ЕЛМАЗ ТЕКС - Diamond /img/frontend/nomap.png"

ЕЛМАЗ ТЕКС - Diamond

ще ви съсипят нервите и здравето,изключително нагли и арогантни,преди плащаха точно,но сега има проблем и с това

Работила съм в една от фирмите на братята. /Уточнявам,че всеки от тях има и самостоятелен бизнес освен общия им./
Без да навлизам в многословие искам да предупредя кандидатите за работа-ако поне малко обичате себе си,не ходете там!Нито в нароените на децата им фирми!Човек трябва да е мазохист,за да позволи да се гаврят така с него!
И между другото-нищо не е както е било преди години!Достатъчно е зле в момента и по-зле ще става!

Колеги,аз работя от 2004г в тази фирма. Едно искам да кажа, каквото си постелиш на това ще легнеш.Когато си гледаш работата и се докажеш,тогава имаш уважение, а след него и всичко останало. Моля ви не плюете фирмата

Даймонд и Роберто заго са на едни собственици.
в Бургас бяхме и двете фирми в един магазин.
Не се трае. Звъни техния телефон, звъни и нашият телефон. И по двата викат , та се късат. Тези хора луди ли са, не знам. Но тава не е нормално.
По-долу някой е писал, че не може да се опише какво е там,  така е. Не се лъжете да пробвате. Униженията са толкова много, че тези са се самозабравили..

здравейте, някой може ли да сподели какъв е размера горе-долу на работната заплата на продавач-консултанта, има ли бонусна система и има ли някакви други социални придобивки?
Благодаря ви предварително!

Работи се повече часове,отколкото е упоменато в трудовия договор,не се плаща двоен надник по празниците както е по закон....общо взето-едно е по документация,друго на практика.Повишаване на тон и лоша организация на работния процес от страна на отговорниците на магазините.

работил съм в тази фирма , и мога да ви кажа че хората са много коректни и точни , заплащането беше точно , с една дума работниците в тази фирма имат потенциал за развитие

бивш работник съм.просто те те имат за по долен от тях .това е!хора който са забравили от къде са тръгнали.трудно се работи там

Каквото и да напиша ще е малко. С едно изречение само ще ви предупреда - За Бога, не се лъжете да почвате работа там !