Полипост АД /img/frontend/nomap.png"

Полипост АД

Най-некоректната фирма!!! Накараха ни да напуснем работа и да си подпишем заповедите за предизвестие и за напускане в един и същи ден,като предизвестието ни беше връчено със стара дата.Обещанията бяха,че ще ни изплатят дължимите 5 заплати и предизвестието,но... от умрял писмо минаха години,много години!!! Господин Йосифов,пожелаваме ви всички ние излъганите работници с нашите пари да си купите свещи,дано да ви се връща толкова ,колкото работници сте ограбили!!! Знайте,че там горе има нещо което вижда и връща!!!

Хора,имам доста неизплатени суми от тази тъпа фирма на стойнсот близо 1000 лева...
Ние сме хора на първо място,нека заедно си потарсим правата ако ще и да го разорим,къщи ли ще продава,апартаменти ли... всеки тук заслужава парите си които е изработил без значение колко дни е работил.Не мълчете,вече има доста предавания даже които можем да го направим за 1 стотинка,хората да разберат що за буклуци са!!!
Предлагам всички тук да се обединим и да го покажем в Господари на ефира... Кажете?

Това е най-некоректната фирма която познавам!Фирма ,която не уважава хората,които и изкарват заплатите!Г-н Йосифов явно си мисли че никой и нищо не може да го накара да падне в нищото,за да остави хората си втора година на Коледа и Нова година без заплати и да си мисли ,че ще му се работи качествено без пари,но жестоко се лъже!Ще дойде видов ден и за него!Надявам се,че добре е посрещнал Коледа и Нова година-на пълна маса за сметка на хората на които не плати и продължава да не плаща,но идва зенят за носене пак на листовки!!!

Г-н Йосифов не се мислете за недосегаем.Много скоро всички ще чуят за Вас и Вашата измислена фирма.ИЗПЛАТЕТЕ НИ ЗАПЛАТИТЕ, КОИТО СМЕ ЗАРАБОТИЛИ.Защо си мислите,че след като не работим за Вас вече не ни дължите нищо.Макар и мизерни тези пари са нашите заплати и си ги искаме.Вие се подигравате с Нас,но сега е наш ред.Няма да Ви се размине и съда и медийното пространство. Много неща не са наред във Вашата фирмичка.А какъв председател на какво сте след като не можете да управлявате собствената си фирма?Свидетел съм как се харчат пари за глупости , а пари за заплати няма.ИСКАМЕ СИ ПАРИТЕ!!!

Господин Йосифов,честно казано се питам ,каква коректнст очаквате от гладни хора? Има една мъдрост гладна мечка хоро не играе.Дано се сетите,че и ние сме хора и имаме нужди.Дано в най скоро време получим ибез това символичните си възнаграждения.Знам,че сития на гладния не вярва,но все пак сме си ги заработили.Последно получихме за октомври,което доиде април.Дано това да ви говори нещо,защото жалко за голямата реклама.

Добър ден Йосифов няма ли да престанеш да мислиш ,че всички са глупави и можеш да ги подиграваш.Какво стана със заплатите ни, или си мислиш че като ни държиш с по 5-6 заплати ще сме по покорни .Не Людмиле сега сме анонимни защото търсим начин да си вземем парите но много скоро ще излезем от анонимност и ще разкажем на медиите как работи фирмата на председателя на Асоциацията на българските куриерски оператор. Как ни пращаш писма на които датата на промоцията отдавна е минала като метро писмата преди няколко месеца. Как хората по селата не си получават писмата изобщо Как куриерите не си вършат работата съвестно защото нямат заплати и не можеш да искаш друго от нас защото това си заслужил. Като доказателство ще им подарим 20-30 кашона банкови извлечения а може да съберем и 200-250 тестета Kарфур , защото и там ни ИЗЛЪГА.Мислим че има достатъчно телевизионни предавания които ще направят добри репортажи за това и тогава ще си сам срещу нас как ще ни обориш тогава ние знаем всичко за начина ти на работа.БЪДИ КОРЕКТЕН ДА БЪДЕМ И НИЕ

Здравейте.За моного години.Обръщам се към Вас с един въпрос.Работя във фирмата по-вече от две години.Винаги съм била коректна.Въпросът ми е:Каква е причината да се бавят месечните възнаграждения вече 4-ти месец?Сега трябва да ни се изплати месечно възнаграждение за м.Септември-2011год.Самотен ръдител съм с едно дете.Имах и по-голямо но то бе убито преди две години.Този допълнителен доход от  "60"лв ми помага да оцелея и да свързвам двата края.За тези две години съм скъсала 5 чифта обувки.Мисля че би трябвало да ни се осигуряват поне веднъж годишно по един чифт обувки.Вярно че сме подписали декларация за лоялност,но това изглежда е само от моя страна,но не и от Ваша.Искам да ми се отговори незабавно.Винаги съм била коректна,но ако не получа удовлетворителен отговор-ще си търся правата по друг начин.Никой не би искал да бъде унижаван-но аз се чувствам така и са ми нарушени правата като личност.Очаквам отговор.

Защо от фирмата ми искат да си открия дебитна карта в ОББ. Аз обяснявам, че вече имам в ДСК, но не можело. Как да не може.Мисля да се обърна към Комисия за защита на потребителите.

Сърдечни поздрави на ръководството на ф-ма "Полипост-поща и логистика"ЕАД.Прочетох доста изказвания на хора по Ваш адрес и не виждам да има някаква промяна.Имам питане към г-н Петков:
Г-н Петков,заявихте публично в този сайт,че ще ме съдите,защо все още не сте предприели някакви правни действия срещу мен?
Вярвате ли,че в най кратък срок ще получите съдебен иск съгласно ГПК във връзка закона за ЗДД,като имаме подписани взаймоотношения,който не са спазени в разпоредбите на Глава IV от посочения по-горе нормативен акт,кто имате в предвид,че е подписан договор м/у мен и ф-мата с подпис и мокър печат на същата.Ако желаете да направим предсъдебно споразумение без да Ви обременявам с излишни разходи,както и че е безпорен факта,че ще се постанови съдебен акт в моя полза може да ми отправите писмено предложение по Ваша преценка и да се споразумеем.Изчаках доста дълго време и вече съм готов да Ви предевя съдебният иск.
Настоящото Ви го отправям в интернет пространст като публично достояние и го смятайте за Покана за изпълнение.
С най сърдечни поздрави: Цветомир Найденов

как да изхранваш семеиството глупости   то с 40 -50 кирлифи лева можели да си платиш само за хляба само не стигат а детето за празниците няма с какво да го храня апак  за подаръци не си мислая дори едни чорапки немога да му купя  аз на бутка за весници искарвах 10 пъти повече  а то работата не е била дажеповече на едно място седях не съм крастосвала като лууда по студа и дажда  ..  а пак за тояя господин  петков - аз имам една позната тя им е куриер в софия  и ми е казала че не е  тои   баш шефа и тои не плаща парите  само се прави на шеф и товари хората да мъкнат  ама по нашия краи има една поговорка  - гладната мечка хоро не играе а ние сме гладни просто и ше спреме да игреме вече ма язък че толкова съм се бласкала по циганските махали да обикалям и каде ли не само и само да си свърша работата като трябва ! да се сешта кото е там баш шефа да ни даде поне за хляба дето сме си изкарали  зашото сме гладни и всички дето ги познавам ше зарежат и работа и всичко и тогава да видя искам самата аз кои ши работи зза тея пари  като ние куриерите не сме важни да ни махнат всичките и да си носи които иска там писмата сам