Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД

Eдна прекрасна фирма , с много история и култура, която в БГ се е превърнала в цигански катун - всеки гледа нещо да крадне,живее за себе си,цари пълен безпорядък и е пълно с неграмотници.Затова разбира се са виновни на първо място франсетата ,които неглижираха дестинация България.
Още предишната Управителка Госпожата даде тон "да крадем дружно" и сега тази линия успешно се продължава от нейните протежета ,които остави!(Николайчо, спри се!)
Лошото е ,че другите (умишлено или не) се правят ,че не виждат.

Ден 151 откакто изгониха Семова от Вебер.
Животът е прекрасен.
Има шанс компанията да се върне на пазара.

До Емилия Василева...."Работната атмосфера, заплащането, привилегиите и възможностите са безкрайни и за всички " АЗ ЗА ????? ГОДИНИ ВИДЯХ НАЙ МНОГО 1000 ЛЕВА А БЯХА МЕ ПОЛЗВАЛИ ЗА ПАРЦАЛ "И НЕ САМО МЕН ДЕ "СПЕЦЯЛНО ЗА СЕМОВА ..НЕЗНАМ АЗ ИМАМ ЧУВСТВО ЧЕ БЕШЕ В ПОСТОЯНЕН ЦИКЪЛ .
Емилия Василева РАДВАЙ СЕ ЧЕ СЕ МАХА ,ДАНО СЛЕДВАЩИЯ УПРАВИТЕЛ ВИДИ КАДЕ СА ПРОБЛЕМИТЕ НА ТАЗИ ФИРМА .НЕМОЖЕШ ДА ГОВОРИШ НЕЩА КОИТО НЕ ГИ ЗНАЕШ,МОЖЕШ ДА ВИДИШ КОЛКО СА НАПУСНАЛИ "ИЗГОНЕНИ" ЧИСЛОТО Е ПО ГОЛЯМО ОТ КОЛКОТО ХОРА ИМА В ФИРМАТА !!!! ЗАМИСЛИ СЕ :)

Емилия Василева,
Потребителите на този сайт имат право както да четат,така и да изразяват свободно (Слава Богу) мнението си за компанията,работната среда и мениджмънта,който има пряко отношение към работните условия и взаимоотношения вътре.
Познавам доста голяма група от хора,които с радост посрещнаха новината за отстраняването на Снежана Семова.Не вярвам всички тези хора ,вероятно и пишещи тук, да си губят времето в негативни коментари ,да го правят за спорта.Сигурно имат причини,не мислиш ли!?
Сигурно е също така,че с този пост ,ТИ ще спечелиш някоя и друга точка пред Семова,но не забравяй - Нейната "любов" е изключително непостоянна ,а интересът (и страховете й) са вечни ,но обърнати само към нея си.

!

Искам да се обърна до всички потребители на този сайт. В компания Сен Гобен Констракшън Продъктс България ЕООД, работя от три години. Работната атмосфера, заплащането, привилегиите и възможностите са безкрайни и за всички.
Управителя г-жа Снежана Семова е не само човек с главно Ч, но и невероятен професионалист, лидер, ръководител. Изключително щастлива съм, че имах възможността да я познавам, да работя с нея, да се уча от нея. Много е жалко,че има такива неблагодарни хора, които хулят и леят негативизъм...Съветът ми към тях е да не бъдат злобни...защо е нужно да съхраняват тази злоба и лошотия в себе си?... По-щастливи ли сте , когато напишете някъде безмислени глупости, лишени от достоверност? По-спокойни ли заспивате? Бъдете честни поне със себе си....

Лельо Снежке, наигра ли се на управление? Франсетата даже много закъсняха с решението.
Сега чичо Митко Пенев ще докаже,че е бил по-правилния избор.
А на теб ,казвам :добре дошла при безработните.
Твоите лизачи,също ги чакаме пред бюрото по труда.

Носят се слухове ,че французите искат да продадат губещата дъщерна компания в България.
Това означава ,че се връщаме към автентичното "We really don't care" за служителите,качеството на продуктите и клиентите.

Бих искал да попитам Вебер ,къде е Търговския Мениджър ,който започна 2019?
А къде Маркетинг Мениджъра ,който започна 2019?

Що така бе,Како Снежке,пак ли преструктурираме?

Варна какво ли става?Май, май работници няма ?И сега какво стана, Николайчо ,"циганите" и некадърниците ги махате, а сега трябва да бачкате вие .Знам, знам спестяване на разходи ,ама не, те хората сами пожелаха да се махнат .Вие си мислите ,а те от селото няма да се махнат ама да ви кажа че те са по интелигентни от колкото си мислите .Сега Госпожата да слага ботушките, да пали колата и да ходи във Варна .Аааа и да бачка !!!