Кроношпан България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Кроношпан България ЕООД

Заплащането е някъде по средата около 350-400 лв.Говоря за работниците иначе ръководния персонал взима много повече.Като те назначават ти приказват за актуализиране на заплати и т. н., но то е 1 път в годината с по 10 %.Възможност за развитие =0 ако нямаш някой чичо или леля в ръководството в централата в Бургас ако ще би и да се скъсаш от работа .Дават пакети с храна, но понякога и кучето не иска да я яде .Работно облекло- да зимно и лятно .Атмосферата в колектива е добра ,но много зависи в коя смяна ще попаднеш има и такива в които по добре да не започваш .Най лошото е страхотната мръсотия ,прах,шум и жега.Искат млади хора, но с тия условия изкарат месец и бягат още повече, че обикновенния работник е никой ,една от многото машини .Има и риск от взривове като този през февруари, но застраховка злополука -няма .В момента се строи нова линия за милиони левове ,но с това заплащане кой ще работи не знам още повече че обучението на персонал е много добро, но изисква минимум 6,7 месеца .изобщо всичко е добре с изключение на 10 -те "но" които са в текста .