Типо Принт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Типо Принт ЕООД

Към КОЛЕГАта - Знам как се пише ПЕЧАТАР. След като използваш кирилица, трябва да знаеш, че "е" е над "а". Техническа грешка. Или ти знаеш само тази дума, понеже си печАтарче. Изрази мнение за фирмата, а не за моя правопис.

1.Заплащането в фирмата е едно от най ниските в сверата!
2.Уважението има имаш право да работиш и да не грешиш!!!
3.Привилегии осигуряват те на сумата която получаваш!Можете да получите мобилен телефон ако сте необходим за откриване по всяко време!Полочавате автомобил ако сте роднина или близак приятел на оправителя!
4.Фирмата разполага със сигурност има камери на всички възлови места наблюдението е на жисоко ниво!
5.Ако сте мениджер имате доста свободно време!Ако сте в търговския отдел ще се намери време за каквото си пойскате!Работодателят е доста либерален При нужда винаги ви пуска да отцъствате!
6.Работния ви потенциял няма нищо общо с потенцияла ви на развитие в тази фирма!Тук са важни други фактори за да се развивате!!!
7.Место положението е удобно за живеещите на близо не всички можем да сме в центъра!
8.С екипа не е трудно да се сработиш те са свикнали с голям поток от хора и ще ви приемат бързо като част от тях!
9.Вентилацията в фирмата не е от най ужасните в бранша но ако изкате да не ви мирише този бранш не е за вас!Работната среда е като на отряд за бързо реагиране поръчките се изпълняват веднага независимо дали персонала има или няма друга работа или условия за това!Грешките се наказват с порицаване скандал или глоба ако е глупава!Ако задачите са изпълнени перфекно ще получите Благодарност евентуално и потупване по рамото,обещание за по добро заплащане което няма да се случи докато не си намерите работа в друга фирма!

Дайте инфо за печатарите в тази фирма???
условия, заплащане, работно време..

Zaplshtaneto e mnogo dobro za sferata. Nikakvi dopalnitelni socialni paketi, ako ne se smqta mobilen telefon. Rabotnoto vreme e ot 9.00 do 17.30, namira se na okolovrastnoto i na men lichno mi e daleche (az jiveq v liulin) Nqma mnogo potencial za razvitie. Rabotqt 25 4oveka vsichki sa profesionalisti i dobar ekip.

Смятам, че не е лошо.

Polojitelen vot zaplashtaneto e dosta dobro za sferata, mnogo dobar kolektiv, no i dosta rabota ima. Shefovete sa pichove

Aankatatata, забрави да споменеш за текучеството във фирмата. Голямо хвалене направи, но спести всички негативи, а те не са малко.
. "Типо Принт" е първата печатница за широкоформатен печат в България - съответно има традиции. - ТАКА Е, НО ТОВА ВЕЧЕ Е МИНАЛО.
2. От края на 2004 г. е с нови собственици и управители - съответно нова политика за развитие според европейските стандарти.- ЗА СЪЖАЛЕНИЕ!
3. Вентилационната система е нова, съответно "отровите" са сведени до минимум. - ЗАВИСИ КАКВО Е МИНИМУМ НАЛИ?
4. Развитието на даден човек зависи изцяло от неговите възможностти... - ТОВА НИКОГА НЕ Е БИЛО!
5. Типо Принт има сертификат за качество ISO 9001:2000.- ТОВА ПРЕДИМСТВО ЛИ Е ВЕЧЕ?
6. Служителите използват служебни автомобили (в зависимост от длъжността) - ДАЛИ Е ТАКА ИЛИ ГИ ПОЛЗВАТ ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА?
7. Всички използват служебни мобилни телефони и карти. - НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА Е ПРЕДИМСТВО.
8. Офиса се намира на Никола петков 1 (околвръсното и бул. "Цар Борис III") - Т.Е. НА ДОСТА СЕРИОЗНО РАСКТОЯНИЕ ОТ ЦЕНТЪРА.
9. Работното време е осем часов нормален работен ден. - ВАЖИ САМО ЗА НЯКОИ ХОРА.
"Мисля, че само хора които са работили или работят в Типо биха могли да дадат стойностно мнение." - ТУК Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА В ИЗКАЗВАНЕТО.
И моят вот е отрицателен!

Давам обратен вот по две причини
1. Това ми звучи като изказване на управителя
2. Щом толкова хора Ви напускат (вкл. и аз) значи има защо, нали?

1. "Типо Принт" е първата печатница за широкоформатен печат в България - съответно има традиции.
3. Вентилационната система е нова, съответно "отровите" са сведени до минимум.
4. Развитието на даден човек зависи изцяло от неговите възможностти...
5. Типо Принт има сертификат за качество ISO 9001:2000.
6. Служителите използват служебни автомобили (в зависимост от длъжността)
7. Всички използват служебни мобилни телефони и карти.
8. Офиса се намира на Никола петков 1 (околвръсното и бул. "Цар Борис III")
9. Работното време е осем часов нормален работен ден.

Минке,незнам кои са ти казали такива неща ама в типо си е яко,и обстановката е готина и вентилацията е нова,абе ти въобще идвала ли си та коментираш