Полипост АД /img/frontend/nomap.png"

Полипост АД

Откакто тази куриерите на тази фирма разнасят писмата на ЧЕЗ и ОББ несъм получила нито едно писмо...тези който ги разнасят не дават никъкав отговор

tova sa pulni moshenitsi

бравоооо голям си пич, и аз имам много писма ако искаш да се суберем и заедно да ръсим из столицата, но аз предлагам да ги изхвърлим пред всеки клон на банка обб и чез, та да видят йъде им отиват паричките.

Ey hora 6 meseca se vodeh na rabota tam i za purviay mesec me zatrupaha sus 15 kashona pisma.........kakto i da e reshih 4e 6te vzema dobri pari za tova i nosehme kato ludi cialoto semeystvo.
poznayte kvo stana za cialata rabota v sme6nata im karta koqto me nakaraha da si napravq mi biaha preveli 125 leva xaxaxa ebati boklucite. Sled tazi neobiknovena zaplata reshih i prusta da ne si mrudna za tezi pari a te mi karaha prez 2 dena po edin kup s pisma
zapulnih cialoto maze s tiah ta dori i mejdu etajite.
Ve4e sum izvun taq prosta firma i mi hrumna ideqta da natovarq pismata na edna kola i da zasipq cialata shibana stolica 4e dano niakoy da im vzeme pravomo6tiata i da ne lujat horata.
vsiaka nedelia 6te rasipvam i vsi4ki ulici deto minavam 4e da im doyde akula.

СПАСЕ, ти пък кой си и какво разбираш от добри условия, това може да са добри условия за прошляци, май и ти си свикнал да гърбиш за жълти стотинки? леле в каква държава живеем само - хората и на малко се радват, по света във всяка фирма персонала има възможност за развитие и повишение а тук нищо- просешка история, но нека не забравяме едно - ДОКАТО ИМА БАЛЪЦИ ЩЕ ИМА И ТАРИКАТИ!!!

за пощенска работа условията и отношението са твърде прилични

Хората много добре виждат, пощенския знак с логото и номера на разрешителното от КРС, всеки път когато получават пратките. И това са над 2 млн. наши клиенти месечно. Ние сме едиствения частен пощенски оператор в България, които поставя своя знак върху пратките. И затова нямаме никакво притеснение. Но явно г-н „Ангелов” е много вбесен от отговора, та продължава да пише глупости. Уважеми, г-н смехурко защо не отговориш, кога си работил в Полипост. Защото, не можеш да докажеш, че си работил под това име. И олекваш като балон. Не виждаш ли, че нямаш никакви аргументи и факти, остана ти само злобата и лъжата, която бълваш по нас.

Здравейте, за да не лужа хората както полипост АД, ще им обърна внимание да погледнат пощенските пликове на своите писма от ОББ и ЧЕЗ, въз основа на което ще разберат коя фирма им ги доставя. А още по-добре ще се ориентират от следното:

нека видим сега, кой е лъжец и кой му вярва? Доказахте за пореден път какви измамници сте.

Явно този сайт се изполва от подставени лица, на които се плаща от конкурентни фирми. Първо това лице, Стефан Ангелов никога не е работил в Полипост- АД. И второ, дружеството от една година не се занимава с пощенска и куриерска дейност. Така, че няма как да сте работили в Полипост - АД, г-н "Стефан Ангелов" и всички, които се правите на ощетени работници....

пълни мошенници, дано фалират, само луйат и печелат на гърба на хората а не вършат никаква работа