Джеф Ко ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул. Руй Планина, 10&markers=София,Район р-н Лозенец, ул. Руй Планина, 10

Джеф Ко ЕАД

Работих във фирмата 9 месеца.Нагледах се и се наслушах на какво ли не.Работех като вол за 500 лв на месец,и за 1000.Глобите бяха за това,че си кихнал,че говориш или дишаш...Смених още 2 вериги за мобилни телефони след това и като цяло единственото нещо в Джеф,което е добре е малко или много някаква дисциплина.Няма тези своеволия като в други вериги и може би затова таргетите бяха достижими.В магазина,вкойто работех сме имали 110% изпълнение на таргет и под 60% не сме падали.Въпреки това регионалния все не доволстваше,че не работим,че си седим,че не предлагаме...Набутаха се хората от 2бе и фирмата "процъфтя".Евала на добрите търговци във фирмата и жалко,че са много малко.За щастие хората,с които работех,бяха чудесни хора и само те ме оставиха във фирмата толкова време.Успяха да

Здравейте на всички немога да разбера защо постоянно плювате тази фирма аз работих там и сам много доволен от всички условия,а вие сте едни нехранимайковци които си нямат работа и само пишат против фирмата неща които не отговарият на истината

Ето и колегата от Бургас дава "разумни" съвети - най-слабият магазин във веригата.Е ПА като не мога да се справя да взема като за по-лесно да търся вина във фирмата :)))))))))

Дрън,дрън...най-лесно е да се оплакваме и да търсим проблема в друг,а къде сме ние в тази игра,а дали можем да я играем,а дали ние не се справяме,а дали въобще можем да се справим,а дали сме борбени?!?

Може ли на интервю за работа да ти кажат, че са на втро място по заплащане в сферата и да ти дават основна заплата 320.00 лв.
Е това се случи с мен малко ми е странно, но това е самата истина по времето на двете интервюта ми говореха колко са Велики, как разбират и  винаги помагат на консултант - продавачите, навреме се изплащали заплатите и тн........ но с това заплащане направо ме убиха.
Ако някой има мнение по въпроса нека пише?

(мнение от анонимно
отношение -- няма данни --
Отправям това съобщение към всички които пишат в този сайт.От това което чета като мнения и към останалите фирми,стигам до извода че в този сайт пишат основно продавачки в магазини.)
Драги ми господине, те други хора не останаха в Българияче да пишат. И ще стават все по малко. Ще Ви питам тогава прехвалените Ви фирми с какви хора ще работят. Докато не се научите да цените хората ще има такива сайтове.Личи Ви че не знаете как е в цивилизованите страни.
Ще сте доволни дори на това да намерите хора които що годе говорят  правилно. Това е бъдещето на Retail фирмите , или с други думи - капан за глупаци. Стоките в България са доста по скъпи от тия в европа.За заплати - няма да коментирам
Отношението - типично ориенталско-собственическо. Управителите умишлено се избират ниско-интелигентни. По лесно се командват, а и не им пука когато тормозят персонала.Почти е близо до ангарията.
Jeff Бургас започнаха с голяма кошница и с ниски заплати. съвсем ествествено е да не могат да задържат хора. И съвсем в реда на нещата е да си заминат.
И един съвет от мен към кандидатстващите (това важи не само за Jeff)
След като един работодател не може да ви осигури заплата която да ви стигне нормално за  месеца -то той няма право да ви държи на пълен работен ден !! Ако не им отърва - да затварят
Поздрави

Здравейте.В началото на м.ноември ми се обадиха за интервю.То се проведе на крак в магазина в Шумен.Управителя обстойно беше запознат с моята автобиография.Тъй като имам прекъсване на стажа около 1 гогина,той не спираше да ме пита защо,как..и т.н.,а причините за това са лични(не здравословни) и аз не исках да споделя.Попитах го защо по форумите има масово негативни мнения,а той ми каза,че за Шумен не е така.А когато го попитах защо имат постоянно обява,той ми каза,  че не могат да си намерят точния човек.Каза,че ще ми се обади след няколко дни,ако резултата от интервюто е положителен.
Не се обади.Сега сме януари месец,а обявата продължава да тече...Екипа в магазина си е същия и никой не напуска вече два месеца,а всички знаем че предизвестието си е 1 месец.Според мен това е техния начин за реклама.

Към анонимно. Това, че има хора които си тръгват просто ей така и ги мързи да гледат и издържат едва няколко месеца е безспорен факт, но защо е така? Защото HR при подбора на кадри ги взима на случаен принцип. Неминуемо след лош подбор следва описания ефект.За Швейцария тъй като беше спомената като пример и мога да говоря за това което съм видял.НЕ СЕ ПОЗДРАВЯВА ВСЕКИ КЛИЕНТ.Офис на ORANGE CH има система с номера, като в нашите банки. Чакаш си номерчето и на голяма плазма излиза снимката на служителя срещу твоето номерче съответно ти отиваш при него.Никой не се подпира защото само докато бях там (около 30 мин.) направиха 4 активации. ЗАПЛАТА 10000 - 12000 CHF за продавача! В Швейцария има само една верига за мобилни телефони освен операторите.Това е Mobile zone заплата 5000-7000 CHF. За това дали плащат липси не съм питал. Хайде да спрем до тук, че още не сме дорасли като съзнание.Нито работодатели нито работници за да се сравняваме с тяхното ниво.Проблема да ги говорите тези работи е, че още никой не е намерил смелост да ви осъди (не че няма за какво да се хване). А това със сайта е добра идея (ще си спестите телефонни разговори да се питате един друг кой какъв работник е )!

Отправям това съобщение към всички които пишат в този сайт.От това което чета като мнения и към останалите фирми,стигам до извода че в този сайт пишат основно продавачки в магазини.За съжаление нивото в България е такова ,че вие момичета и момчета знаете само да хленчите,да се оплаквате и да имате изисквания.Най-лошото е че нищо не давате.Мойте наблюдения са че в този сайт пиша хора работили за по два-три месеца,които преди това не са работили нищо друго и разчитат на родителите си за издръжка.
За всички вас скъпи младежи,Искам да ви информирам че всички ритейлъри в България се обединиха и създадоха Българската ритейл асоциация.В момента сме в процес на създаване на подобен сайт като този,само че там ние работодателите ще ви оценяваме!!!!.Ще пишем кой краде.кой казва че отива до кафето отсреща а всъщност става и си тръгва без да се обади дори и без дори да му е прекратен договорът,кой го мързи,кой е не е лоялен,кой се подпира и злослови.С две думи всичко.Тогава ,когато спрем да взимаме такива като вас на работа и умирате от глад се надявам че ще започнете малко повече да разсъждавате,ще станете по съвестни,отговорни и лоялни.Пък до тогава,коледа е,вземете отидете до Швейцария например и вижте дали там продавачките в магазините си говотят по между си,дали пишат есемеси по време на работа,дали закъсняват сутрин за работа или затварят магазините за да пият кафе с някоя приятелка,дали седят на столове,дали не поздравяват всеки клиент като влезе,дали не сгъват непрекъснато.Попитайте ги дали плащат за липси и колко заплата получават!!!

Уважаеми колеги. Мениджъри и всички от управителския състав на фирма Джеф. МОЛЯ прочетете много внимателно препоръчания линк от мен. Това се отнася за всички, така наречени управители. Или зли кучета, които си мислят, че са нещо специално за фирма Джеф, а всъщност, като станат неудобни почват да ги глобяват и тях. Обаче, като не върви работата защото некадърността там е много голяма се започва да се глобяват служители защото това е един от начините да се спестят средста на фирмичката, която изнемогва. А нали шефчето трябва да има стотинки за бензин за поршето си. Незнам дали има толкова луди за да работят в тази фирма но аз се радвам, че не съм вече в нея. В интерес на истината така лъжат хората на интервюто, че всеки ще си помисли - еххх тази работа е точно за мен. Нооооо след 2 месеца ще видите оно, което Ви е спестено на интервюто. Ще се натъкнете на перманентно неработещи системи. Липса на организация. Неработещи принтери, с които Вие трябва да правите договори ни няма, как да ги изпринтирате, с което губите пари от това. Ще се наложи обаче да сте и чистачи. Запрятате ръкави и почвате да лъскате външните стъкла защото - пак трябват пари за поршето. А в същото време ще гледате, как някакви далеч по-малки магазинчета от Джеф все пак плащат за да им се изчистят външните стъкла. Ооооо щях да пропусна и момента със заплатата. Едно, че Ви осигуряват на минимална, а вземате повече, което е незаконно. Направо Огнянчо и Сашко за затвора. Барабар с целия некадърен състав в офиса, които претендира само, че много работят но всеки месец на всеки му се изчислява заплатата все по-малко от колкото е. И накрая - НОСЕТЕ СИ КАЛКУЛАТОРИ ЗА ДА СИ ИЗЧИСЛЯВАТЕ ЗАПЛАТИТЕ САМО, ВИЕ ШЕ ИМАТЕ ОБЕКТИВЕН ПОГЛЕД ВЪРХУ ВАШАТА ЗАПЛАТА И НИКОИ ДРУГ. Винаги в офиса ще, Ви изчислят заплатата поне със 60 лева по малко. А да и щях да пропусня. НОСЕТЕ СИ И ДЖОБНИ ПАРИ. ЗАЩО ЛИ? АМИ НЯКОИ ПЪТ СЕ НАЛАГА ДА СИ КУПИТЕ И КОНСУМАТИВИ ОТ ДЖОБА ЗАЩОТО ПАК НЯКОИ НЯКЪДЕ СПИ. Уважаеми кандидати. МОЛЯ не правете грешката да работите в тази фирма. Спестете си изгубено време, излишни нерви. Удължете си живота не чрез йога упражнения, а като пропуснете обявите в www.jobs.bg на фирма -Джеф. Ноооо, ако все пак вие сте решили да пробвате въпреки всички статии тук. Тогава едно от задължителните условия ще е и да имате кола. Защо ли? Ами по някои път се налага да носите стока в някои друг магазин. Така, че ако имате достатъчно много пари, излишно време, силни нерви придружени с безгранично спокойствие и силен боен дух. Ако имате личен компютър, лична кола и личен пистолет с бойни патрони - ТОГАВА ВАШЕТО МЯСТО Е В ТАЗИ ФИРМА. Вие сте призован да работите за нас докато не гръмнете някои. ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВСИЧКИ КАНДИДАТИ. С поздрави Сашо и Оги.