БОРД ООД /img/frontend/nomap.png"

Ник, не мога да разбера какъв ти е проблема, управата винаги била права- ами да така е, като си много умен направи си ти такава строителна компания. Не искали да те слушат- ами да не са те наели, за да слушат теб, да не би ти да си най- големият капацитет. Мълчиш, работиш, получаваш си заплатата и това е, много не философствай.
А иначе това са моите оценки:

осигоряват работа,но на каква цена?!
Работника трябва да прави компромиси,и като ти писни напускаш,
управата неиска да те ислуша,неиска никаква комуникация с теб, теса прави макар че грешат.Но ти трябва да се примеряваш ако искаш да имаш работа.Е СТИГА,АЗ СЪМ ЖИВО СЪЩЕСТВО.

Като слушам какво се случва в тази фирма сега, мога да се радвам само, че я напуснах когато трябваше. Махнах се точно заради това... липсата на отношение към работника и третирането му като роб. Да преди година и половина като работех там нямаше закъснение на заплати но имаше лъжи за увеличения и отношение като към някакъв човек, който не е отишъл да работи а само да ги краде... искрено съжелявам за хората, които са посрещнали празниците без пари.. пожелавам ви отношението към вас да се подобри и да взимате парите си на време :) ако ли не не желая нищо добро на тази фирма!

Всички казваха, че фирмата е стабилна и макар и късно дава пари, а какво се получи точно за коледните и новогодишните празници няма и петак. Коледа мина без да сме подарили подаръци на децата си, сега така ще посрещнем и нова година. Ние не искаме пари назаем, а пари които сме си ги изработили с пот на челото. Работе ли сме и събота и неделя и за какво за слава ли? Тези хора шефовете как могат да спят спокойно като знаят, че заради тях десетки семейства в момента са без пари и отчаяни. Как може така да се подиграват с хората?!!!  Не знам дали проверяват форумите, но ако ги проверяват да се позамислят сериозно.
Оправдават се с кризата, а като има криза как и  защо започват строежи? Изкарват милиони левове на гарба на хора като нас обикновенните работници, а накрая не ни дават изработеното. Като се има впредвид че се работи на минимални цени. Някакви си 5 или 10 хил. дали са проблем за тях сравнение с милионите ааа?
Хора, които нямат нужда от пари няма да си търсят работа и няма да работят нали така? Всеки, който работи тук си мисли, че поне е на работа и дори и със закъснение ще си вземе парите, но какво е това закъснение от един месец бе хораа?!!!! Та нали всеки има разходи в къщи било ток, вода, лекарства за децата.
Весело посрещане на нова година, колко ще е весело не се знае!!!!!!!11

ми какво да ви кажа:точно сега на 23.12.2009  моята личност която ни най малко смятам за невежа , днес ме оведомиха  тоест моя работодател ми каза 4е за празниците , не само аз няма да бъда възнаграден, а и моите колеги същто .
Това означава, че не само аз за празниците няма да имам пари
което никак всъщност не е хубаво , защтото съм с 20 лв в дома си , а хората по новините казват ,че мнозина от нас са отделили парички за коледа и нова година  за празничната вечер по най-малко 250лв само за едната вечер .
Аз как да ги отделя като съм с 20 лв в джоба , а имам да взимам от фирма "Борд" парички които с честен труд съм си ги изработил , и не само аз .
сумата не е голиама чак толкова някъде около 17 хилади лева а ние сме 16 работника , които много съвестно си вършим работата.
Много жалко ще е да ни оставят гладни за празниците .
Кои каза че фимата плащтала , да си вземе думите обратно.

а тези хора(шефовете)
 имат ли намерения да дават парите на работниците

фирмата наистина осигурява работа,но не и пари

много голяма фирма но не знам само едно защо позволяват някои подизпълнители да развалят доброто и име в случаи като моя и на моите колеги които рабтехме към "Термострой" и шефовете се оправдават с непревеждането на дадени суми от борд и сега много хора в варна знаят че борд едва ли не има некоректни отношения с по малките фирми а това е само оправдание на човек които явно има за цел да разваля доброто име на БОРД . Пожелавам много добри обекти и съвестни подизпълнители на хората от борд . никакви лоши чувства от мен просто съвет подбирайте хората с които работите:)

Харесва ми фирмата. Има няколко неща, които адски много ме дразнят, но в крайна сметка, навсякъде има неща, които няма да ми допаднат. Радвам се, че работя тук. Отношенията между колегите са добри. Всички сме доволни от отношението на ръководството към нас. Смея да твърдя това от името на всички. И строги и толерантни, успяха да спечелят уважението на всички служители, което е изключително важно. Потенциал за развитие колкото искаш. Като цяло давам положителни оценки по всички точки, може би трябва да са още по- високи, но аз съм си твърде критична, така че айде стига им толкова.
:-)))

Фирмата има бетонов възел. Може ли да споделите защо постоянно си търсят счетоводител за него