Полипост АД /img/frontend/nomap.png"

Полипост АД

ne znam dali ima po gnusna firma ot tazi. Ne govorq za horata koito rabotqt v neq a za tezi koito q opravlqvat. Shefovete sa edni gadni komunisti koito na vseki po 4itav post vuv firmata sa slojili po niakoy rodnina. Lansirat se hora koito ne zaslujavat po4ti ni6to, a tezi koito ba4kat ka4estveno ne im se dava nikav 6ans i si sedqt s mizernite pari4ki. Firmata e pulna tragedia niama smisal 4ovek da ima ne6to ob6to s neq.

преди работих там и беше ужасно, чувстваш се много неприятно защото имах чувство че съм измамник, защото ме караха да унищожавам писмата който хората чакаха. А онзи очиларко шефа и помощника му дебелака са толкова хищни, алчни и противни хора, който на гърба на бабите дето носят изкарват хиляди пари а на тях плащат по 150-200 лева. Мръсни хищници, но сега аз съм пуснал официални писма към ОББ АД и ЧЕЗ, в които разкривам истината за измамите, защото това са институции които наливат пари а не получават качество от тази фирма. КРАЙ на измамите на ПОЛИПОСт. честит бъдещ ФАЛИТ.

пълна мизерия, плащат ти 200 лв. а те карат да носиш банкови извлечения, ток и всичко друго, но за тези пари ние не вършим качествено работата, а те изгарят писмата които не можем да разнесем, и се подписват на описите които представят в банката, вместо получателите. хората се оплакват а те само прибират пари. незнам как ЧЕЗ се хвана с тях. за сметка на 50-те куриера които носим шефовете са 10 и са само хрантутници от село, които не са си направили труда поне да обиколят софия и да видят колко трудни райони има, там работят само закъсали хора като пенсионери, които са хванали последния влак и за тези пари са готови да им лижат пода. А те се възползват от това и ги товарят с пратки като магарета. Отношението към персонала е безкрупулно и зловещо. Жалкото е че не са си направили треуда да видят как по другите фирми се дават истински пари за много по-малко работа. Пълни измамници, настанили се в лъскав офис на гърба на нещастните куриери. Това е нехуманност защото хората там не са животни нито роби а служители със дългогодишен опит в пощенските услуги.

пълна какфония,ниско заплащане,половината пратки не се доставят
просто ужас

ниско заплащане,къртовски труд,винаги искат да те прекарат. не се захващайте с тази фирма