БАНД Консултации и управление ООД (БАНД ООД) / BAND consulting & management https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. инж. Иван Иванов 70&markers=София,бул. инж. Иван Иванов 70

БАНД Консултации и управление ООД (БАНД ООД) / BAND consulting & management

Фирмата е стабилна и много коректна. Служителите са отзивчиви и видимо няма напрежение. Като професионалисти ръководителите и оперативните служители са на много високо ниво и може да се разчита на тях. Това е особено важно в този занаят. За над 10 години работа с тях никога не се е чул повишаване на тон или нещо подобно. Отвън работната среда изглежда добра. Има служители от повече от 10 години и те са със сигурност са повече от половината служители. Това всичко говори за добра работна среда, тъй като не са много фирмите, които могат да се похвалят със задържане на кадрите си. Не зная нивото на заплатите, но предполагам, че не са особено високи, както в повечете счетоводни къщи. Но отвън нещата наистина изглеждат добре. Успех на всички!

Много приятна за работа обстановка, супер колеги!
Заплащането не е като в Big4, но е адекватно.
Дано да има повече такива фирми за счетоводни и консултански услуги

Споделям долното мнение , обстановката в  Пловдивския офис е много напрегната.Няма колегиалност, имат 10  фирми на кръст и усправителя ти казва ,че ако една фирма си отиде трябва да освободи всички ,много несигурна работа е там

Отидох с голямо желание за работа и с много обещания .но накрая се оказа ,че не ръководството ,а подчинените избират кой да остане и кой не.Работих 5 дни и ми казаха ,че трябва да ме освободят.При въпроса защо : Колежката така решила.Нещо не и бях симпатична,не знам за 5 дни как е научила какво мога и какво не ,при положение ,че аз дори нямах през първите дни и компютър ,а седях до нея и гледах.

Единствената фирма,в която съм работила в много добра и спокойна атмосфера,без напрежение или неуважение от страна на собствениците,отношението им е напълно колегиално.Но работата е много,за ниска заплата,както по принцип е в счетоводните къщи.

Фирмата е добра Дава възможност за развитие но малко са им ниски заплатите но да се надяваме че това ще го поправят