Компакс АД /img/frontend/nomap.png"

Компакс АД

Този който е писал, че не могат да направят една машина май никога не е проектирал нищо и си няма и на представа колко трудно се прави уникално изделие...
А иначе съм бил на места и с по 10 техни машини, така че хората са доволни и повтарят.
И работната среда си е супер :)

Тази прословута фирма ''Компакс''АД,след обявяването на фалита си,съкрати 90% от служителите си.В момента продължава да работи,и са извикани 70% от съкратените работници които са регистрирани в бюрото по труда.И сцялата си наглост,г-н Радомир Радомиров човекът от върха на фирмата,изплаща трудови възнаграждения от 197лв,на съкратените си работници,понеже получавали пари от борсата.КАЖЕТЕ СЕГА КАКВО Е ТОВА БЕЗОЧЛИВО И НАГЛО ПОВЕДЕНИЕ,НА ТЕЗИ НЕБЛАГОДАРНИЦИ?

Немога да се сетя да ви кажа положителни неща за тази фирма!Заплащането е под всякаква критика,работно облекло се купува на 5-6 години веднъж,осигоряват ви на минималната работна заплата,изкарват ви душата от работа и винаги са недоволни от вас.конструкторите на фирмата немогат да измислят една машина като хората,всичко се преправя по десетки пъти.Който е купил машина от тази фирма не е повторил,и след закупуването започва ходене по мъките,и купувача иска да затрие цялата фирма,понеже машината с която се е набутал,нестава за нищо.А преди да сключите договор за дадената машина,много хубаво ви къпят с марна вода,и свалят звезди от небето.И едва ли не сте късметлия,че сте си поръчали машина от тях.Това е самата истина за тази фирма.единнственото хубаво нещо е,4е уважават всички празници,и се почива както е прието в държавата.

Много ниско заплащане...

:)))