Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД

Носят се слухове ,че французите искат да продадат губещата дъщерна компания в България.
Това означава ,че се връщаме към автентичното "We really don't care" за служителите,качеството на продуктите и клиентите.

Бих искал да попитам Вебер ,къде е Търговския Мениджър ,който започна 2019?
А къде Маркетинг Мениджъра ,който започна 2019?

Що така бе,Како Снежке,пак ли преструктурираме?

Варна какво ли става?Май, май работници няма ?И сега какво стана, Николайчо ,"циганите" и некадърниците ги махате, а сега трябва да бачкате вие .Знам, знам спестяване на разходи ,ама не, те хората сами пожелаха да се махнат .Вие си мислите ,а те от селото няма да се махнат ама да ви кажа че те са по интелигентни от колкото си мислите .Сега Госпожата да слага ботушките, да пали колата и да ходи във Варна .Аааа и да бачка !!!

Дончев, кажи от къде са двата апартамента и джипа? Любимата ти шефка знае ли с какво се занимаваш извън "работно" време? Защо просто не се махнете и двамата от фирмата?

Дончев,Мазньо, оцеляваш!Да видим докога.
Още ли ти пречат бившите и настоящи колеги,насекоми и ц*гани?
Можеш ли поне с нещо да се похвалиш за 2 години?

Браво на Дончев ако са те изгонили.Беше супер пич за мене ,моли се никога да не срещаш мен и мои приятели.сега е ред на Снежито да не се ослушва ами да действа ,лесно е пишеш една молба 20 дена болничен и да те няма .

Честито г-н Дончев !Честито и на Вас г-жо Семова!Въпроса е от тук напред какво следва !Засега се оказва че скачате от трън та на глог .Сега къде ще скочите е въпроса , защото трудно ще намерите по "можещ и знаещ"от г-н Дончев.Но вие ги умеете тези неща. Няма да се изненадам отново да имате попадение.

Жалко за Дончев.Толкова беше некадърен ,че искрено се забавлявах , гледайки "гениалните" му решения.
А когато заговореше по технически въпроси, направо си беше готов за Нобелова награда.
Сега кой е наред да бъде уволнен?Някой от ЦОК?

Аидеее честито и Дончев си замина. Много ми е любопитно сега когато не е служител на Вебер дали ще продължава да мълчи или ще разкрие как изглежда изгнилата ябълка от вътре? Предопредиха те Дончев, че от Септември си пътник, ама ти не вярваше. Сега остава и от Януари да изгонят Семова и да затворят целия бизнес в България. Хора, работещи още там, търсете си работа, зимата ще е студена.

много скучно тука .гледам почти година не съм срещал никой от вебер ,Семова да не е изгонила търговския екип ?ама да то Варна трябва да произвежда само за да спасява положението на фирмата..ха ха гледам обява на Вебер много неща искате а на среща пръц . гледам конкурентно заплащане ха ха ми той охраната в мола на 15 дневна ги взима същите пари .