Фесто България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Хр. Колумб 7&markers=София,бул. Хр. Колумб 7

Фесто България ЕООД

Много скапана фирма и некомпетентен ръководен персонал.
Личи си че тези мениджери и разни измислени ръководители са назначени там с роднински връзки, познатата шуробаджанарска история.
Разкарват те за интервю няколко пъти, обещават добри пари и уж издигане във фирмата и накрая чакаш да ти звъннат за да ти кажат че немогат да ти плащат такава заплата и дали си съгласен на много по ниска.
Преди време си мислех че тази фирма е наистина една от най добрите в нашата родина но вече кракът ми няма да стъпи там.
Съвета ми е - не си губете времето да кандидатствате за работа в тая измислена фирма.

Съжалявам, ама ще се изкажа негативно. ОК. Купиха маски, но изпратиха 1/3 в Китай, за нашите тамошни колеги. До тук добре (показваме съпричастие и съчувствие), но никой (повтарям)НИКОЙ не попълни бройките (чрез поръчка). Или може би поръчаха, когато беше твърде късно. Първо ни казаха, че действието на маските е осем (8)часа, след три дни и около 300 маски окрадени, идва второ действие (маските "важат" за три дни и след "дезинфекция" в микровълнова, за 5 секунди, са готови, за повторна употреба. А за ръкавици и очила, само сме чували, но не сме видели. При последния "брейндсторм", с пропуските, се получи "ОЛЕЛЕ". Какво значение има, дали ще подпише този или онзи началник отдел. Те, полицаите, сигурно ги познават и по име, и по снимка (отново деление, на наши и ваши. Ако чете тук Деница или някоя от нейните подопечни - хорица, вземете се в ръце!

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Изисквания за инженер:
-да е роднина на някой началник ( брат,баща,сестра,майка,вуйчо...)
-да може да си напише трите имена правилно.(Ще се счита за предимство)
-да знае на къде се отвива и завива болт.
-да не противоречи на началника си и винаги да е съгласен с него. Независимо колко е тъпо нареждането.
-да има висше образование (може да няма и нищо общо с инженерни спицялности)
ИМА ИНЖЕНЕРИ КОЙТО СА ИЗКЛЮЧЕНИЕ И СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА И ЗНАЯТ КАКАВО ПРАВЯТ!!!!!!!!!!!!!

Не ви ли се протриха езиците от лизане на задници?

От както се смени управителя на Фесто ,фирмата тръгна на долу. Хвалят се с големи обороти и печалба а,увеличенията на заплатите в производството са 20 лв на година. На каквато длъжност постъпиш на такава си оставаш. Няма никакво кариерно развитие. Социалния им пакет е 60 лв ваучери,карта за спорт 15 лв,отстъпка за храна в стола,допълнително здравно осигуряване.Длъжностите в производството се назначават през външна фирма за една година при което не можете да ползвате социалният им пакет.Изпитателният срок за производството е 3 години ,през които не можете да вземете никакъв заем. Спряха ни извънеедния труд и бонусите,че се притесниха да не взимаме много пари.Премахна се 14та заплата която даваха пролетта.В производството се започва на много ниски заплати 890 лв бруто.При което ,ако не ходиш извънредни часове получаваш 700 лв заплата. Какъв е стимула на дългогодишните служители да работят, като новопостъпилите взимат по големи заплати от тях? За капак до 2 години производството се мести в Елин пелин, че там да намерят по нископлатени служители. Сбъркана шуробаджанашка фирма с некадърно управление.

От както се смени управителя фирмата тръгна на долу. Хвалят се с големи обороти и печалба а,увеличенията на заплатите в производството са 20 лв на година. На каквато длъжност постъпиш на такава си оставаш. Няма никакво кариерно развитие. Социалния им пакет е 60 лв ваучери,карта за спорт 15 лв,отстъпка за храна в стола,допълнително здравно осигуряване.Длъжностите в производството се назначават през външна фирма за една година при което не можете да ползвате социалният им пакет.Изпитателният срок за производството е 3 години ,през които не можете да вземете никакъв заем. Спряха ни извънеедния труд и бонусите,че се притесниха да не взимаме много пари.Премахна се 14та заплата която даваха пролетта.В производството се започва на много ниски заплати 890 лв бруто.При което ,ако не ходиш извънредни часове получаваш 700 лв заплата. Какъв е стимула на дългогодишните служители да работят, като новопостъпилите взимат по големи заплати от тях? За капак до 2 години производството се мести в Елин пелин, че там да намерят по нископлатени служители. Сбъркана шуробаджанашка фирма с некадърно управление.

Няма да коментирам

Да ви еба майката на цялото ръководство на чело с : Георги Атанасов, Борис Венков и всички останали!!!

От статистическа гледна точка би трябвало да са на върха в сектора, само, че чужденците искат да им се работи почти за без пари...И при конкуренцията не е много по-различно, но тук поне няма нощни смени...С днешните условия на труд и текучество човек има чувството, че фирмата съществува от 2 г, а не 20 на колкото са в момента..А и с този 1 месечен срок на обучение за кое по-напред? Тъпото е, че не ценят кадрите, с които разполагат, за да може хората да са мотивирани да работят...