знам от къде да започна.
Бих казала,че хората в офиса са пичове или поне Крис,с когото най-често се налага да комуникираш.Не е отказал помощ или д аотговори да някой въпрос,дори и неудобен.Ако имаш нужда от помощ,от някакво съдействие,съвет - бил е насреща.За HR нямам много наблюдения - на интервюто ми момичето беше мила,но от другия офис две лелки ни гледаха злобно.Пича в гардероба е готин и разбран.
Като заплащане,не бих казала че парите са много за този сектор - фул тайм взимат около 1200,парт тайма - 500/600лв.Имаш едни 80лв. транспортни разходи или парко място,и 60лв. за храна.Имаш едмомесечно платено обучение и се организират,периодично,различни курсове.Ако имаш желание,можеш да работиш с два трудови договора при тях,а и така няма да ти е скучно.Защото през повечето време,докато няма полети,ще ви е скучно.Натоварването е повече лятото.И като цяло хубавите неща свършват тук,ако сте видяли нещо хубаво.
Супервайзерите са над 40-годишни и толкова оттегчени от живота и от всичко,че като видят някой нов ентусиаст,гледат да убият всичкото му желание.Обучението,макар и едномесечно,в началото изглежда много подробно,много добро,но като слезеш на гишетата и реалността е тотално различна.Всеки от мениджърите,супервайзерите,по-старите агенти,ти говори за спазване на правилата и дисциплина,а в същото време всеки си прави каквото иска.Графика се прави както се паднеш;отпуски можеш да взимаш по точно определен начин,но в никакъв случай накуп!Всеки си върши работата както му падне,за отношението към повечето пътници няма да говоря.Ако хванеш 5 агента и ги попиташ едно и също нещо,всеки ще ти отговори различно.
Така че,ако решите да опитате,няма да ви казвам Недейте!Научих доста нови неща от Суиспорт,което е плюс!Може пък това да е вашето място.

Много е зле положението в Суиспорт. 20 годишни са супервайзори на 40-50 годишни служители. Само ти викат и крякат, за тях си роб. Ниска заплата, няма уважение, само те тъпчат. То затова и постоянно има обяви. Изобщо не си струва. Изцяло побългарена работа.