Термокс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Термокс ЕООД

Firmata e sobstvenost na edin neuspql muzikat postavil za 6ef edno provincialno mom4e i edna neuka s4etovoditelka zanimavasta se s kluki i intrigi. Laje se totalno za ka4estvoto na parketa i laminata, a kolaktiva e paranoi4en na tema kluki, moje bi zastoto obrazovanite hora sa malko. Parite sa mejdu 600- i 700, redovno ne se spazva iziskvaneto za mejdusedmi4na po4ivak.

бил съм на интервю за работа при тях и положението беше трагично,някакви смешни въпроси и никакво обяснение в какво се състои самата работа(ако ме били одобрили щели да ме викнат на второ интервю),и то след 10 дни,за какви се мислят тези да не са само те.
След 2 дена ми се обадиха да отида,но им казах че няма кой да ги чака.
Работници отстоявайте си правата,за да не могат такива като тези да се подиграват с нас(ние не сме роби,ние ви изкарваме парите).
Да вземат и тези дето ни управляват да четат тези коментари,пак дано се оправим някога.......................

Това е фирма ръководена от ....... и провинциалист.Организацията на работата е нулева поради "силните мениджърски умения на управителя".Текучеството на хора е постоянно,може да ги видите в net обяви всеки ден.Не си заслужава да си губите времето с тях........... работа!

Там лъжат за всичко! Когато Ви кажат, че това което предлагат е най-доброто просто не вярвайте.Продават брак за първо качество. Второто качество е подаръкът от фирмата, защото за немците това е за боклука, а за нас не е! Просто НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ ТАМ! МНОГО ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ. ТАМ СА МОШЕННИЦИ! В МАГАЗИНИТЕ ИМ СЪЩО - СРЕЩУ КИНО АРЕНА И НА МАДРИД - МАГАЗИНИ BERG!

имам познат работил там разправя че били пълни мизерници и то най-главния им шеф собственик ли бил не го знам

Колегата е прав. Забравете ги. Обещания и лъжи.

Не ходете там!!!