РЗОК /img/frontend/nomap.png"

На мен ми харесва работата в РЗОК.Само трябва да се подобри заплащането и да се махнат  интригантите и.... готово

Оценките говорят сами. Не е място подходящо за млади и умни хора.

заплащането е ужасно ниско даже смешно, уважение няма, привилегии елементарни, колегите зависници, клюкари , интригатори и прости прецакани връскари и това е :-)

Присъединявам се към мнението на колегите. За съжаление поради ниските заплати нивото на професионална подготовка на персонала и на началник-отделите е под всякаква критика.

подържам мнението на колега, просто няма развитие е перспективи. зплати като човек без ценз/образование/ така че дерзайте а не се радвайте че се получават големи заплати

Сигурно ще съм единствен който дава мнение за този работодател. Става въпрос за Здравната каса. Не искам да казвам в кой град съм по добре е така. Единственото което ме задържа тука е че поне знам че няма да остана на улицата , но за сметка на това заплатите са ниски /противно на мненията на повечето хора/ и няма голяма переспектива за развитие на този етап. ;)