ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Света София&markers=София,пл. Света София

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

Как да информирам УЧР за заплахи за уволнение? Недопустимо е да те заплашват и тормозят от страна на самозабравила директорка? Ще направя като клиентите ще напусна и ще отида в друга банка.

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ.

Може ли да ми дадете информация за длъжността Кредитен консултант в ОББ -Дианабад.Като работа как е,колеги,заплащане....? Благодаря ви

Нямат пари за заплати, а тази година наеха 2 нови изпълнителни директора.... Само на единия заплатата е колкото взимат всички колеги от поне 3 етажа на Милениума.... Тази банла ще потъне. Бягайте докато е рано.

Пичове, вместо да се занимавате с такива фирми , които ви се подиграват по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си изкарвам по 100$ на седмица без никакъв проблем..!

Работодател сравняващ заплатата с цената на салама.

Положението се влошава с всяка седмица. Напускането е масово. Личи си и по обявите за работа. Заплащането вече е подигравателно. По горните позиции сипват заплатите в чували, а за останалите до 1000лв. Ако желаете несигурност и подигравателно заплащане - тук е вашето място. В другите банки стартирате на 2000лв вече бруто, тук до 1300. Не знаят как да стимулират персонала си. Направиха някакъв жалък опит за "коледно парти" и пак няма места за всички а само за някой.. абе срамна работа е. Да не говорим за интригите.

Независимо дебела или слаба,
ухото зад колегата си слага
и незабавно интригата със шефката залага.

Вие толкова ли сте ограничени, че да пишете такива глупости? Как определяте един човек по това колко килограма тежи? Говоря относно за служителката Елена. "Дебела крава" що за мозък имате че да говорите така на едно човешко същество? Не можете ли да се досетите че един човек няма да се почувства добре когато го удряте по болното му място. Може би това е ген, мислете малко преди да ръсите излишните си коментари. Когато пишете лошо за някой това е защото сте завистливи, долни, съботиращи и комплексиращи хора, а това не говори хубаво за вас. Ами ако тези "дебели крави" са вашите деца, майки, братя, сестри и тн. то на вас приятно ли ще ви стане да се говори така за тях. Хората не се определят какви са по това колко тежат и как изглеждат. Никой не избира как да се роди и това би трябвало да го знаете, но вие нямате грам морал. Щом сте паднали толкова ниско, че да говорите лошо за някой по-добър от вас, това е защото искате винаги да сте на първо място и по-добри от другите. Приятно ли ще е за вас да се говорят такива неща? Не, нали? На никого няма да му е. Засегнете ли човешкото его това говори що за стока сте.. Неморални, завистливи, комплексари, злобари.. Мисля че тези понятия са ви предостатъчни за сега.
И когато се опитвате да плюете по някого поне го правете по-културно и не толкова селско,все пак го четат много хора, не се излагайте, достатъчно го правите

Вижте, в тази връзка бих искал да кажа , че почти във всеки отдел има такива гадни като тази Елена, но е много важно дали ръководителя си е на място и дали би позволил да се случват такива неща. В случая, ръководителката май е същата като тази Елена и затова се стига до това положение. Ако има качествен подбор на персонала-интелигентни, възпитани и знаещи, не би имало такива ситуации.За съжаление това в България -назначаването на връзкари-вече е нормална практика, а пък в Кол центровете назначават хора, които въобще не знаят какво правят там.