Валерий С&М Груп АД / Валерий СиМ Груп АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Ботевградско шосе 44&markers=Варна,ул. Ботевградско шосе 44

Валерий С&М Груп АД / Валерий СиМ Груп АД

ако някои е трагнал да си тарси работа каквато и да е НЕ във тази фирма .аз съм слеващия служител който е възмутен от тази пропадаща фирма не ви трябва да познавате дори тези собственици за работата с тях трябва да ви разказвам най малко 7 дни .Просто отвратителни хора дано всички отвратителни неща които варшат спрямо персонала клиентите та дори и с фирмите с които работят да им се варнат СТОКРАТНО.!!!!!!

Фирмата е в огромен срив. Текат масови уволнения и съкращения. Клиените им намаляват драстично. А ръководството и най-вече управителя под всякаква критика. В най-скоро време пирамидата ще рухне. Така, че търсете по-добра алтернатива, както за работа, така и за партньорство!!!

по-добре си намери друго

Някой знае ли нещо за тази фирма? Мисля да започвам работа там, но нещо заплащането не ми харесва. Първоначалното е доста ниско, а гаранция-Франция дали после ще се актуализира справедливо. Притеснявам се да не се окаже голяма Фирма - бедно положение. На приказки са едва ли не най-най, ама откъде да знам дали няма да излезе ала-бала. Във форума на www.karieri.bg има нещо, май негативно, казано за тях, но дали е така?