Джеф Ко ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул. Руй Планина, 10&markers=София,Район р-н Лозенец, ул. Руй Планина, 10

Джеф Ко ЕАД

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Тази фирма просто е пълен, замирисал вече боклук.В нея нямаш права, а само задължения и тези, които говорят и защитават интересите си биват смачкани от някои от моногото директори в тази фирма.
Не зачитат правата ти и така правят нещата, че дори да оплачеш там където трябва на по - горно ниво няма какво да се докаже.След това намират начин и те гонят като мръсно коте без да ти платят заплата и да ти дадат отговор на въпросите.
Ако излезеш болничен, когато наистина си болен започват да настройват колегите ти против теб и ги карат да те проверяват дали наистина си болен.

Искам да ви кажа,че не е нужно да си губите времето да работите в тази фирма. Вярно е,че има добри колеги, но ръководството и някои от колегите са или некадърни или не искат много да работят. Заплатата обикновено се плаща редовно, но е доста ниска и трябва едва ли не да си я заслужиш с кървава пот на челото. Няма вариант за просперитет във фирмата, на каквото ниво влезеш на това ще си докато не ти писне.
Налагат неправомерно глоби за какво ли не.
Общо взето не си правете труда да започвате работа там, защото ще натрупате негативи за отрицателно време.

Хора не се задържат дълго в тази фирма. Само това ще ви кажа.

Фирамат не струва !!!! Взимат ме на работа и след първата седмица ми казват че виваком не е отпуснал места - ами защо въобще ми губите времето? Казват ми да си изкарам карта на виваком а като се срешнах ме да ме запознаят с работат ми обясняват че ще имам служебен телефон и незнам си още какво и сега трябва да го плащам още една година! Тази фирам не струва не се прецаквай те . Само ви залъгват от начало!

Може ли да споделите как протича интервюто за консултант продажби

Към последния коментар. Това е или подставено лице, или нещо са Ви криви разбиранията за добри пари...
Я като толкова сте доволни, споделете, колко точно получавате и каква Ви е основната заплата?

Отивам на интервю, яко смях - предлагат ми да работя първия месец, като стажант за 280лв, и след това ми разправят вицове, колко щяла да ми бъде втория месец... Това по предтекст, че имало много софтуерни програми за разучаване....Ало аз да не кандидатствам за медицински персонал, какви стажанти, какви пет лева?!?????
Пълен смях, а да не говорим самия магазин колко е зле.

Фирмата си е на ниво,реално погледнато осигурява и предлага вичко онова което е  необходимо,за да се работи нормално! Отношението към екипа е чудесно и не се позволява излишни интриги!!!
За една 5 дневна работна седмица и 8 часов работен ден....Заплащането е напълно задоволително,коментари относно заплатата ,които прочетох са повече от смешни...КОЛЕГИИИИИ И БИВШИ ТАКИВА... Фирмата не ви е виновна ,че не умеете да постигате личен резултат нали ;)
Най-лесно е да напишеш АНОНИМЕН  и се почва великото плюене...ама не става ,първо си даваш конкретен пример и след тва едно заключение...да не говорим много и излишно... а и да не споменаваме,че повечето " анонимни" от много претенции за заплата сега са и без работа :D:D:D

Имам един въпрос относно заплащането.Заплатите с месец назад ли вървят ? Примерно: Сега работиш и накрая на април взимаш парите за март :?

Кандидат съм за работа. Някой може ли да каже как е заплащането и отношение на ръковоството към екипа.
Предварително Благодаря!