Полипост АД /img/frontend/nomap.png"

Полипост АД

прекрасна фирма е ПОЛИПОСТ ОСОБЕНИНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ГОСПОДИН ПЕТКОВ ЗА ВСЕОГДАИНАТА РАБОТА

господа управляващи,обръщам се с молба към вас : не ни бъркайте постоянно в джобовете,за да ни вземете и последните стотинки от т.нар. " реална заплата"...,която ни давате.Това прилича вече на пладнешки обир на пенсионер,който току си е взел пенсията от пощенския клон, и броейки стотинките си отвън е отърашен от джебчийки.Надявам се ,някога да изпаднете в това положение, за да разберете смисъла на написаното.
P.S. И в т.нар."кризисно положение" ви пожелавам в навечерието на някой светъл празник да нямате пари да си платите тока, да си купите храна,а да не говорим са скъпите лекарства които трябва да купуваме постоянно,за да разнасяме писмата.

те не могат дори да отговорят,защото знаят истината,за какво е тогава форума като не отговарят на запитванията

г-н Йосифов,как се издържа семейство с 300 лева?Защо намалявате заплатите за месец юни след като се побъркахме от работа с новите обратни разписки.Защо са ви тези регионални,които не вършат никаква работа,а само вземат заплати.Шофьорите си разнасят писмата а регионалните си стоят в къщи.Такава слатка длъжност и през комонизъма нямаше.Не може ли всеки регионален да разнася по един район от града?Работата,която вършат в момента регионалните е за не повече от 16 часа месечно.

работила съм в полипост няколко години бях там и преди чез и след чез.Да, съгласна съм че заплащането е малко, но никои не ми е обещавал много

големи мошеници са ръководителите на тази фирма. На 07.08 2009 разпратиха на голяма част от работниците си допълнително споразомение за намаляване на работната заплата със задна дата 01.07.2009.Имат ли право да го правят?Няма ли кой да им направи проверка и да си получат заслуженото?Затова е на това положение фирмата ви господа управляващи защото в нея работят некадърни хора-за малко пари

в тази фирма приоритет имат некадърни роднини,които са супер тъпи и ограничени ,изгонени от български пощи служители и пенсионери.това са хора които се натискат за постовете си в фирмата,дори за по-малко възнаграждение,защото в други фирми стехния интелект и умения биха ги взели само за чистачки.

Всичко е много хубаво в полипост,но не се разбира само това като сега има съкръщения защо съкръщават работливите и можещи хора ,а оставят на работа тези който ги съжаляват а пък от другата страна им ронят сълзи че трябва да останат на работа въпреки че са толкова некъдърни!ЗАЩО?Махнете тези хора не ги оставайте на работа при вас!НЕ ОСТАВАЙТЕ ХОРА КОИТО РОНЯТ СЪЛЗИ ,КОИТО ИСКАТ СЪЖАЛЕНИЕ И СЛАГАТ НАКОЛЕНКИ!СТИГА С ТЕЗИ ХОРА ТЕ НЕ МОГАТ ДА РАБОТЯТ ВЪРНЕТЕ ТЕЗИ ХОРА КОИТО УВОЛНИХТЕ, А МАХНЕТЕ ТЕЗИ КОИТО ЗА НИЩО НЕ СТАВАТ И ТЕ СА ГО ДОКАЗАЛИ

Ей, хора, защо негодувате с/у Полипост като всички сте получавали това което сте си изработили и заслужили. В крайна сметка сферата на дейност на Полипост не е ядрена енергетика а пощенски услуги. Такива са възможностите- това плащат. Никой не е викан на сила и никого не заплашват при напускане. Въпросните ръководители Господин Петков и Господин Йосифов, които оплювате са професионалисти в областта и са ви дали работа. Който иска да работи -да го прави, а който не-да търси реализация на друго място. За тези които тръпнат по фирма МиБМ Експрес ООД ще кажа, че когато кандидатствах при тях ме приеха за работа, но заплащането е около 70% от това което дава Полипост, а работата не е по- малко. Нека да работят, има място за всички под слънцето, но те не са прехвалената фирма МиБМ Експрес ООД .

Хайде стига си ни занимавал с твоите измислени истини!
Ако не са и привели заплата значи не си е свършила работата.
Колкото за картата за градски транспорт,бившата колежка Ваня да знае,че много от
фирмите освен, че спряха да отпускат средства за транспорт намалиха и заплатите с цел да избегнат съкращение на персонала.
Дано на новото работно място да Ви търпят с Ваня повече време,да имате много работа за да не се занимавате с глупости и интриги.