NET IS SAT / НЕТ ИС САТ /img/frontend/nomap.png"

NET IS SAT / НЕТ ИС САТ

Заплащане- има нужда да е по-високо, но за човек без опит е добре.

Уважение-
а.Между колегите- проблеми никакви.Всички са готини-тръгваш си усмихнат след работа, дори и да ти е било напрегнато.
б. Шефове-Г-н Киров има какво да учи още по точка Уважение към служителите... .

Привилегии- ако става дума за купони за ядене, карта за транспорт или нещо от този род-няма такива привилегии/или поне нямаше едно време/.

Потенциал за развитие- ако имаш такъв и ако не те мързи- ще се развиваш. В това отношение работите са ОК.

Колеги- Всички са супер, с едно-две изключения..., което е нормално- не може всички да са ти симпатични. Някои жени-търговци от фирмата се изживяват като "звезди". Лошото е, че се бъркат и в чуждата работа, която не разбират.

Работна среда: Зависи. Имаше недопустими проблеми с работното място...не говоря за колеги и атмосфера, а за техника.

Последното мнение сигурно е от HR на фирмата.

Нет ис сат е една от малкото фирми, в които има баланс между личен живот и свободно време - винаги си тръгваш точно, когато свършва работното време. Има голям потенциал за развитие, повечето от ръководителите са започнали работа от най-ниската позиция в отдела. Намира се точно до изход на метрото. Колегите са страхотни, винаги готови за купон.

Фирмата с най-мудни процедури и анти бизнес отношение, която би могла да съществува. По цял ден текат едни безконечни съвещания, които не водят до никакви резултати. "мениджърски раздумки" :-). Техниците и администраторите си разбират от работата. Всички други са под всякаква. Клиентите чакат с месеци.
С труд е абсурдно да се издигне, който и да било. Всичко е на шуро-бадженашки принцип. Който ги е описал във Всичко за един лев- http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%9D%D0%B5%D1%82%D0%98%D1%81%D0%A1%D0%B0%D1%82
е казал почти всичко.

Тъй като съм завършил Икономика и управление на съобщенията, тази фирма е една от моите възможности за реализация. По тази причина си поръчах от jobs.bg да ми се изпращат обявите за работа на НетИсСАт. Освен че имат големи изисквания, обявите се повтарят от повече от половин година. Т.е. непрекъснато едни и същи обяви за свободни позиции. Това можете да го проверите лесно jobs.bg ;) Във други сайтове не съм поглеждал за тази фирма.

Tipi4na 6urobadjana6ka firma koito e svruzki e ok.Menidjarite pod vsqkakva kritika svestnite se mahnaha 50% ot kolegite sa svestni no ima i mnogo brak.Mestopolozhenie gore dolu kolata ti mozhe da se udawi na tnar. parking.Nikoi ne ti ocenqva truda i ne te motivira.Organizaciqta: pla4evna.Ne6tata stavat mnooogo bavno.Zapla6taneto e zle za obema rabota.

Firmata ima ogromni predimstva i mnogo, mnogo polojitelni strani - nai-vajnite ot koito sa dobro zaplashtane(dori prekrasno za BG firma) i strahotni, naistina strahotni kolegi koito praviat edin perfekten ekip!!! Nai-serioznia problem vyv firmata e lipsata na pravilen pogled i precenka ot strana na menidjyrite v/u rabotnia proces i rabotata na slujitelite. Za syjalenie TOVA spira pravilnoto i byrzoto razvitie na firmata. S izkluchenie na 1-2ma ot celia menidjyrski ekip na firmata, vsichki drugi sa za gorata.

Като цяло фирмата е развиваща се и с голям потенциал.Отношението между колегите е перфектно,добър екип като цяло.Стриктни са по отношение на много работи,но същевременно работата върви изключително бавно,което е един голям минус.Процедурите извършващи се във фирмата могат да се протакат с месец и повече.Главният офис е едно много добро работно място,но неговите подразделения като О.купел,Люлин,Дървеница и т.н.(особено офиса в Люлин,който е под всякаква критика)има още какво да се желае и то не малко.
Друга забележка е ,че някои от отделите и техните ръководители не винаги си вършат работата както трябва и това понякога спира работата на други от фирмата.
Като цяло оценката ми за фирмата е 3,защото има още какво да се желае и по отношение работодател-работник и по отношение на фирма-клиент.

Божке ! И аз съм работил там, и нищо от казаното по-горе не ми се е случило ! Заплатите ли се плащат навреме ? Осигуровките ли са върху заплатата ? Или някой от мениджърския екип - примерно С...а си разбира от работата ? Б......р ли е наред, дето идва в офиса за по 2 часа, но не всеки ден, Х...о ли - личната му секретарка, дето на вързано куче хляб неможе да даде, бившия счетоводител, настоящ управител Б..н Й.......в ли, КОЙ ! И като са толкова пичове, защо е такова текучеството ? Че от другите фирми в холдинга - например Нет Ис "здравей" не им казват ! Това е една типична шуро-баджанашка фирма в състава на холдинга В. М. Финанс Труп - или груп - забравил съм вече ... и за повече информация - напишете в търсачка "За 1 лев" и после НетИсСат. Там е ИСТИНАТА !!!

Заплащане: БГ компания - не може да се очакват максимуми в бранша, обаче ако се докажеш и станеш ценен и заплащането ще се промени.
Уважение: Всичко си зависи от хората, но уважението се печели. Няма дискриманации или пренебрегване. Винаги има кой да те чуе когато трябва да се каже нещо, просто трябва да се говори с верния човек.
Привилегии: Социалната политика на фирмата е нещо което съм убеден ще се развива за вбъдеще.
Фирмена сигурност: Стабилни позиции на пазара а и за самите служители в организацията.
Работа/свободно време: някой харесва на смени, някой харесва нормално раб. време ... мен винаги ме е устройвало.
Развитие: както някой писа - старанието и резултатите се отчитат, развитието се насърчава с допълнителни задачи и при първа възможност човека се промотира - залага се на издигане на вътрешни кадри - докъдето е възможно.
Местоположение: до метрото е ... все пак живеем в столица, така че не мисля че оже да се желае повече.
Колеги: достатъчно много са за да се срещнат всякакви характери - важното е че с всеки може да се работи спокойно, а пък как се купонясва по фирмените събирания и билдинги ...
Раб. среда: съвсем прилични условия, като наистина в едната зала е малко кочина, но вече навсякъде се работи в зали, така че ако някой очаква собствен кабинет ще трябва да се поблъска и поработи :)

Ще обобщя - фирмата може да даде МНОГО ... просто човек трябва да има ЖЕЛАНИЕ и умение да си го вземе. Лично на мен НЕТ ИС САТ ми даде невероятна основа и поглед какво една работа трябва да представлява и още толкова мнго неща, че ако се впусна да описвам поста ще избяга от обективността.
Идеалното място за развитие.