Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Weber България ЕООД / Saint-Gobain WEBER / ВЕБЕР БЪЛГАРИЯ ЕООД

Искам да се обърна до всички потребители на този сайт. В компания Сен Гобен Констракшън Продъктс България ЕООД, работя от три години. Работната атмосфера, заплащането, привилегиите и възможностите са безкрайни и за всички.
Управителя г-жа Снежана Семова е не само човек с главно Ч, но и невероятен професионалист, лидер, ръководител. Изключително щастлива съм, че имах възможността да я познавам, да работя с нея, да се уча от нея. Много е жалко,че има такива неблагодарни хора, които хулят и леят негативизъм...Съветът ми към тях е да не бъдат злобни...защо е нужно да съхраняват тази злоба и лошотия в себе си?... По-щастливи ли сте , когато напишете някъде безмислени глупости, лишени от достоверност? По-спокойни ли заспивате? Бъдете честни поне със себе си....

Лельо Снежке, наигра ли се на управление? Франсетата даже много закъсняха с решението.
Сега чичо Митко Пенев ще докаже,че е бил по-правилния избор.
А на теб ,казвам :добре дошла при безработните.
Твоите лизачи,също ги чакаме пред бюрото по труда.

Носят се слухове ,че французите искат да продадат губещата дъщерна компания в България.
Това означава ,че се връщаме към автентичното "We really don't care" за служителите,качеството на продуктите и клиентите.

Бих искал да попитам Вебер ,къде е Търговския Мениджър ,който започна 2019?
А къде Маркетинг Мениджъра ,който започна 2019?

Що така бе,Како Снежке,пак ли преструктурираме?

Варна какво ли става?Май, май работници няма ?И сега какво стана, Николайчо ,"циганите" и некадърниците ги махате, а сега трябва да бачкате вие .Знам, знам спестяване на разходи ,ама не, те хората сами пожелаха да се махнат .Вие си мислите ,а те от селото няма да се махнат ама да ви кажа че те са по интелигентни от колкото си мислите .Сега Госпожата да слага ботушките, да пали колата и да ходи във Варна .Аааа и да бачка !!!

Дончев, кажи от къде са двата апартамента и джипа? Любимата ти шефка знае ли с какво се занимаваш извън "работно" време? Защо просто не се махнете и двамата от фирмата?

Дончев,Мазньо, оцеляваш!Да видим докога.
Още ли ти пречат бившите и настоящи колеги,насекоми и ц*гани?
Можеш ли поне с нещо да се похвалиш за 2 години?

Браво на Дончев ако са те изгонили.Беше супер пич за мене ,моли се никога да не срещаш мен и мои приятели.сега е ред на Снежито да не се ослушва ами да действа ,лесно е пишеш една молба 20 дена болничен и да те няма .

Честито г-н Дончев !Честито и на Вас г-жо Семова!Въпроса е от тук напред какво следва !Засега се оказва че скачате от трън та на глог .Сега къде ще скочите е въпроса , защото трудно ще намерите по "можещ и знаещ"от г-н Дончев.Но вие ги умеете тези неща. Няма да се изненадам отново да имате попадение.

Жалко за Дончев.Толкова беше некадърен ,че искрено се забавлявах , гледайки "гениалните" му решения.
А когато заговореше по технически въпроси, направо си беше готов за Нобелова награда.
Сега кой е наред да бъде уволнен?Някой от ЦОК?