Tumbleweed Communications /img/frontend/nomap.png"

Tumbleweed Communications

Компанията е добро място за тези които знаят какво искат - не е голяма и е млада, което логично е прекрасно място да изградиш кариера.
Разположението е перфектно, колегите са готини, заплащането е на ниво - естествено като всяка малка и млада компания си има треските за дялане, но това я прави още по-интересна - по-добре да работиш на място което ще се подобри, отколкото да отидеш в стара разпадаща се компания.

До newbie: ... май трябва да добавим и това, че работата там обеднява българския ни език. Затова на колегата ще обясня, че валюейчън значи преоценяване на заплатата. Което е нормално защото тенденцията в следващите години е само нагоре. холидей бонуси мисля че трябва да е бонус за почивка и дават от време на време. А относно - че работата не е толкова натоварена във времето ... това си просто. Фирмата е постигнала много и не се борите за това, което получавате, просто защото някой го е постигнал преди Вас. Успех и умната!

Заплащане: Не е топ, но е конкурентно
Уважение: Респект към всички!!!
Привилегии: Дребни неща но полезни
Фирмена сигурност: сравнително голяма фирма, стабилна на пазара.
Съотношение работа / свободно време: бачка се доста
Потенциал за развитие: Фирмата доста порастна и това дава възможности за някои.
Местоположение: Почти като квартал на Пловдив, точно до ОколоМръсното
Колеги: Печени и стабилни.
Работна среда: Динамична, без детски изпълнения

Като цяло една от добрите фирми за работа... kой знае, един ден..може пак да ни се засекат пътищата.

абе бе weed/er що си пуснал 5 мнения.

Фирмата е супер яка, смея да твърдя че е една от няй яките в бранша - голяма, с потенциал за много сериозно корпоративно развитие, заплатите може да не са от най-големите в бранша, но пък аз никога не бих отишъл за 200-300 лева повечев някоя дупка дето бачкат 20 човека общо със секретарката и чистачката. Тийм билдингите са яки...заслужава си по мое мнение!

отскоро съм във фирмата, за разлика от местата, където съм работил преди, сроковете за задачите са нормални, няма неща от тiпа - да е готово вчера. има си няква социална рограма, някви тийм билдинги, отношението между хората е причино. иманп си на 6 месеца валюейчън на заплатата, холйдей бонуси от 25% от заплатата всяко лято и зима, заплатите не са най-високи за бранша, но като цяло са добри, a и кой както се уреди в крайна сметка...абе, добро място е:)

Един изключително доволен служител :) Определено ми надминаха очакванията, тук се работи добре и сериозно, за да се гарантират качеството на услугите. Отлична среда за развитие, потенциал да учиш нови неща, екип от професионалисти.

Заплащане: конкурентно на пазара.
Уважение: май си зависи от човека.
Фирмена сигурност: мисля, че няма какво да се говори тука. Никога не е имало съкратен човек май.
Работа/свободно време: е не е като да липсва работа... но всеки сам си балансира.
Потенциал: повечето хора май се промотират отвътре.
Местоположение: Точно на пътя за морето :)
Колеги: бих казал едни от най-добрите технически, с които съм работил
Работна среда: добра, може би има какво да се желае от отворените пространства :)

Фирма, във която си заслужава да се бачка. Има сигурност, има добро отношени.е, заплатите определено са конкурентни на пазара.